x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Saucony Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Saucony Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Saucony Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Saucony Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231442029.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229862716.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231341386.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236481793.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236481792.jpg?ts=1
Saucony Saucony Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46 Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46 Kinvara 13 - Runningschoenen - Heren Vizigld / Vizired 46 Code s20723-16 - Maat 46 EU | 10,5 UK | 11,5 US | 29,5 CM. (1)
  • 00195017384530
4
deal
  • Design
    • Kleur: Multi, Geel
    • Materiaal: Mesh
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 46, 43.5
    • Geslacht: Heren
  • 112.50 125.94 EUR 4
    4
    • Top4football.be Top4football.be
      Code s20723-16 - Maat 46 EU | 10,5 UK | 11,5 US | 29,5 CM.
      112.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code s20723-16 - Maat 46 EU | 10,5 UK | 11,5 US | 29,5 CM.
      112.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Engineered Mono-Mesh Upper - Verhoog de ventilatie om u te allen tijde comfortabel te houden. Verbeterde pasvorm - Voor extra comfort. Li...119.79, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Saucony Kinvara 13 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Weg - geel/rood125.94, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174642245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183244303.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running, Barefoot schoenen; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder drop; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Bovenmateriaal: TPU versterkingen; Vegan: Ja; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: ademend mesh; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram TC5+; Middenzool: BLOEMschuim; Inlegzool / Binnenzool: EVA-schuim; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Afmetingen: Gewicht per paar... (1)
      Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • 00194713968723
      2
    • On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207552218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219286676.jpg?ts=1
      On Running On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Code 40-99699 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • 07630040568043
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203633781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185985910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234610478.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 (1)
      SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • 07615523049738
      1
    • Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187581900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177924412.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) (1)
      Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • 04053866279505
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • min
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 142.60
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 144.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 144.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 144.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 147.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 147.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 148.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 148.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 148.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 148.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 148.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 148.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 139.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 139.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 123.70
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 123.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 123.50
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 108.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 108.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 116.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 114.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 123.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 100.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 112.50
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 112.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 112.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 112.50
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 112.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 112.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be