x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Shoei pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Shoei pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Shoei pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Shoei pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/160368409.jpg?ts=1
Shoei Shoei pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II pinlock-vizier Neotec/GT-Air/ GT-Air II Vizier (CNS-1), pinlock-voorbereiding, passend bij de volgende Shoei helmen: Neotec GT-Air GT-Air II Pinlock-vizieren - Het pinlock-systeem biedt optimale bescherming tegen het onaangename beslaan van het vizier. Een anti-condens pinlock-binnenvizier (niet bij de levering inbegrepen) wordt middels twee kleine pinnen aan het overeenkomstig voorbereide pinlock-buitenvizier bevestigd. De afgesloten luchtkamer tussen het binnenste en buitenste vizier garandeert een vrij zicht en draagt zo in bela... (2)
  • 04512048354848
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Seizoen: Alle seizoenen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.1 kg
  • 59.99 69.00 EUR 2
    2
    • Louis.be Louis.be
      Vizier (CNS-1), pinlock-voorbereiding, passend bij de volgende Shoei helmen: Neotec GT-Air GT-Air II Pinlock-vizieren - Het pinlock-syste...59.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Origineel Shoei-vizier. Alle kleuren op voorraad. Geschikt voor: Neotec, GT-Air.69.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Shoei PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214343283.jpg?ts=1
      Shoei Shoei PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2 PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2 PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2 Pinlock-vizier passend voor de volgende helm: Shoei NXR2 Pinlock-vizieren - het Pinlock-systeem biedt optimale bescherming tegen het onaangename beslaan van het vizier. Een anti-condens Pinlock-binnenvizier (niet bij de levering inbegrepen) wordt middels twee kleine pinnen aan het overeenkomstig voorbereide pinlock-buitenvizier bevestigd. De afgesloten luchtkamer tussen het binnenste en buitenste vizier garandeert een vrij zicht en draagt zo in belangrijke mate bij aan de rijveiligheid. Denk ... (1)
      Shoei PINLOCK-VIZIER SHOEI NXR2
      • 04512048774073
      2
    • Shark SPARTAN GT PINLOCK-
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222493233.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190846546.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214343160.jpg?ts=1
      Shark Shark SPARTAN GT PINLOCK- SPARTAN GT PINLOCK- SPARTAN GT PINLOCK- Visor with Pinlock predisposition, suitable for the following Shark helmets: Shark Spartan GT Pinlock visors - the Pinlock system offers effective protection against unpleasant visor fogging. An anti-fog Pinlock insert lens (not included) is attached to the prepared Pinlock outer visor by means of two small pins. The airtight pocket between lens and visor ensures clear vision and therefore significantly enhances road safety. Safety first! Never ride with a scratched or cloudy visor. At night,... (1)
      Shark SPARTAN GT PINLOCK-
      • 03664836429250
      2
    • Shark Evo One pinlock-vizier
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171305654.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225185554.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178019792.jpg?ts=1
      Shark Shark Evo One pinlock-vizier Evo One pinlock-vizier Evo One pinlock-vizier Vizier (VZ150) met pinlock-voorbereiding, passend bij onderstaande Shark helm: Evo-One Evo-One 2 Pinlock-vizieren - Het pinlock-systeem biedt optimale bescherming tegen het onaangename beslaan van het vizier. Een anti-condens pinlock-binnenvizier (niet bij de levering inbegrepen) wordt middels twee kleine pinnen aan het overeenkomstig voorbereide pinlock-buitenvizier bevestigd. De afgesloten luchtkamer tussen het binnenste en buitenste vizier garandeert een vrij zicht en draagt zo in belangri... (1)
      Shark Evo One pinlock-vizier
      • 03599181760485
      3
    • Schuberth SV1-E, Visor ,sterk getint ,53-59
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235545637.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222467756.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214330932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145176095.jpg?ts=1
      Schuberth Schuberth SV1-E, Visor ,sterk getint ,53-59 SV1-E, Visor ,sterk getint ,53-59 SV1-E, Visor ,sterk getint ,53-59 Geschikt voor alle Schberth E1 helmen. voorbeeldafbeelding (1)
      Schuberth SV1-E, Visor ,sterk getint ,53-59
      • 04017765080754
      2
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 59.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 53.97
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 53.97
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 53.97
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 53.97
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 59.96
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 59.96
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.96
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 59.96
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 59.96
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be