x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Horloges verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Swarovski Horloges

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Horloge categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Swarovski Dameshorloge Octea Nova Black-Rosegold 5295358
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112039080.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150023037.jpg
      Swarovski Swarovski Dameshorloge Octea Nova Black-Rosegold 5295358 Dameshorloge Octea Nova Black-Rosegold 5295358 Dameshorloge Octea Nova Black-Rosegold 5295358 De Octea Nova is de ideale, tijdloze mooie aanvulling voor elke outfit. Lünet en beschermglas van deze fascinerende creatie zijn gemaakt van een saffierkristal met 68 nauwkeurig geslepen facetten. Dat is de belichaming van grenzeloze glans en vakmanschap van Swarovski. De minimalistische roestvrijstalen behuizing in een roodgouden glanzende afwerking, de wijzerplaat in zwarte zonnestraalafwerking en de zwarte leren armband ronden dit stijlvolle hoogtepunt af. Dit is de perfecte tijdmeter voor... (1)
      Swarovski Dameshorloge Octea Nova Black-Rosegold 5295358
      • 09009652953581
      2
      237.67 EUR
    • Swarovski Dameshorloge Octea Nova rosé-taupe 5295326
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112038602.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150021681.jpg
      Swarovski Swarovski Dameshorloge Octea Nova rosé-taupe 5295326 Dameshorloge Octea Nova rosé-taupe 5295326 Dameshorloge Octea Nova rosé-taupe 5295326 Dat is de nieuwe, fonkelende Octea Nova: in elke seconde voldoet tijdloze elegantie aan de hoogste eisen van de klokermakers. Lünet en beschermglas van deze fascinerende creatie zijn gemaakt van een saffierkristal met 68 nauwkeurig geslepen facetten. Dat is de belichaming van grenzeloze glans en vakmanschap van Swarovski. De minimalistische roestvrijstalen behuizing in een roodgouden glanzende afwerking, de wijzerplaat in grijze zonnestralen afwerking en de taupekleurige leren armband ronden ... (1)
      Swarovski Dameshorloge Octea Nova rosé-taupe 5295326
      • 09009652953260
      2
      279.65 EUR
    • Swarovski Dameshorloge Stella zilverkleurig 5376815
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112068013.jpg
      Swarovski Swarovski Dameshorloge Stella zilverkleurig 5376815 Dameshorloge Stella zilverkleurig 5376815 Dameshorloge Stella zilverkleurig 5376815 Materiaal: metaal. Kleur: zilver. Afmetingen: bandlengte ca. 19 cm. Wij leveren je sieraad in een elegante verpakking, ideaal als cadeau. Profiteer van het CHRIST horloge- & sieradenservice en de expertise uit meer dan 200 filialen in Duitsland. (1)
      Swarovski Dameshorloge Stella zilverkleurig 5376815
      • 09009653768153
      2
      286.64 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Fossil DEFAULT
        • fossil
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Casio DEFAULT
        • casio
      • Hugo Boss DEFAULT
        • hugo_boss
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
    • Merk (brand):
      • Seiko (seiko)
      • Lorus (lorus)
      • Citizen (citizen)
      • Festina (festina)
      • ICE-Watch (ice_watch)
      • Diesel (diesel)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Skagen (skagen)
      • Casio (casio)
      • Boccia (boccia)
      • Fossil (fossil)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Guess (guess)
      • Breil (breil)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Adidas (adidas)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Ben Sherman (ben_sherman)
      • Bering (bering)
      • Bulova (bulova)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Citizen Horloges Ecodrive (citizen_horloges_ecodrive)
      • Cluse (cluse)
      • Colori (colori)
      • Daisy Dixon (daisy_dixon)
      • Daniel Wellington (daniel_wellington)
      • Danish design (danish_design)
      • DKNY (dkny)
      • Dugena (dugena)
      • Edifice (edifice)
      • Elysee (elysee)
      • Engelsrufer (engelsrufer)
      • Esprit (esprit)
      • G-Shock (g_shock)
      • GaGa Milano (gaga_milano)
      • Gc (gc)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gucci (gucci)
      • Guess Collection (guess_collection)
