x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

New Balance Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews New Balance Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties New Balance Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
New Balance Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209063511.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212877110.jpg?ts=1
New Balance New Balance Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11 Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11 Hardloopschoen New Balance Fresh Foam 880 v11 m880f11 Code m880f11 - Maat 45,5 EU | 11 UK | 11,5 US | 29,5 CM. (2)
  • 00194768623721
2
deal
  • 125.10 140.00 EUR 2
    2
    • Top4football.be Top4football.be
      Code m880f11 - Maat 45,5 EU | 11 UK | 11,5 US | 29,5 CM.
      125.10, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code m880f11 - Maat 45,5 EU | 11 UK | 11,5 US | 29,5 CM.|BESTSELLER
      125.10, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Racer Tr21 C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219800309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225062690.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Racer Tr21 C Racer Tr21 C Racer Tr21 C Breng je kind naar school of naar de speeltuin. Deze adidas kinderschoenen hebben een Cloudfoam-middenzool voor comfort in iedere situatie. Een op hardlopen geïnspireerd, ademend bovenwerk van mesh helpt voorkomen dat drukke voeten oververhit raken. Door de elastische veters wordt aan- en uittrekken een stuk makkelijker, en het klittenband biedt een extra betrouwbare pasvorm. Dit product, gemaakt van een reeks gerecyclede materialen en met ten minste 50% aan hergebruikte grondstoffen, vertegenwoordigt slechts één van onze oplossingen om te helpen een einde te maken aan plastic afval. Producteigenschappen: Bovenwerk bestaat voor minimaal 50% uit hergebruikte grondstoffen Normale pasvorm Elastische veters met klittenband bovenaan Bovenwerk van mesh Voering van textiel Hielcounter van TPU Cloudfoam-middenzool RECYCLED MATERIALS PRIME - PRIMEGREEN (1)
      Adidas Racer Tr21 C
      • 04065419265071
      2
      deal
    • Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212935649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212935650.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Code gz0128 - Maat 43,3 EU | 9 UK | 9,5 US | 26,7 CM. (1)
      Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU
      • 04065419816785
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219411134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236452878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236478498.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 De SCOTT Supertrac Ultra RC is de Ultra-versie van SCOTT's iconische cloud-hardloopschoen en is de ideale schoen voor atleten die zullen deelnemen aan ultra-bergraces. Deze schoen is voorzien van SCOTT's speciaal ontwikkelde All Terrain Traction-technologie om de grip van de schoen op bergachtig terrein te vergroten. Tegelijkertijd is het verfijnde bovenwerk ontworpen met een innovatief Schoeller dynamisch materiaal dat uitzonderlijk comfort biedt, zelfs op de zeer lange afstanden en uitstekende bescherming voor je voeten. Kort over de SCOTT Supertrac Ultra RC Trailrunning schoenen Ontworpen voor trailroutes in bergachtige gebieden 8 mm druppel Bovenwerk van waterafstotend mesh AEROFOAM+ in de tussenzool Bovenste deel Het bovenwerk van de schoen is gemaakt met Schoeller's dynamische bovenwerktechnologie, die je voeten beschermt en ervoor zorgt dat de schoenen ook als je erg ver loopt comfortabel zitten (1)
      SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5
      • 07615523355549
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238751321.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236480682.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 De SCOTT Supertrac Ultra RC is de Ultra-versie van SCOTT's iconische cloud-hardloopschoen en is de ideale schoen voor atleten die zullen deelnemen aan ultra-bergraces. Deze schoen is voorzien van SCOTT's speciaal ontwikkelde All Terrain Traction-technologie om de grip van de schoen op bergachtig terrein te vergroten. Tegelijkertijd is het verfijnde bovenwerk ontworpen met een innovatief Schoeller dynamisch materiaal dat uitzonderlijk comfort biedt, zelfs op de zeer lange afstanden en uitstekende bescherming voor je voeten. Kort over de SCOTT Supertrac Ultra RC Trailrunning schoenen Ontworpen voor trailroutes in bergachtige gebieden 8 mm druppel Bovenwerk van waterafstotend mesh AEROFOAM+ in de tussenzool Bovenste deel Het bovenwerk van de schoen is gemaakt met Schoeller's dynamische bovenwerktechnologie, die je voeten beschermt en ervoor zorgt dat de schoenen ook als je erg ver loopt comfortabel zitten (1)
      SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5
      • 07615523354979
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 133.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 139.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 133.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 133.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 133.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 108.10
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 110.30
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 112.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 117.30
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 117.30
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 113.40
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 107.10
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 107.10
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 107.10
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 109.20
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 121.40
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 121.40
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 121.40
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 107.10
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 107.10
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 121.40
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 111.40
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 111.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 111.40
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 106.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 105.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 105.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 105.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 110.20
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 110.20
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 116.60
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 116.60
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 114.30
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 116.60
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 110.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 110.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 110.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 110.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 110.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 110.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 110.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 111.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 111.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 122.60
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 120.10
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 120.10
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 120.10
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 120.10
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 120.10
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 127.60
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 127.60
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 122.60
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 130.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 127.70
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 125.10
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 125.10
    • teamvergelijk@vergelijk.be