x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Nike Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Nike Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Nike Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Nike Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201442508.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214136854.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234664278.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212539625.jpg?ts=1
Nike Nike Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames Air Zoom Pegasus 38 Flyease | 39 | Dames Dan is het nieuwste model van Nike's populairste hardloopschoen, de Pegasus, gearriveerd. In de nieuwe Pegasus 38 hebben ze vastgehouden aan veel van de dingen die in de vorige versie uitstekend werkten, maar er was ook ruimte voor meer verbeteringen. De Nike Pegasus 38 is de perfecte allround schoen als je een comfortabele schoen wilt die voor allerlei uitstapjes gebruikt kan worden. In deze nieuwste versie van de Pegasus heeft Nike vastgehouden aan de bekende combinatie van Zoom Air in de voorvoet en React foam in de tussenzool van de vorige versie en de gro (1)
  • 00194955865972
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 39
    • Geslacht: Dames
  • 82.08 93.77 EUR 3
    3
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Fabrikant: Nike Gedeponeerd merk: Materiaal: mesh82.08, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • RunningXpert RunningXpert
      Dan is het nieuwste model van Nike's populairste hardloopschoen, de Pegasus, gearriveerd. In de nieuwe Pegasus 38 hebben ze vastgehouden ...
      88.49, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Fabrikant: Nike Gedeponeerd merk: Materiaal: mesh93.77, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • New Balance FuelCell Racer Elite v3 | 40
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425413.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425414.jpg?ts=1
      New Balance New Balance FuelCell Racer Elite v3 | 40 FuelCell Racer Elite v3 | 40 FuelCell Racer Elite v3 | 40 Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 40 Hardloopschoenen dames | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      New Balance FuelCell Racer Elite v3 | 40
      • 00196307350877
      1
    • Merrell Moab Flight - Trailrunningschoenen - Dames Black 38.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183309793.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236466898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236451451.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Moab Flight - Trailrunningschoenen - Dames Black 38.5 Moab Flight - Trailrunningschoenen - Dames Black 38.5 Moab Flight - Trailrunningschoenen - Dames Black 38.5 Moab Flight - Trailrunningschoenen - Dames Black 38.5 Trailrunningschoenen dames | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      Merrell Moab Flight - Trailrunningschoenen - Dames Black 38.5
      • 00194917184639
      1
      deal
    • Scarpa Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 44.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252605760.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 44.5 Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 44.5 Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 44.5 Licht en krachtig. Perfect voor atleten die gevoeligheid en precisie zoeken op technisch en moeilijk terrein. De meest technische en innovatieve schoen in zijn categorie. Uitstekende grip op droge en natte oppervlakken. Getest door de beste en op technisch en oneffen terrein aan de grens gebracht. (1)
      Scarpa Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 44.5
      • 08057963186632
      1
      deal
    • Scarpa Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 43
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252605760.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 43 Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 43 Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 43 Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 43 Trailrunningschoenen heren | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      Scarpa Ribelle Run GTX - Trailrunningschoenen - Heren Lake / Lime 43
      • 08057963186601
      2
      deal
    • Maat (schoenmaat):
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 96.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 96.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 96.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 83.10
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 91.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 91.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 90.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 90.00
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 88.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 88.20
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 88.20
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 90.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 90.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 89.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 88.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 88.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 86.20
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 84.50
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 86.40
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 84.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 82.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 82.30
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 79.10
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 77.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 76.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 74.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 74.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 74.50
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 83.10
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 83.10
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 81.40
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 81.40
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 90.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 90.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 128.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 128.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 116.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 116.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 89.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 89.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 133.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 133.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 133.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 133.99
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 134.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 87.37
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 85.82
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 82.08
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 82.08
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 82.08
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 81.49
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 81.49
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 82.08
    • teamvergelijk@vergelijk.be