x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salomon Runningschoenen Sense Ride 4 W

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salomon Runningschoenen Sense Ride 4 W
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salomon Runningschoenen Sense Ride 4 W
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salomon Runningschoenen Sense Ride 4 W
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247633370.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222808213.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210291527.jpg?ts=1
Salomon Salomon Runningschoenen Sense Ride 4 W Runningschoenen Sense Ride 4 W Runningschoenen Sense Ride 4 W De juiste wandelschoen voor al je avonturen Met de exacte hoeveelheid demping en Optivibe-schuim om trillingen te absorberen en spiervermoeidheid te verminderen zonder gewichten toe te voegen Het racket combineert nauwkeurige voetsteun, vooral om de hiel, robuuste stoffen en een deeltjesnet Krijg grip op elke weg met een volledig rubberen Contagrip-zool en professionele film, die je voeten tegen scherpe voorwerpen beschermt Kleuren: dolfijnblauw, mallard blauw, lavendel; damessneakers, maat S (EUR): 38 Voering: weefsel; zool: rubber; schep: stof/synthetisch (2)
  • 00193128710620
2
deal
  • Design
    • Kleur: Turquoise, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Textiel
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38
    • Geslacht: Heren, Dames
  • 102.90 156.83 EUR 2
    2
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code l41450200 - Maat 38 EU | 5 UK | 6,5 US | 23,5 CM.
      102.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      De juiste wandelschoen voor al je avonturen Met de exacte hoeveelheid demping en Optivibe-schuim om trillingen te absorberen en spierverm...156.83, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Brooks - levitate 5 - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219342819.jpg?ts=1
      Brooks Brooks - levitate 5 - Grijs - levitate 5 - Grijs - levitate 5 - Grijs De Levitate 5 van Brooks is als een espresso shot voor tijdens het hardlopen. Super veerkrachtig en gemaakt voor snelle overgangen, deze schoen is voorzien van DNA AMP-demping voor maximale energieteruggave elke keer dat je voet de grond raakt. Het pijlpuntpatroon in de buitenzool zorgt ervoor dat je voet snel van hiel naar teen kan bewegen, waardoor het veerkrachtige gevoel van de schoen wordt versterkt. Bovendien is het bovenwerk geüpdatet voor een betere, comfortabelere pasvorm. Waarom duurzaam? Verschillende onderdelen van de Levitate 5 zijn gemaakt van gerecycled polyester. Zo is het vamp mesh gemaakt van materiaal dat voor 90% gerecycled polyester is en het tong mesh van materiaal dat 85% gerecycled polyester is. Bijna alle andere delen in het bovenwerk die van textiel zijn, zijn gemaakt van 100% gerecycled polyester, waaronder het kant, de tongvoering, kraagvoering, bovenkant van de inlegzool, tonglogo en alle textielversterking / constructietextiel. In totaal zit er voor 8 plas (1)
      Brooks - levitate 5 - Grijs
      1
    • Brooks - levitate 5 - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219342819.jpg?ts=1
      Brooks Brooks - levitate 5 - Grijs - levitate 5 - Grijs - levitate 5 - Grijs De Levitate 5 van Brooks is als een espresso shot voor tijdens het hardlopen. Super veerkrachtig en gemaakt voor snelle overgangen, deze schoen is voorzien van DNA AMP-demping voor maximale energieteruggave elke keer dat je voet de grond raakt. Het pijlpuntpatroon in de buitenzool zorgt ervoor dat je voet snel van hiel naar teen kan bewegen, waardoor het veerkrachtige gevoel van de schoen wordt versterkt. Bovendien is het bovenwerk geüpdatet voor een betere, comfortabelere pasvorm. Waarom duurzaam? Verschillende onderdelen van de Levitate 5 zijn gemaakt van gerecycled polyester. Zo is het vamp mesh gemaakt van materiaal dat voor 90% gerecycled polyester is en het tong mesh van materiaal dat 85% gerecycled polyester is. Bijna alle andere delen in het bovenwerk die van textiel zijn, zijn gemaakt van 100% gerecycled polyester, waaronder het kant, de tongvoering, kraagvoering, bovenkant van de inlegzool, tonglogo en alle textielversterking / constructietextiel. In totaal zit er voor 8 plas (1)
      Brooks - levitate 5 - Grijs
      1
    • Puma Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238223984.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232940121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234673762.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218231991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218231993.jpg?ts=1
      Puma Puma Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01 Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01 Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01 Code 376262-01 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      Puma Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01
      • 04064536057767
      1
    • Puma Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238223978.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232940121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218231991.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218231993.jpg?ts=1
      Puma Puma Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01 Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01 Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01 Code 376262-01 - Maat 36 EU | 3,5 UK | 5,5 US | 22,5 CM. (1)
      Puma Hardloopschoen Puma Velocity Nitro 2 Wns 376262-01
      • 04064536057750
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (schoenmaat):
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 113.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 111.60
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 111.60
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 111.60
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 113.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 111.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 109.30
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 107.10
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 107.10
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 107.10
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 96.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 98.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 110.20
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 111.70
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 107.30
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 105.20
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 103.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 101.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 98.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 100.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 100.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 98.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 98.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 94.10
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 92.20
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 92.20
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 95.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 92.10
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 93.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 93.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 109.50
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 107.30
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 111.60
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 111.60
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 111.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 109.30
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 107.96
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 107.96
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 107.96
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 107.96
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 109.50
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 107.30
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 105.20
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 105.20
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 103.10
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 103.10
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 114.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 108.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 108.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 111.10
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 113.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 113.30
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 114.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 111.70
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 120.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be