x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233584300.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234052218.jpg?ts=1
Salomon Salomon Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU Hardloopschoen Salomon SPECTUR l41589800 | Maat: 43,3 EU Ontgrendel de anatomische decoupling maakt het mogelijk om met je voet te buigen, zodat de onafhankelijke platformen zich aan je voet en het terrein kunnen aanpassen Rijke demping bij elke stap: ons Infiniride schuim op TPU-basis maakt het mogelijk om kilometers met eersteklas comfort te maken Een pasvorm die zich om de voet omhult, met een ultra-comfortabele voorvoetconstructie vergelijkbaar met een sok, zonder binnennaden Onze passie voor sport in de open lucht, nieuwe technologieën en vakmanschap heeft ons ertoe geleid en nog steeds gedaan om progressieve teams te ontwikkelen, die het je mogelijk maken om vrij te genieten en je buiten te laten zien Al onze producten zijn van goede kwaliteit (2)
  • 00193128877934
3
deal
  • 79.48 170.98 EUR 3
    3
    • RunningXpert RunningXpert
      Salomon Spectur is een snelle hardloopschoen van Salomon. Salomon heeft het ontwikkeld tot een snelle hardloopschoen die je kunt gebruike...
      79.48, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code l41589800 - Maat 43,3 EU | 9 UK | 9,5 US | 27,5 CM.
      96.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Ontgrendel de anatomische decoupling maakt het mogelijk om met je voet te buigen, zodat de onafhankelijke platformen zich aan je voet en ...170.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Asics GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223237362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223175769.jpg?ts=1
      Asics Asics GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5 GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5 GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5 De GT-2000 10 G-TX schoen zorgt ervoor dat je lichaam en geest zich kunnen concentreren op de weg die voor je ligt. Het is een veelzijdige hardloopschoen die ideaal is voor hardlopen in de regen of sneeuw. De GORE-TEX technologie is waterafstotend om je voeten droog en comfortabel te houden. De FLYTEFOAM propel-demping onder de voet zorgt voor een meer responsieve veerkracht aan je pas. De 3D SPACE CONSTRUCTION van de tussenzool verbetert de compressie. Met deze schoen is het mogelijk om een soepelere en stabielere looppas te ervaren. (1)
      Asics GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5
      • 04550330337186
      1
    • Nike - nike air zoom structure 24 women's - Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222737920.jpg?ts=1
      Nike Nike - nike air zoom structure 24 women's - Roze - nike air zoom structure 24 women's - Roze - nike air zoom structure 24 women's - Roze Geniet tijdens je runs van de responsieve demping en aansluitende pasvorm van de Nike Air Zoom Structure 24.Bij het ontwerpen van het stootkussen onder de hiel hebben we honderden hardlopers getest. Het resultaat is een zachte, soepele overgang van hiel naar teen.Deze inzichten vormen ook de basis van een luchtig bovenwerk met ventilatie op de plekken waar je die nodig hebt. (1)
      Nike - nike air zoom structure 24 women's - Roze
      1
    • Xero Shoes Xero ShoesPrio Kids Violet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225120170.jpg?ts=1
      Xero Shoes Xero Shoes Xero ShoesPrio Kids Violet Xero ShoesPrio Kids Violet Xero ShoesPrio Kids Violet De ontwikkeling van kindervoeten is super belangrijk. Deze Prio Kids geeft de voeten vrijheid in hun beweging en ontwikkeling door de goede pasvorm en (1)
      Xero Shoes Xero ShoesPrio Kids Violet
      • 00840187601054
      1
    • Xero Shoes Xero ShoesZ-Trail EV Men Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230197533.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230679179.jpg?ts=1
      Xero Shoes Xero Shoes Xero ShoesZ-Trail EV Men Red Xero ShoesZ-Trail EV Men Red Xero ShoesZ-Trail EV Men Red De perfecte combinatie van bescherming, comfort, lichtgewicht, natuurlijke flexibiliteit, duurzaamheid en veelzijdigheid. Vegan Friendly; geen dierlijke (1)
      Xero Shoes Xero ShoesZ-Trail EV Men Red
      • 00840187616652
      1
    • Kleur (kleur):
      • Creme (creme)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 40 (40)
    • min
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 109.50
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 107.30
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 105.20
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 103.10
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 103.10
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 92.10
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 92.10
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 90.30
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 93.45
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 91.65
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 91.65
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 80.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 85.65
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 82.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 82.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 95.99
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 94.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 94.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 90.40
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 89.40
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.40
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 87.60
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 85.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 84.10
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 82.40
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 80.70
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 73.71
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 73.71
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 76.47
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 76.42
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 76.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 76.48
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 76.48
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 76.51
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 79.48
    • teamvergelijk@vergelijk.be