x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

La Sportiva Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews La Sportiva Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties La Sportiva Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
La Sportiva Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/104334629.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/191104320.jpg?ts=1
La Sportiva La Sportiva Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10 Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10 Uragano GORE-TEX Heren Trailrunningschoenen EU 44,5 - UK 10 Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Wedstrijden; Seizoen: Winter; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: hoog (9mm drop); Drop: 10 mm; Functies: eigenschappen: Winddicht, winddicht, waterdicht; Materiaal: Type bovenmateriaal: Synthetisch; Bovenmateriaal: gaas; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: FriXion AT; Middenzool: MEMlex EVA; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Sluitsysteem: met veterzakje; Bijzonderheden: Aantrekhulp; Afmetinge... (1)
  • 08020647617340
1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Geel
    • Materiaal: Synthetisch, Gore-Tex
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38, 43, 44
    • Geslacht: Heren
    • Membrane material: Gore-Tex
  • Technische details
    • Schoen opties: Waterdicht, GORE-TEX®
  • 178.99 178.99 EUR 1
    1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Wedstrijden; Seizoen: Winter; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop...178.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Adidas Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232460960.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 36 Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 36 Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 36 Basketbalschoenen adidas OWNTHEGAME 2.0 K Zwart Verkrijgbaar in jongensmaat. 36 (1)
      Adidas Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 36
      • 04065426891669
      1
    • Adidas Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 39 1/3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232460960.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 39 1/3 Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 39 1/3 Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 39 1/3 Basketbalschoenen adidas OWNTHEGAME 2.0 K Zwart Verkrijgbaar in meisjesmaat. 39 1/3 (1)
      Adidas Basketbalschoenen Adidas Ownthegame 2.0 K Kind Zwart | Maat: 39 1/3
      • 04065426891713
      1
    • Adidas Adizero RC 4 Shoes Men, zwart/wit 2022 UK 9,5 | EU 44 Road Hardloopschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228416617.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Adizero RC 4 Shoes Men, zwart/wit 2022 UK 9,5 | EU 44 Road Hardloopschoenen Adizero RC 4 Shoes Men, zwart/wit 2022 UK 9,5 | EU 44 Road Hardloopschoenen Adizero RC 4 Shoes Men, zwart/wit 2022 UK 9,5 | EU 44 Road Hardloopschoenen Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training, Wedstrijden; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder specificatie van de fabrikant; Materiaal: Type bovenmateriaal: Textiel, Synthetisch; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Rubber; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Adidas Adizero RC 4 Shoes Men, zwart/wit 2022 UK 9,5 | EU 44 Road Hardloopschoenen
      • 04065419755091
      2
    • Nike - nike air zoom pegasus 39 women's ro - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230500513.jpg?ts=1
      Nike Nike - nike air zoom pegasus 39 women's ro - Zwart - nike air zoom pegasus 39 women's ro - Zwart - nike air zoom pegasus 39 women's ro - Zwart Hardlopen is je dagelijkse ritueel, waarbij iedere stap je dichter bij je persoonlijke doel brengt. De Nike Air Zoom Pegasus 39 helpt je met een intuïtief design naar nieuwe hoogten, of je nu traint of hardloopt. De schoen is lichter aan de bovenkant dan de Pegasus 38 en is ideaal om in elk seizoen te dragen. Hij biedt een ondersteunend gevoel om je voet op zijn plek te houden. De demping onder de voet en dubbele Zoom Air units (1 meer dan de Peg 38) zorgen voor extra veerkracht bij elke stap... (1)
      Nike - nike air zoom pegasus 39 women's ro - Zwart
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 132.27
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 132.27
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 132.27
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 178.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 178.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 178.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 178.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be