x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

ON Cloudstratus | 38 | Dames

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews ON Cloudstratus | 38 | Dames
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties ON Cloudstratus | 38 | Dames
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
ON Cloudstratus | 38 | Dames
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/202338630.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/198400569.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212877198.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200989420.jpg?ts=1
ON ON Cloudstratus | 38 | Dames Cloudstratus | 38 | Dames Cloudstratus | 38 | Dames Code 39-99208 - Maat 38 EU | 5 UK | 7 US | 24 CM. (2)
  • 07630440639855
4
  • Design
    • Kleur: Roze, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38, 37.5
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • Technische details
    • Sport (fitness, hardlopen): Hardlopen
  • 166.00 180.98 EUR 4
    4
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      ON Cloudstratus Rose | RED - 7/38166.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code 39-99208 - Maat 38 EU | 5 UK | 7 US | 24 CM.179.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 39-99208 - Maat 38 EU | 5 UK | 7 US | 24 CM.179.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • RunningXpert RunningXpert
      180.98, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Racer Tr21 C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219800309.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225062690.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Racer Tr21 C Racer Tr21 C Racer Tr21 C Breng je kind naar school of naar de speeltuin. Deze adidas kinderschoenen hebben een Cloudfoam-middenzool voor comfort in iedere situatie. Een op hardlopen geïnspireerd, ademend bovenwerk van mesh helpt voorkomen dat drukke voeten oververhit raken. Door de elastische veters wordt aan- en uittrekken een stuk makkelijker, en het klittenband biedt een extra betrouwbare pasvorm. Dit product, gemaakt van een reeks gerecyclede materialen en met ten minste 50% aan hergebruikte grondstoffen, vertegenwoordigt slechts één van onze oplossingen om te helpen een einde te maken aan plastic afval. Producteigenschappen: Bovenwerk bestaat voor minimaal 50% uit hergebruikte grondstoffen Normale pasvorm Elastische veters met klittenband bovenaan Bovenwerk van mesh Voering van textiel Hielcounter van TPU Cloudfoam-middenzool RECYCLED MATERIALS PRIME - PRIMEGREEN (1)
      Adidas Racer Tr21 C
      • 04065419265071
      2
      deal
    • Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212935649.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212935650.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU Code gz0128 - Maat 43,3 EU | 9 UK | 9,5 US | 26,7 CM. (1)
      Adidas Hardloopschoen adidas ULTRABOOST 22 C.RDY gz0128 | Maat: 43,3 EU
      • 04065419816785
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219411134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236452878.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236478498.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5 De SCOTT Supertrac Ultra RC is de Ultra-versie van SCOTT's iconische cloud-hardloopschoen en is de ideale schoen voor atleten die zullen deelnemen aan ultra-bergraces. Deze schoen is voorzien van SCOTT's speciaal ontwikkelde All Terrain Traction-technologie om de grip van de schoen op bergachtig terrein te vergroten. Tegelijkertijd is het verfijnde bovenwerk ontworpen met een innovatief Schoeller dynamisch materiaal dat uitzonderlijk comfort biedt, zelfs op de zeer lange afstanden en uitstekende bescherming voor je voeten. Kort over de SCOTT Supertrac Ultra RC Trailrunning schoenen Ontworpen voor trailroutes in bergachtige gebieden 8 mm druppel Bovenwerk van waterafstotend mesh AEROFOAM+ in de tussenzool Bovenste deel Het bovenwerk van de schoen is gemaakt met Schoeller's dynamische bovenwerktechnologie, die je voeten beschermt en ervoor zorgt dat de schoenen ook als je erg ver loopt comfortabel zitten (1)
      SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Heren Black / Frost Green 44.5
      • 07615523355549
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238751321.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236480682.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5 De SCOTT Supertrac Ultra RC is de Ultra-versie van SCOTT's iconische cloud-hardloopschoen en is de ideale schoen voor atleten die zullen deelnemen aan ultra-bergraces. Deze schoen is voorzien van SCOTT's speciaal ontwikkelde All Terrain Traction-technologie om de grip van de schoen op bergachtig terrein te vergroten. Tegelijkertijd is het verfijnde bovenwerk ontworpen met een innovatief Schoeller dynamisch materiaal dat uitzonderlijk comfort biedt, zelfs op de zeer lange afstanden en uitstekende bescherming voor je voeten. Kort over de SCOTT Supertrac Ultra RC Trailrunning schoenen Ontworpen voor trailroutes in bergachtige gebieden 8 mm druppel Bovenwerk van waterafstotend mesh AEROFOAM+ in de tussenzool Bovenste deel Het bovenwerk van de schoen is gemaakt met Schoeller's dynamische bovenwerktechnologie, die je voeten beschermt en ervoor zorgt dat de schoenen ook als je erg ver loopt comfortabel zitten (1)
      SCOTT Supertrac Ultra RC - Trailrunningschoenen - Dames Black / Crystal Pink 38.5
      • 07615523354979
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 157.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 154.40
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 152.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 152.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 152.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 152.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 152.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 156.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 159.10
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 155.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 155.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 152.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 149.70
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 146.70
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 143.80
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 140.90
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 138.10
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 138.10
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 152.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 159.10
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 162.30
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 165.50
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 168.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 168.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 170.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 170.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 167.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 167.50
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 170.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 170.80
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 170.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 167.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 164.20
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 170.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 170.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 167.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 170.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 167.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 167.40
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 164.10
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 160.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 160.70
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 157.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 154.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 154.40
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 161.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 158.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 158.70
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 161.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 165.10
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 165.10
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 161.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 161.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 166.98
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 164.20
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 164.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 164.20
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 164.20
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 154.50
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 154.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 154.40
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 151.30
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 148.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 148.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 148.30
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 145.30
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 161.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 161.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 158.60
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 155.40
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 155.40
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 155.40
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 149.30
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 146.30
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 143.40
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 140.50
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 137.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 137.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 137.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 146.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 146.80
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 143.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 149.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 146.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 146.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 134.98
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 134.98
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 148.40
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 145.40
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 144.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 157.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 158.30
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 161.50
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 164.70
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 158.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 158.30
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 166.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 166.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 166.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be