x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231442068.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206755525.jpg?ts=1
Salomon Salomon Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw) Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw) Dames Ultra Glide schoenen (Maat 37.5, Blauw) Ultra Glide is a completely new shoe from Salomon. Actually its a completely new type of shoe. Salomon have expanded their range with a shoe which excels by being softer than Salomons other shoes. Its a shoe for trail runs focused around comfort. Salomon Ultra Glide Specifications - Energy Surge midsole provides soft and comfortable cushioning - 3D mesh upper providing comfort, great breathability and durability - Quicklace lacing - Contagrip outsole with 4mm lugs - 6 mm drop Outsole The Contagrip rubber on the outsole of Salomons Ultra Glide provides a great grip. The 4 mm ligs guarantees a trail shoe well suited for mixed terrain. Midsole The Energy Surge midsole provides soft and comfortable cushioning. Its a new material in Salomons range which is a mix of EVA and Olefin, which is very durable. In addition to the new foam, the shoe is designed with a rocker geometry providing a light (1)
  • 00193128748760
2
deal
  • Design
    • Kleur: Grijs, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 36.5, 37 1/3
    • Geslacht: Dames
  • 93.98 190.98 EUR 2
    2
    • RunningXpert RunningXpert
      Ultra Glide is a completely new shoe from Salomon. Actually its a completely new type of shoe. Salomon have expanded their range with a s...
      93.98, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Hardloopschoenen voor dames, ideaal voor kamperen en wandelen Sportschoenen van het merk Salomon SHOES ULTRA GLIDE L41553900 trailloopsch...190.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Dames Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243951698.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Dames Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 9 Air Zoom Terra Kiger 8 Dames Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 9 Air Zoom Terra Kiger 8 Dames Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 9 De Nike Air Zoom Terra Kiger 8 is licht en aansluitend. Deze praktische schoen is gemaakt om je precies te geven wat je nodig hebt, met een stevige pasvorm en feel. We hebben hem gemaakt om je voet op zijn plek te houden, zodat je behendig en op de been blijft op oneffen terrein. Daarnaast biedt hij zachte demping en heeft de schoen een responsieve feel die bij elke stap net dat beetje extra vering geeft. Trek hem aan en je bent helemaal klaar voor de modder en rotsachtige paden. (1)
      Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Dames Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 9
      • 00196149111537
      1
    • Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 7,5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242547021.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 7,5 Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 7,5 Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 7,5 De Nike Air Zoom Terra Kiger 8 is licht en aansluitend. Deze praktische schoen is gemaakt om je precies te geven wat je nodig hebt, met een stevige pasvorm en feel. We hebben hem gemaakt om je voet op zijn plek te houden, zodat je behendig en op de been blijft op oneffen terrein. Daarnaast biedt de schoen een zachte demping en een responsieve feel die bij elke stap net dat beetje extra vering geeft. Trek hem aan en je bent helemaal klaar voor de modder en rotsachtige paden. (1)
      Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 40,5 - US 7,5
      • 00196149110998
      1
    • Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 47,5 - US 13
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242547021.jpg?ts=1
      Nike Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 47,5 - US 13 Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 47,5 - US 13 Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 47,5 - US 13 De Nike Air Zoom Terra Kiger 8 is licht en aansluitend. Deze praktische schoen is gemaakt om je precies te geven wat je nodig hebt, met een stevige pasvorm en feel. We hebben hem gemaakt om je voet op zijn plek te houden, zodat je behendig en op de been blijft op oneffen terrein. Daarnaast biedt de schoen een zachte demping en een responsieve feel die bij elke stap net dat beetje extra vering geeft. Trek hem aan en je bent helemaal klaar voor de modder en rotsachtige paden. (1)
      Nike Air Zoom Terra Kiger 8 Heren Trailrunningschoenen EU 47,5 - US 13
      • 00196149111100
      1
    • SCOTT Pursuit Dames Hardloopschoenen EU 42,5 - US 10,5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225442936.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Pursuit Dames Hardloopschoenen EU 42,5 - US 10,5 Pursuit Dames Hardloopschoenen EU 42,5 - US 10,5 Pursuit Dames Hardloopschoenen EU 42,5 - US 10,5 (1)
      SCOTT Pursuit Dames Hardloopschoenen EU 42,5 - US 10,5
      • 07615523361083
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 117.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 117.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 110.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 110.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 110.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 110.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 113.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 97.97
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 128.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 128.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 129.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 118.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 118.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 93.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 87.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 87.99
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 93.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 93.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 93.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 93.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 93.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 93.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 93.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 95.98
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 90.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 95.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 109.98
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 93.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 93.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 141.98
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 93.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be