x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Supercross Blast GTX

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Supercross Blast GTX
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Supercross Blast GTX
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Supercross Blast GTX
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234001040.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/186487621.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207205218.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181846127.jpg?ts=1
Salomon Salomon Supercross Blast GTX Supercross Blast GTX Supercross Blast GTX Salomon Supercross Blast GTX is een gespecialiseerde trailschoen voor als je een allround trailschoen zoekt. Zelfs de meest ontoegankelijke plekken zoals bos, rotsen en modder of meer toegankelijke plekken die een goede grip op de ondergrond vereisen zoals bospaden of het lokale park. Met Salomon Supercross Blast GTX krijg je een verende trailschoen met een agressieve grip op de meeste types ondergrond en een bovenwerk dat al het water buiten houdt. SALOMON SUPERCROSS BLAST GTX IN HET KORT Allround trailschoen met agressieve grip Goed op modder en losse ondergrond Beschermende neus Support bij hiel voor optimale sturing Ripstop bovenwerk met seamless design Sensifit voor perfecte pasvorm OrthoLite inlegzool voor maximaal comfort Quicklaces voor snel vastmaken Stack Height: 29,3/29,3 mm Heel (2)
  • 00193128362188
  • 00193128362249
1
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 36.5, 37 1/3
    • Geslacht: Dames
  • Technische details
    • Schoen opties: GORE-TEX®
  • 83.97 131.99 EUR 1
    1
    • RunningXpert RunningXpert
      Salomon Supercross Blast GTX is een gespecialiseerde trailschoen voor als je een allround trailschoen zoekt. Zelfs de meest ontoegankelij...
      83.97, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143802323.jpg?ts=1
      Merrell Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black MerrellTrail Glove 5 Men Black MerrellTrail Glove 5 Men Black De Merrell Trail Glove 5 is een schoen die het natuurlijk stabiliserende vermogen van de voet verbetert tijdens snelle veranderingen in de beweging. (2)
      Merrell MerrellTrail Glove 5 Men Black
      • 00635841389627
      1
    • Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120991499.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245122189.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3 (1)
      Adidas Performance Supernova W Hardloopschoenen Vrouwen Zwarte 36 2/3
      • 04059323063496
      1
    • Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188594.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188597.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/130188589.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST' Loopschoen 'SOLARBOOST' Loopschoen 'SOLARBOOST' adidas Solar Boost Women Hardloopschoenen Blauwe 36 2/3 (1)
      Adidas Loopschoen 'SOLARBOOST'
      • 04059811922182
      • BB6602/4
      1
    • Salomon Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374817.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374820.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374821.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142374824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131472771.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen De frequentie van het gebruik is meer dan 2 keer per week. (1)
      Salomon Speedcross 4 GTX Schoenen Heren, sky diver/indigo bunting/black UK 10 | EU 44 2/3 2019 Trailrunning schoenen
      • 00889645908250
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 103.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 103.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 103.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 103.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 103.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 102.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 107.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 107.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 107.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 102.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 102.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 102.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 102.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 107.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 107.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 112.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 106.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 106.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 101.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 96.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 96.99
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 97.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 99.53
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 99.53
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 99.53
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 99.53
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 99.55
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 99.55
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 99.53
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 89.32
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 88.40
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 89.33
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 89.33
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 89.33
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 89.33
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 89.32
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 89.33
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 89.33
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 89.33
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 91.30
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 91.24
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 91.32
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 91.32
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 91.32
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 91.35
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 94.91
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 94.91
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 94.91
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 131.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be