x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Saucony Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Saucony Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Saucony Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Saucony Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231442032.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224633315.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236446833.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/236481801.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/224488925.jpg?ts=1
Saucony Saucony Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU Hardloopschoen Saucony Ride 15 s20729-16 | Maat: 43 EU Schachtstof: Stof,Synthetisch materiaal (7)
  • 00195017678479
5
  • Design
    • Kleur: Paars, Blauw
    • Materiaal: Mesh
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 43, 39.5
    • Geslacht: Heren
  • 102.00 140.00 EUR 5
    5
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Schachtstof: Stof,Synthetisch materiaal102.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • RunningXpert RunningXpert
      110.82, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code s20729-16 - Maat 43 EU | 8,5 UK | 9,5 US | 27,5 CM.
      125.10, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code s20729-16 - Maat 43 EU | 8,5 UK | 9,5 US | 27,5 CM.
      127.70, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Saucony Ride 15 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Weg - blauw/oranje140.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174642245.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183244303.jpg?ts=1
      Merrell Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running, Barefoot schoenen; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Zonder drop; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Bovenmateriaal: TPU versterkingen; Vegan: Ja; Type binnenvoering: Textiel; Binnenvoering: ademend mesh; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram TC5+; Middenzool: BLOEMschuim; Inlegzool / Binnenzool: EVA-schuim; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Afmetingen: Gewicht per paar... (1)
      Merrell Trail Glove 6 Shoes Men, grijs/bruin 2022 EU 46,5 Trailrunning schoenen
      • 00194713968723
      2
    • On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207552218.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212876642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219286676.jpg?ts=1
      On Running On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699 Code 40-99699 - Maat 37 EU | 4 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      On Running Hardloopschoen On Running Cloud X Silver/Almond 40-99699
      • 07630040568043
      1
      deal
    • SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203633781.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185985910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236448098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234610478.jpg?ts=1
      SCOTT SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9 (1)
      SCOTT Supertrac RC 2 Heren Trailrunningschoenen EU 42,5 - US 9
      • 07615523049738
      1
    • Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187581900.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177924412.jpg?ts=1
      Dynafit Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart) (1)
      Dynafit Dames Alpine DNA Schoenen (Maat 38, Zwart)
      • 04053866279505
      1
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
    • min
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 121.74
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 121.74
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 121.45
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 121.45
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 110.08
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 110.08
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 105.57
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 105.57
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 105.57
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 111.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 111.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 102.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be