x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HJC Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews HJC Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HJC Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HJC Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225169627.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164531745.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/235323781.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143808934.jpg?ts=1
HJC HJC Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant Hj20st Pinlock Ready Screen Transparant HJC Vizieren R-PHA ST (1)
  • 08804269831120
1
  • Design
    • Kleur: Transparant
  • 55.95 55.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      HJC Vizieren R-PHA ST55.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Shark SPARTAN GT PINLOCK-
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222493233.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190846546.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214343160.jpg?ts=1
      Shark Shark SPARTAN GT PINLOCK- SPARTAN GT PINLOCK- SPARTAN GT PINLOCK- Visor with Pinlock predisposition, suitable for the following Shark helmets: Shark Spartan GT Pinlock visors - the Pinlock system offers effective protection against unpleasant visor fogging. An anti-fog Pinlock insert lens (not included) is attached to the prepared Pinlock outer visor by means of two small pins. The airtight pocket between lens and visor ensures clear vision and therefore significantly enhances road safety. Safety first! Never ride with a scratched or cloudy visor. At night,... (1)
      Shark SPARTAN GT PINLOCK-
      • 03664836429250
      2
    • Shoei PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214343283.jpg?ts=1
      Shoei Shoei PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2 PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2 PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2 Pinlock-vizier passend voor de volgende helm: Shoei NXR2 Pinlock-vizieren - het Pinlock-systeem biedt optimale bescherming tegen het onaangename beslaan van het vizier. Een anti-condens Pinlock-binnenvizier (niet bij de levering inbegrepen) wordt middels twee kleine pinnen aan het overeenkomstig voorbereide pinlock-buitenvizier bevestigd. De afgesloten luchtkamer tussen het binnenste en buitenste vizier garandeert een vrij zicht en draagt zo in belangrijke mate bij aan de rijveiligheid. Denk ... (1)
      Shoei PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2
      • 04512048774073
      2
    • Bell Flat-vizieren voor Riot-jethelmen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222493060.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143810037.jpg?ts=1
      Bell Bell Flat-vizieren voor Riot-jethelmen Flat-vizieren voor Riot-jethelmen Flat-vizieren voor Riot-jethelmen Motorhelmscherm Bell Riot (1)
      Bell Flat-vizieren voor Riot-jethelmen
      • 00768686046681
      2
    • Shoei CNS-1, vizier gespiegeld ,regenboog gespiegeld
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235545837.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/221360388.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143565597.jpg?ts=1
      Shoei Shoei CNS-1, vizier gespiegeld ,regenboog gespiegeld CNS-1, vizier gespiegeld ,regenboog gespiegeld CNS-1, vizier gespiegeld ,regenboog gespiegeld Vizier (CNS-1), pinlock-voorbereiding, passend bij de volgende Shoei helmen: Neotec GT-Air GT-Air II Pinlock-vizieren - Het pinlock-systeem biedt optimale bescherming tegen het onaangename beslaan van het vizier. Een anti-condens pinlock-binnenvizier (niet bij de levering inbegrepen) wordt middels twee kleine pinnen aan het overeenkomstig voorbereide pinlock-buitenvizier bevestigd. De afgesloten luchtkamer tussen het binnenste en buitenste vizier garandeert een vrij zicht en draagt zo in bela... (1)
      Shoei CNS-1, vizier gespiegeld ,regenboog gespiegeld
      • 04512048414528
      2
    • min
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 55.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 55.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be