x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Under Armour Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Under Armour Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Under Armour Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Under Armour Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/228004812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230657342.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222211090.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/222211091.jpg?ts=1
Under Armour Under Armour Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304 Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304 Hardloopschoen Under Armour UA W HOVR Phantom 2 INKNT 3024155-304 Code 3024155-304 - Maat 39 EU | 5,5 UK | 8 US | 25 CM. (2)
  • 00195252810559
4
  • Design
    • Kleur: Groen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 109.95 120.37 EUR 4
    4
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      stof109.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code 3024155-304 - Maat 39 EU | 5,5 UK | 8 US | 25 CM.
      120.20, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 3024155-304 - Maat 39 EU | 5,5 UK | 8 US | 25 CM.
      120.20, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Under Armour Hovr Phantom 2 IntelliKnit 3024155-304, Vrouwen, Groen, Hardloopschoenen, maat: 39120.37, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243020399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242546153.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU Code l41738300 - Maat 42,7 EU | 8,5 UK | 9 US | 27 CM. (1)
      Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU
      • 00195751090377
      1
    • Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243020399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242546153.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU Code l41738300 - Maat 44,7 EU | 10 UK | 10,5 US | 28,5 CM. (1)
      Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU
      • 00195751090407
      1
    • Nike Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242319849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242319848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242527251.jpg?ts=1
      Nike Nike Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6 Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6 Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6 Code dm3414-001 - Maat 36,5 EU | 3,5 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      Nike Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6
      • 00196148021639
      2
    • Hoka One One Clifton 8 | 39⅓ | Dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242830486.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242858623.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Clifton 8 | 39⅓ | Dames Clifton 8 | 39⅓ | Dames Clifton 8 | 39⅓ | Dames De Hoka One One Clifton 8 is een lichte en schokabsorberende volume trainingsschoen van Hoka. Deze schoen is bedoeld voor jou die op zoek is naar een veelzijdige schoen voor zowel je korte als langere tochten. De Clifton 8 levert de perfecte combinatie van lichtgewicht en uitstekende schokabsorptie, en dat is precies waarom hij bij velen favoriet is. Kort over de Hoka One One Clifton 8 Vuur: Hoka One One Schoentype: Neutrale Gewicht: Meneer: 252 gram (in grootte) 42/VS 9) Vrouwen: 214 gram (39 1/3/ VS 7,5) Stapel hoogte: 27 mm/22 mm (dames), 29 mm/24 mm (heren) Druppel: 5 mm Substraat: Vast (weg, grind, paden) Vorig model: Hoka One One Clifton 7" Bovenste deel De schoen is gemaakt van ademend mesh-materiaal, wat helpt om je voeten geventileerd te houden tijdens het hardlopen. Er is weinig veranderd ten opzichte van het vorige model, waardoor de schoen nu nog (1)
      Hoka One One Clifton 8 | 39⅓ | Dames
      • 00195719610791
      1
    • min
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 154.15
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 143.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 140.60
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 140.60
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 132.30
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 129.70
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 127.10
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 129.60
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 132.20
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 137.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 137.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 132.10
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 124.40
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 121.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 121.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 124.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 124.30
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 124.30
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 121.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 119.40
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 119.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.40
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 117.20
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 117.20
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 114.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 112.60
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 112.60
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 112.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 114.10
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 114.10
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 114.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 114.10
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 114.10
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 114.10
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 114.10
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 114.10
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 115.60
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 115.60
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 115.60
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 115.60
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 115.60
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 120.30
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 120.30
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 117.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 117.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 117.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 117.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 115.60
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 115.60
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 120.37
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 120.37
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 120.37
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 120.37
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 120.37
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 120.37
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 120.20
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 117.39
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 117.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 109.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be