x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231441880.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233425066.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231780395.jpg?ts=1
Salomon Salomon Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU Hardloopschoen Salomon PHANTASM l41610300 | Maat: 45,3 EU De Salomon Phantasm is een snelle hardloopschoen geïnspireerd op Salomons erfgoed in trailrunning. Salomon heeft deze dynamische raceschoen ontwikkeld met enkele van 's werelds beste atleten om zich te concentreren op wat er echt toe doet: Gewicht, ademend vermogen en een snelle voetbeweging. Met Phantasm krijg je Salomon's Energy Surge-schuim, dat snel, duurzaam en comfortabel is. Naast het schuim krijg je ook een Energy Blade die je momentum geeft, zodat je zo snel mogelijk kunt rennen. Het bovenwerk is gemaakt van Matryx-materiaal, met aramidevezels voor onder (1)
  • 00193128921088
3
deal
  • Design
    • Kleur: Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • 96.42 170.98 EUR 3
    3
    • RunningXpert RunningXpert
      De Salomon Phantasm is een snelle hardloopschoen geïnspireerd op Salomons erfgoed in trailrunning. Salomon heeft deze dynamische racescho...
      96.42, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Phantasm is een hardloopschoen die is ontwikkeld om je vooruit te stuwen en is verrijkt met de meest responsieve technologieën. Code l416...150.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Ontgrendel de anatomische decoupling maakt het mogelijk om met je voet te buigen, zodat de onafhankelijke platformen zich aan je voet en ...170.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Speed Pro Trail Running Shoes Men, groen/rood UK 9 | EU 43 1/3 2022 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228057127.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228057097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215273707.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Speed Pro Trail Running Shoes Men, groen/rood UK 9 | EU 43 1/3 2022 Trailrunning schoenen Speed Pro Trail Running Shoes Men, groen/rood UK 9 | EU 43 1/3 2022 Trailrunning schoenen Speed Pro Trail Running Shoes Men, groen/rood UK 9 | EU 43 1/3 2022 Trailrunning schoenen This product is made with Primegreen, a series of high-performance recycled materials. Code gz8923 - Maat 43,3 EU | 9 UK | 9,5 US | 26,7 CM. (1)
      Adidas Speed Pro Trail Running Shoes Men, groen/rood UK 9 | EU 43 1/3 2022 Trailrunning schoenen
      • 04065418071154
      3
      deal
    • Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143802323.jpg?ts=1
      Merrell Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black MerrellTrail Glove 5 Men Black MerrellTrail Glove 5 Men Black De Merrell Trail Glove 5 is een schoen die het natuurlijk stabiliserende vermogen van de voet verbetert tijdens snelle veranderingen in de beweging. (2)
      Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black
      • 00635841389627
      1
    • Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120991499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245122189.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 (1)
      Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3
      • 04059323063496
      1
    • Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188589.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST' Loopschoen 'SOLARBOOST' Loopschoen 'SOLARBOOST' adidas Solar Boost Women Hardloopschoenen Blauwe 36 2/3 (1)
      Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST'
      • 04059811922182
      • BB6602/4
      1
    • Kleur (kleur):
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
    • min
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 105.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 147.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 148.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 148.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 148.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 148.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 120.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 120.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 150.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be