x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Speedcross 5 GTX | 38 | Dames

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Speedcross 5 GTX | 38 | Dames
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Speedcross 5 GTX | 38 | Dames
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Speedcross 5 GTX | 38 | Dames
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/248641625.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/243462293.jpg?ts=1
Salomon Salomon Speedcross 5 GTX | 38 | Dames Speedcross 5 GTX | 38 | Dames Speedcross 5 GTX | 38 | Dames De Speedcross 5 zool beschikt over langere noppen die meer ruimte en een verbeterde geometrie hebben, zodat de impuls- en remhechting beter is, ongeacht de toestand van het oppervlak De hielpartij van de Speedcross 5 omsluit hem en garandeert een schone en stabiele stap tijdens het gehele kruis De Speedcross 5 beschikt over een volledig gelast racket en gescheiden Sensifit-strepen, beweegt met de voet natuurlijker en daardoor zeer comfortabel Onze passie voor outdoorsporten, nieuwe technologieën en handwerk heeft ons ertoe gebracht om en ook nog te doen progressieve uitrusting te creëren waarmee je vrij kunt genieten en jezelf buiten uitdagen! Al onze producten zijn van goede kwaliteit (1)
  • 00193128860103
2
  • Design
    • Kleur: Groen
    • Type hoogte schoenen: Laag
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38
    • Geslacht: Dames
  • 161.33 161.33 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      De Speedcross 5 zool beschikt over langere noppen die meer ruimte en een verbeterde geometrie hebben, zodat de impuls- en remhechting bet...161.33, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      De Speedcross 5 zool beschikt over langere noppen die meer ruimte en een verbeterde geometrie hebben, zodat de impuls- en remhechting bet...161.33, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Topo Athletic Magnifly 4 | 40½ | Dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243582384.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243582385.jpg?ts=1
      Topo Athletic Topo Athletic Magnifly 4 | 40½ | Dames Magnifly 4 | 40½ | Dames Magnifly 4 | 40½ | Dames (1)
      Topo Athletic Magnifly 4 | 40½ | Dames
      • 00810067932509
      1
      deal
    • Topo Athletic Pursuit | 37 | Dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243874889.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243874890.jpg?ts=1
      Topo Athletic Topo Athletic Pursuit | 37 | Dames Pursuit | 37 | Dames Pursuit | 37 | Dames (1)
      Topo Athletic Pursuit | 37 | Dames
      • 00810067937160
      1
    • Topo Athletic Pursuit Running Shoes Men, blauw 2022 US 12,5 | EU 47,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/251917164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243882731.jpg?ts=1
      Topo Athletic Topo Athletic Pursuit Running Shoes Men, blauw 2022 US 12,5 | EU 47,5 Trailrunning schoenen Pursuit Running Shoes Men, blauw 2022 US 12,5 | EU 47,5 Trailrunning schoenen Pursuit Running Shoes Men, blauw 2022 US 12,5 | EU 47,5 Trailrunning schoenen (1)
      Topo Athletic Pursuit Running Shoes Men, blauw 2022 US 12,5 | EU 47,5 Trailrunning schoenen
      • 00810067936897
      1
      deal
    • 361° Spire 4 - Runningschoenen - Heren Artisanal Red / Black 46
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243889863.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/252656053.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243889865.jpg?ts=1
      361° 361° Spire 4 - Runningschoenen - Heren Artisanal Red / Black 46 Spire 4 - Runningschoenen - Heren Artisanal Red / Black 46 Spire 4 - Runningschoenen - Heren Artisanal Red / Black 46 Spire 4 - Runningschoenen - Heren Artisanal Red / Black 46 Hardloopschoenen heren | Gratis levering vanaf € 50, Gratis retourneren binnen 100 dagen (1)
      361° Spire 4 - Runningschoenen - Heren Artisanal Red / Black 46
      • 06936534180731
      1
      deal
    • min
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 175.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 175.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 105.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 105.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 107.92
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 107.92
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 107.93
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 107.92
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 96.85
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 95.84
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 95.84
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 158.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 102.97
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 102.97
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 102.97
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 102.97
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 102.97
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 158.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 104.96
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 104.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 104.96
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 104.96
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 160.94
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 160.94
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 160.94
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 160.94
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 160.94
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 161.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 161.98
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 160.94
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 161.98
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 161.98
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 161.98
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 161.98
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 162.98
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 162.98
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 179.38
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 179.38
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 161.33
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 161.33
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 103.49
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 103.49
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 161.33
    • teamvergelijk@vergelijk.be