x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184972258.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/213125935.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237757196.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237757199.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237757193.jpg?ts=1
Makita Makita DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders DUN461WZ | 18V | Accu Stokheggenschaar | 46 cm | Body | Zonder Accu's & Laders Bijzondere kenmerken * Lichtgewicht stokheggenschaar op accu met een totale lengte van 2500 mm. * Trapsgewijs instelbare meshoek van -65° t/m +75°. Daarnaast een 180° positie voor het opbergen of transport. * Dubbelzijdig geslepen messen (bovenmes en ondermes met geslepen tanden). Technische gegevens * Platform LXT 18 V * Lengte schaar 46 mm * Dubbelsnijdende messen * Max. snij opening 28 mm * Max. takdikte 18 mm * Aantal hoek instellingen 10 * Hoek pos/neg 60 / -75 ° * Aantal snijbewegingen (stand 1) 3600 min-1 * Volt (spanning) 18 V * Afm. lxbxh 1840-2500x85x144 mm * Gewicht met hoge LXT 18 V accu 3,7 kg * Werktijd hoog (BL1860B) 01 : 00 uur Standaard meegeleverd * 413720-1Transportbescherming * Geleverd zonder accu's en oplader * In doos (2)
  • 00088381745161
3
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 4200 g
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen, Blauw
  • 161.96 199.65 EUR 3
    3
    • Toolmax Toolmax
      Bijzondere kenmerken * Lichtgewicht stokheggenschaar op accu met een totale lengte van 2500 mm. * Trapsgewijs instelbare meshoek van -65°...161.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Makita Dun461wz Lxt 18 V Stokheggenschaar 46cm Verstelbaar166.82, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Toolsvoordelig Toolsvoordelig
      Lichtgewicht stokheggenschaar op accu met een totale lengte van 2500 mm
      169.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bahco Pneumatische snoeischaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159852164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200937650.jpg?ts=1
      Bahco Bahco Pneumatische snoeischaar Pneumatische snoeischaar Pneumatische snoeischaar Bahco 9210 Pneumatische Snoeischaar - 10 bar - 30mm (1)
      Bahco Pneumatische snoeischaar
      • 07311518278182
      2
    • Makita UH5261
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156841286.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113057681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113057680.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123925862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162981263.jpg?ts=1
      Makita Makita UH5261 UH5261 UH5261 Lichtste elektrische heggenschaar met een maximale snijcapaciteit van 520 mm. Een 2-voudige achterhandgreep zorgt voor een optimale controle en een vergrote reikwijdte. Door het gebruik van de kabelgeleider blijft de kabel uit het bereik van de messen. Technische Gegevens Aantal snijbewegingen: 1600 min-1 Afm. Lxbxh: 921x194x194 mm Volt (spanning): 230 V Opgenomen vermogen: 400 Watt Lengte schaar: 520 mm Max. snijdikte: 15 mm Mesafstand: 19 mm Netto gewicht: 3,0 kg Vibratie ah onbelast: 6,7 m/s² Vibratie (K) onbelast: 1,5 m/s² Geluidsdrukniveau (LpA): 82 dB(A) Geluidsdrukniveau (K): 2,1 dB(A) Gewicht (EPTA): 3,0 kg (1)
      Makita UH5261
      • 00088381615907
      • UH5261
      • 545763
      5
      deal
    • Garten Primus Heggenschaar Multi Cut
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210513767.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221380590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210077921.jpg?ts=1
      Garten Primus Garten Primus Heggenschaar Multi Cut Heggenschaar Multi Cut Heggenschaar Multi Cut Garten Primus Heggenschaar Multi Cut (1)
      Garten Primus Heggenschaar Multi Cut
      • 04260299540380
      1
    • Bosch UniversalHedgePole 18
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156121746.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113072137.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113072135.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116303660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113072136.jpg?ts=1
      Bosch Bosch UniversalHedgePole 18 UniversalHedgePole 18 UniversalHedgePole 18 Bosch 06008B3000 UniversalHedgePole Accu Stokheggenschaar 18 Volt 2.5 Ah Li-ion Bijzondere kenmerken Ergonomisch ontworpen voor moeiteloos snoeien van hoge heggen Hoogte instelbaar, telescoopstang met draaibare kop voor gemakkelijk bereik tot wel 2,6 m Bosch "Anti-Blocking"-systeem voor krachtig en continu snoeien Licht (3,6 kg), ergonomisch ontwerp met uitgebalanceerd gewicht voor nog meer comfort Perfecte prestaties en bereik voor het moeiteloos snoeien van hoge heggen Meslengte van 430 mm met een tandafstand van 16 mm Krachtige prestaties en groot bereik voor gemakkelijk onderhoud van hoge heggen De UniversalHedgePole 18 is perfect voor het moeiteloos snoeien van hoge heggen Hij heeft een in hoogte verstelbare telescoopstang met een draaibare kop en zorgt zo voor een gemakkelijk bereik tot wel 2,6 m zonder ladder Het Bosch "Anti-Blocking"-systeem zorgt voor krachtig en continu snoeien Hij is licht (3,6 kg) en optimaal in balans voor comfortabel hanteren Een krachtige (2)
      Bosch UniversalHedgePole 18
      • 03165140888042
      • 06008B3000
      • 606696
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 148.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 148.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 148.99
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 149.83
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.83
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.83
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 153.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 153.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 153.61
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 153.61
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 153.61
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 153.61
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.61
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.61
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.61
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 153.61
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 153.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 153.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 153.61
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 153.61
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 153.61
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 155.73
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 155.73
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 155.73
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 155.73
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 155.73
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 155.73
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 149.86
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 138.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 138.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 138.85
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 163.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 163.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 155.99
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 155.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 164.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 164.95
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 160.70
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 161.96
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 161.96
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 161.27
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 153.71
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 153.71
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 166.60
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 165.79
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 165.79
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 161.96
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 161.96
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 161.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be