x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Under Armour Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Under Armour Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Under Armour Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Under Armour Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235194371.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/234852662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235811545.jpg?ts=1
Under Armour Under Armour Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen Charged Rogue 3 Shoes Women, grijs US 9 | EU 40,5 2022 Road Hardloopschoenen Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Medium; Drop: 8 mm; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Zool: Type zool: Rubber; Middenzool: Charged Cushioning tussenzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Afmetingen: Gewicht per paar: 210 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: het tweekleurige bovenwerk van mesh is lichtgewicht en ademend, Uitneembare schuimrubberen binnenzool van hoge kwaliteit voor ultiem comfort en demping bij elke stap, Charged Cushioning-middenzool met twee verschillende dichtheden voor de ultieme mix van comfort en explosieve responsiviteit, Robuuste rubberen zool met strategisch geplaatste noppen voor extra duurzaamheid op plaatsen met veel slijtage (1)
  • 00195253643590
4
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Mesh
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38, 40
    • Geslacht: Dames
  • 80.00 94.67 EUR 4
    4
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie:...80.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Hardlopen op asfalt; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie:...80.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Top4Running.be Top4Running.be
      Code 3024888-501 - Maat 40,5 EU | 6,5 UK | 9 US | 26 CM.94.67, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Top4football.be Top4football.be
      Code 3024888-501 - Maat 40,5 EU | 6,5 UK | 9 US | 26 CM.94.67, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Saucony Endorphin Speed 3 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Trail - roze/wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/234428438.jpg?ts=1
      Saucony Saucony Endorphin Speed 3 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Trail - roze/wit Endorphin Speed 3 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Trail - roze/wit Endorphin Speed 3 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Trail - roze/wit Saucony Endorphin Speed 3 is een super gave update van het ultra populaire model. Saucony is blijven steken bij het veel geprezen PWRRUN PB foam in de tussenzool, stop er nog meer van in! Saucony heeft de Endorphin Speed 3 ook zachter gemaakt in het schuim, maar is nog steeds erg snel en duurzaam voor zijn type. Daarnaast heeft het bovendeel een nieuwe look gekregen in een dun en ademend mesh dat iets meer vulling heeft dan de Endorphin Pro 3 heeft. Met de Saucony Endorphin Speed 3 haal je een snelle hardloopschoen in huis die het gevoel geeft van moeit (1)
      Saucony Endorphin Speed 3 Heren - Sportschoenen - Hardlopen - Trail - roze/wit
      • 00195018086860
      2
    • Saucony Endorphin Speed 3 | 49 | Heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/239319042.jpg?ts=1
      Saucony Saucony Endorphin Speed 3 | 49 | Heren Endorphin Speed 3 | 49 | Heren Endorphin Speed 3 | 49 | Heren Materiaal: Synthetisch Intern Materiaal: Synthetisch Hiel Hoogte: 35.5 mm Hiel-Teen Differentieel: 35.5-27.5 mm Categorie Loopschoenen: A2 - Gemiddeld (1)
      Saucony Endorphin Speed 3 | 49 | Heren
      • 00195018086532
      2
    • Hoka One One ORA Recovery Slide | 41⅓ | Unisex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246919194.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247133750.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/240259955.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One ORA Recovery Slide | 41⅓ | Unisex ORA Recovery Slide | 41⅓ | Unisex ORA Recovery Slide | 41⅓ | Unisex (1)
      Hoka One One ORA Recovery Slide | 41⅓ | Unisex
      • 00195719649401
      1
    • Scarpa Spin 2.0 Shoes Women, turquoise/zwart EU 38,5 2022 Trailrunning schoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238747555.jpg?ts=1
      Scarpa Scarpa Spin 2.0 Shoes Women, turquoise/zwart EU 38,5 2022 Trailrunning schoenen Spin 2.0 Shoes Women, turquoise/zwart EU 38,5 2022 Trailrunning schoenen Spin 2.0 Shoes Women, turquoise/zwart EU 38,5 2022 Trailrunning schoenen Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training, Wedstrijden; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Laag (tot 5 mm); Drop: 4 mm; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh, Synthetisch; Bovenmateriaal: Netmateriaal met opgelaste TPU-folie; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Megagrip; Middenzool: EVA; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Voetbed: Uitneembare inlegzool, Voorgevormd voetbed; Afmetingen: Gewicht per paar: 430 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Fixatiezool voor hoge stabiliteit, zelfs als je bergafwaarts rent., Lichtheid en demping met Pebax Rnew tussenzool, Sock-Fit LW constructie systeem omsluit de voet als een sok (1)
      Scarpa Spin 2.0 Shoes Women, turquoise/zwart EU 38,5 2022 Trailrunning schoenen
      • 08057963128915
      3
      deal
    • min
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 89.72
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.72
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.72
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.72
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.72
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 94.67
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 94.67
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 94.67
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 69.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 69.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 80.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be