x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Alphacross Blast J | 31

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Alphacross Blast J | 31
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Alphacross Blast J | 31
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Alphacross Blast J | 31
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/179769090.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224106629.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219707558.jpg?ts=1
Salomon Salomon Alphacross Blast J | 31 Alphacross Blast J | 31 Alphacross Blast J | 31 Bovenmateriaal: synthetisch Voering: synthetisch Materiaal zool: rubber Soort hak: plat (4)
  • 00193128373245
3
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit, Roze
    • Materiaal: Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 47, 31
    • Geslacht: Jongens, Meisjes, Kinderen
  • 38.49 58.57 EUR 3
    3
    • RunningXpert RunningXpert
      De Salomon Alphacross Blast Junior is een goede schoen voor degenen die een klein trail willen lopen. De schoenen bevatten veel van de to...
      38.49, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Bovenmateriaal: synthetisch Voering: synthetisch Materiaal zool: rubber Soort hak: plat58.57, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon Amazon
      Bovenmateriaal: synthetisch Voering: synthetisch Materiaal zool: rubber Soort hak: plat58.57, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • New Balance Hardloopschoen New Balance FuelCell Rebel v2 wfcxlr2 | Maat: 37 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231105730.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231105618.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236484467.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236445455.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Hardloopschoen New Balance FuelCell Rebel v2 wfcxlr2 | Maat: 37 EU Hardloopschoen New Balance FuelCell Rebel v2 wfcxlr2 | Maat: 37 EU Hardloopschoen New Balance FuelCell Rebel v2 wfcxlr2 | Maat: 37 EU Code wfcxlr2 - Maat 37 EU | 4,5 UK | 6,5 US | 23,5 CM. (1)
      New Balance Hardloopschoen New Balance FuelCell Rebel v2 wfcxlr2 | Maat: 37 EU
      • 00194768805929
      2
      deal
    • New Balance Fresh Foam More V4 - Runningschoenen - Dames White 37.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252690503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252690505.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252690504.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Fresh Foam More V4 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Fresh Foam More V4 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Fresh Foam More V4 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Fresh Foam More V4 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Hardloopschoenen dames | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      New Balance Fresh Foam More V4 - Runningschoenen - Dames White 37.5
      • 00196307433334
      1
    • New Balance Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 37.5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425413.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425414.jpg?ts=1
      New Balance New Balance Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 37.5 Hardloopschoenen dames | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      New Balance Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 37.5
      • 00196307350846
      1
    • New Balance FuelCell Racer Elite v3 | 39
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425413.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254425414.jpg?ts=1
      New Balance New Balance FuelCell Racer Elite v3 | 39 FuelCell Racer Elite v3 | 39 FuelCell Racer Elite v3 | 39 Fuelcell SC Elite V2 - Runningschoenen - Dames White 39 Hardloopschoenen dames | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      New Balance FuelCell Racer Elite v3 | 39
      • 00196307350860
      1
    • Kleur (kleur):
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 33 (33)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 51.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 51.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 50.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 50.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 51.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 51.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 49.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 50.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 50.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 50.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 48.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 45.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 50.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 51.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 51.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 47.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 47.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 41.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 41.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 42.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 42.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 43.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 43.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 41.22
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 41.22
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 41.22
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 41.98
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 41.98
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 66.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 66.98
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 55.45
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 55.45
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 35.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 35.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 55.45
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 55.45
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 55.45
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 55.45
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 55.45
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 64.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 64.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 64.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 58.57
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 58.57
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 58.57
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 58.57
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 38.49
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 38.49
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 38.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be