x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

New Balance Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews New Balance Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties New Balance Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
New Balance Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226750991.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228724446.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236479065.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236452942.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236479066.jpg?ts=1
New Balance New Balance Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen Fresh Foam Hierro v7 Running Shoes Men, zwart/rood US 12 | EU 46,5 2022 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Zomer; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Medium; Hoogte (hak/teen): 23 mm; Drop: 8 mm; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh, Synthetisch; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram MegaGrip Vibram; Middenzool: Fresh Foam X tussenzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Teenkap/-bescherming; Afmetingen: Gewicht per paar: 602 g; Pasvorm: Informatie over de... (1)
  • 00195907622452
5
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Mesh, Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 46, 38, 46.5
    • Geslacht: Heren
  • 104.99 149.90 EUR 5
    5
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Zomer; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoo...
      104.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Zomer; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoo...104.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      stof121.01, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code mthierp7 - Maat 46,5 EU | 11,5 UK | 12 US | 30 CM.
      142.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Keller-sports.be Keller-sports.be
      149.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174642245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183244303.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running, Barefoot schoenen; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder drop; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Bovenmateriaal: TPU versterkingen; Vegan: Ja; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: ademend mesh; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram TC5+; Middenzool: BLOEMschuim; Inlegzool / Binnenzool: EVA-schuim; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Afmetingen: Gewicht per paar... (1)
      Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • 00194713968723
      2
    • On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207552218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219286676.jpg?ts=1
      On Running On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Code 40-99699 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • 07630040568043
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203633781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185985910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234610478.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 (1)
      SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • 07615523049738
      1
    • Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187581900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177924412.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) (1)
      Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • 04053866279505
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 139.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 139.60
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 139.60
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 139.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 139.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 139.60
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 144.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 144.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 144.40
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 127.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 130.10
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 130.10
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 130.10
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 130.10
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 130.10
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 131.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 131.40
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 131.40
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 130.10
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 130.10
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 130.10
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 130.10
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 125.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 125.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 129.20
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 129.20
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 104.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be