x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Under Armour Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Under Armour Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Under Armour Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Under Armour Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214536883.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220836225.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218394455.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/216510087.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218409274.jpg?ts=1
Under Armour Under Armour Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU Trail schoenen Under Armour UA W Charged Bandit TR 2 SP 3024763-102 | Maat: 40,5 EU Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutraal; Drop hoogte: Medium; Drop: 8 mm; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Zool: Middenzool: Charged Cushioning tussenzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Voetbed: Uitneembare inlegzool; Afmetingen: Gewicht per paar: 255 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Lichtgewicht, speciaal vervaardigd en tweekleurig mesh bovenwerk voor betere ventilatie, strategische overlays voor extra duurzaamheid en bescherming op plaatsen met veel slijtage, De voorgevormde binnenzool past zich aan de voet aan, voorkomt uitglijden en zorgt voor draagcomfort, duurzame buitenzool met technisch trailprofiel voor ultieme grip, zowel bergop als bergaf (1)
  • 00195252930561
4
  • Design
    • Kleur: Multi, Grijs
    • Materiaal: Mesh
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38, 40
    • Geslacht: Dames
  • 69.14 87.71 EUR 4
    4
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Under Armour - Charged Bandit TR 2-3024763102 - Maat: 40.5 EU69.14, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Campz.be Campz.be
      Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutr...
      79.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Bikester.be Bikester.be
      Belangrijkste informatie: Type: Trail running; Toepassingsgebied: Training; Seizoen: Het hele jaar door; Loopschoenen: Voetpositie: Neutr...79.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Under Armour W Charged Bandit Tr 2 SP 3024763-102, Vrouwen, Grijs, Hardloopschoenen, maat: 40,587.71, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Asics GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223237362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223175769.jpg?ts=1
      Asics Asics GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5 GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5 GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5 De GT-2000 10 G-TX schoen zorgt ervoor dat je lichaam en geest zich kunnen concentreren op de weg die voor je ligt. Het is een veelzijdige hardloopschoen die ideaal is voor hardlopen in de regen of sneeuw. De GORE-TEX technologie is waterafstotend om je voeten droog en comfortabel te houden. De FLYTEFOAM propel-demping onder de voet zorgt voor een meer responsieve veerkracht aan je pas. De 3D SPACE CONSTRUCTION van de tussenzool verbetert de compressie. Met deze schoen is het mogelijk om een soepelere en stabielere looppas te ervaren. (1)
      Asics GT-2000 10 GORE-TEX Dames Hardloopschoenen EU 35,5 - US 5
      • 04550330337186
      1
    • Nike - nike air zoom structure 24 women's - Roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222737920.jpg?ts=1
      Nike Nike - nike air zoom structure 24 women's - Roze - nike air zoom structure 24 women's - Roze - nike air zoom structure 24 women's - Roze Geniet tijdens je runs van de responsieve demping en aansluitende pasvorm van de Nike Air Zoom Structure 24.Bij het ontwerpen van het stootkussen onder de hiel hebben we honderden hardlopers getest. Het resultaat is een zachte, soepele overgang van hiel naar teen.Deze inzichten vormen ook de basis van een luchtig bovenwerk met ventilatie op de plekken waar je die nodig hebt. (1)
      Nike - nike air zoom structure 24 women's - Roze
      1
    • Xero Shoes Xero ShoesPrio Kids Violet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225120170.jpg?ts=1
      Xero Shoes Xero Shoes Xero ShoesPrio Kids Violet Xero ShoesPrio Kids Violet Xero ShoesPrio Kids Violet De ontwikkeling van kindervoeten is super belangrijk. Deze Prio Kids geeft de voeten vrijheid in hun beweging en ontwikkeling door de goede pasvorm en (1)
      Xero Shoes Xero ShoesPrio Kids Violet
      • 00840187601054
      1
    • Xero Shoes Xero ShoesZ-Trail EV Men Red
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230197533.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230679179.jpg?ts=1
      Xero Shoes Xero Shoes Xero ShoesZ-Trail EV Men Red Xero ShoesZ-Trail EV Men Red Xero ShoesZ-Trail EV Men Red De perfecte combinatie van bescherming, comfort, lichtgewicht, natuurlijke flexibiliteit, duurzaamheid en veelzijdigheid. Vegan Friendly; geen dierlijke (1)
      Xero Shoes Xero ShoesZ-Trail EV Men Red
      • 00840187616652
      1
    • Kleur (kleur):
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
    • Maat (schoenmaat):
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 100.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 100.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 82.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 82.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 82.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 82.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 82.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 82.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 82.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 82.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 92.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 92.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 88.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 88.07
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 88.07
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 88.07
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 87.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 87.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 87.20
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 88.07
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 88.07
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 88.07
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 88.07
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 87.20
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 87.20
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 87.20
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 88.69
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 88.69
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 87.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 84.30
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.30
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 82.60
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 82.60
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 84.30
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 84.30
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 86.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 86.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 87.70
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 87.71
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 87.71
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 87.71
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 87.71
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 87.71
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 70.98
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 87.71
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 87.71
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 61.98
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 61.98
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 69.14
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 69.14
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 69.14
    • teamvergelijk@vergelijk.be