x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227796209.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/227796208.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/243475274.jpg?ts=1
Under Armour Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5 UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5 UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5 Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.5 (1)
  • 00195252880255
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 33
  • 35.00 35.00 EUR 1
    1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Under Armour UA BPS Surge 3 AC Jongens Sportschoenen - Maat 1.535.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243020399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242546153.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU Code l41738300 - Maat 42,7 EU | 8,5 UK | 9 US | 27 CM. (1)
      Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 42,7 EU
      • 00195751090377
      1
    • Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243020399.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242546153.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU Code l41738300 - Maat 44,7 EU | 10 UK | 10,5 US | 28,5 CM. (1)
      Salomon Trail schoenen Salomon SPEEDCROSS 6 l41738300 | Maat: 44,7 EU
      • 00195751090407
      1
    • Nike Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242319849.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242319848.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242527251.jpg?ts=1
      Nike Nike Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6 Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6 Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6 Code dm3414-001 - Maat 36,5 EU | 3,5 UK | 6 US | 23 CM. (1)
      Nike Pegasus Turbo Flyknit Next Nature Dames Hardloopschoenen EU 36,5 - US 6
      • 00196148021639
      2
    • Hoka One One Clifton 8 | 39⅓ | Dames
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242830486.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242858623.jpg?ts=1
      Hoka One One Hoka One One Clifton 8 | 39⅓ | Dames Clifton 8 | 39⅓ | Dames Clifton 8 | 39⅓ | Dames De Hoka One One Clifton 8 is een lichte en schokabsorberende volume trainingsschoen van Hoka. Deze schoen is bedoeld voor jou die op zoek is naar een veelzijdige schoen voor zowel je korte als langere tochten. De Clifton 8 levert de perfecte combinatie van lichtgewicht en uitstekende schokabsorptie, en dat is precies waarom hij bij velen favoriet is. Kort over de Hoka One One Clifton 8 Vuur: Hoka One One Schoentype: Neutrale Gewicht: Meneer: 252 gram (in grootte) 42/VS 9) Vrouwen: 214 gram (39 1/3/ VS 7,5) Stapel hoogte: 27 mm/22 mm (dames), 29 mm/24 mm (heren) Druppel: 5 mm Substraat: Vast (weg, grind, paden) Vorig model: Hoka One One Clifton 7" Bovenste deel De schoen is gemaakt van ademend mesh-materiaal, wat helpt om je voeten geventileerd te houden tijdens het hardlopen. Er is weinig veranderd ten opzichte van het vorige model, waardoor de schoen nu nog (1)
      Hoka One One Clifton 8 | 39⅓ | Dames
      • 00195719610791
      1
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 45.64
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 35.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be