x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Swarovski Horloge met kristal 5519330
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160900601.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150853131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151481834.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151481832.jpg
      Swarovski Swarovski Horloge met kristal 5519330 Horloge met kristal 5519330 Horloge met kristal 5519330 Dit Swarovski-horloge is een bekwame combinatie van ontwerp en functie. De rechthoekige, roestvrijstalen kast contrasteert prachtig met het ontwerp van de armband. De witte zilverkleurige sunray-wijzerplaat heeft de Swarovski-zwaan om 12 uur en een briljant kristal om 6 uur. 248 sprankelende kristallen sieren de kettingarmband, waardoor dit Zwitserse horloge een krachtige, vrouwelijke metgezel is voor elegante zakelijke outfits. (1)
      Swarovski Horloge met kristal 5519330
      • 09009655193304
      2
      269.05 EUR
    • Swarovski 5484061 Dameshorloge Crystal Frost rosekleurig-blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145961986.jpg
      Swarovski Swarovski 5484061 Dameshorloge Crystal Frost rosekleurig-blauw 5484061 Dameshorloge Crystal Frost rosekleurig-blauw 5484061 Dameshorloge Crystal Frost rosekleurig-blauw Met deze unieke tijdmeter en 178 microkristallen in de pavé-techniek op de lunet maak je een fonkelend statement. De expressieve wijzerplaat in blauwe zonnestraalafwerking, de roestvrijstalen behuizing in roodgoud glanzende PVD-afwerking en de blauwe zijdearmband ronden dit jonge, dynamische design ideaal af. Dit hoogtepunt is de belichaming van de fonkeling van Swarovski en gewoon ideaal voor je dagelijkse look. Specificaties: horlogebehuizing 34 mm, waterdicht tot 50 m diepte, K1 mineraalg... (1)
      Swarovski 5484061 Dameshorloge Crystal Frost rosekleurig-blauw
      • 09009654840612
      2
      167.40 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • adidas (adidas)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Bering (bering)
      • Blend (blend)
      • Bulova (bulova)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calypso (calypso)
      • Certina (certina)
      • Cheapo (cheapo)
      • CHPO (chpo)
      • Chronotech (chronotech)
      • Cluse (cluse)
      • Colori (colori)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dufa (dufa)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • Festina Horloges (festina_horloges)
      • Frederique Constant (frederique_constant)
      • Furla (furla)
      • G-Shock (g_shock)
      • GaGa Milano (gaga_milano)
      • Garmin (garmin)
      • Garonne (garonne)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gucci (gucci)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Hamilton (hamilton)
      • Haurex (haurex)
      • Henry London (henry_london)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Ingersoll (ingersoll)
      • Invicta (invicta)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • JOOP! (joop_)
      • Just cavalli (just_cavalli)
      • Kaliber (kaliber)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimer (laimer)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Longines (longines)
      • Madison (madison)
      • Marc ecko (marc_ecko)
      • Maserati (maserati)
      • Maurice Lacroix (maurice_lacroix)
      • MisterBling AB (misterbling_ab)
      • Mondaine (mondaine)
      • MVMT (mvmt)
      • Nautica (nautica)
      • Nino cerruti (nino_cerruti)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Olympic (olympic)
      • Orient (orient)
      • Orphelia (orphelia)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Pierre Lannier (pierre_lannier)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Police (police)
      • Pulsar (pulsar)
      • Puma (puma)
      • Roamer (roamer)
      • Rosefield (rosefield)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotary (rotary)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sector (sector)
      • Sector No Limits (sector_no_limits)
      • Sekonda (sekonda)
      • Superdry (superdry)
      • Suunto (suunto)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swatch (swatch)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Timex (timex)
      • Tissot (tissot)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tw steel (tw_steel)
      • U.S. POLO ASSN. (u_s_polo_assn_)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Zeppelin (zeppelin)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (overig) (metaal_overig_)
      • Nylon (nylon)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 37 mm (grootte_horlogekast_1)
      • 37 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_2)
      • 42 mm - 44 mm (grootte_horlogekast_3)
      • ≥ 44 mm (grootte_horlogekast_4)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Aluminium (aluminium)
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Polymeer (polymeer)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 195 mm (Band lengte_1)
      • 195 mm - 200 mm (Band lengte_2)
      • 200 mm - 220 mm (Band lengte_3)
      • ≥ 220 mm (Band lengte_4)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • 0 atm (waterdichtheid_0.0)
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
      • 100 atm (waterdichtheid_100.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
      • Kunststof (kunststof)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be