      • Hamilton (hamilton)
      • Haurex (haurex)
      • Henry London (henry_london)
      • Ikki (ikki)
      • Ikki Fashion (ikki_fashion)
      • Invicta (invicta)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Lemans (jacques_lemans)
      • JOOP! (joop_)
      • Kaliber (kaliber)
      • Kapten & Son (kapten_son)
      • Kenneth Cole (kenneth_cole)
      • Kerbholz (kerbholz)
      • Komono (komono)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laimer (laimer)
      • LEGO (lego)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Madison (madison)
      • Marc ecko (marc_ecko)
      • Maserati (maserati)
      • MVMT (mvmt)
      • Nautica (nautica)
      • Nixon (nixon)
      • Nordgreen (nordgreen)
      • Orient (orient)
      • Orphelia (orphelia)
      • Paul Hewitt (paul_hewitt)
      • Pierre Lannier (pierre_lannier)
      • Pilgrim (pilgrim)
      • Police (police)
      • Pulsar (pulsar)
      • Puma (puma)
      • Renard (renard)
      • Roamer (roamer)
      • Rosefield (rosefield)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsung (samsung)
      • Sector No Limits (sector_no_limits)
      • Sekonda (sekonda)
      • Superdry (superdry)
      • Suunto (suunto)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swatch (swatch)
      • Swiss army (swiss_army)
      • Swiss Military (swiss_military)
      • Swiss Military Hanowa (swiss_military_hanowa)
      • TAKE A SHOT (take_a_shot)
      • Thomas Sabo (thomas_sabo)
      • Timberland (timberland)
      • Timex (timex)
      • Tissot (tissot)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tw steel (tw_steel)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
      • Wenger (wenger)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zeppelin (zeppelin)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €150 (low)
      • €150 - €250 (medium)
      • €250 - €400 (high)
      • €400 of meer (highest)
    • Kleur bandje (kleur_band):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Groen (groen)
      • Blauw (blauw)
      • Multicolor (multi)
    • Materiaal band (band_material):
      • Leer (leer)
      • Staal (staal)
      • Silicoon (silicoon)
      • Edelstaal (edelstaal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Canvas (canvas)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Metaal (overig) (metaal_overig_)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Resin (resin)
      • Rubber (rubber)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Grootte horlogekast (diameter) (grootte_horlogekast):
      • < 36 mm (grootte_horlogekast_1)
      • 36 mm - 42 mm (grootte_horlogekast_2)
      • 42 mm - 45 mm (grootte_horlogekast_3)
      • ≥ 45 mm (grootte_horlogekast_4)
    • Kleur horlogekast (frame_kleur):
      • Goud (goud)
      • Zilverkleurig (zilverkleurig)
      • Rosé goud (roze)
      • Grijs (grijs)
      • Zwart (zwart)
      • Multi (multi)
    • Materiaal horlogekast (materiaal_behuizing):
      • Geelkoper (geelkoper)
      • Goud (goud)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polymeer (polymeer)
      • RVS (rvs)
      • Staal (staal)
      • Titanium (titanium)
      • Veerstaal (veerstaal)
      • Zilver (zilver)
    • Vorm horlogekast (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Tijdsaanduiding (display_type):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
      • Digitaal & Analoog (digitaal_analoog)
    • Type horloge (aandrijving) (soort_uurwerk):
      • Automatisch (automatisch)
      • Digital (digital)
      • Kinetic (kinetic)
      • Mechanic (mechanic)
      • Quartz (quartz)
      • Solar (solar)
    • Band lengte (Band lengte):
      • < 195 mm (Band lengte_1)
      • 195 mm - 200 mm (Band lengte_2)
      • 200 mm - 220 mm (Band lengte_3)
      • ≥ 220 mm (Band lengte_4)
    • Band breedte (band_breedte):
      • < 15 mm (<_15_mm)
      • 16 - 20 mm (tussen_16_20_mm)
      • 21 - 25 mm (tussen_21_25_mm)
      • 26 - 30 mm (tussen_26_30_mm)
    • Waterbestendigheid (waterdichtheid):
      • 1 atm (waterdichtheid_1.0)
      • 3 atm (waterdichtheid_3.0)
      • 5 atm (waterdichtheid_5.0)
      • 10 atm (waterdichtheid_10.0)
      • 20 atm (waterdichtheid_20.0)
      • 30 atm (waterdichtheid_30.0)
      • 50 atm (waterdichtheid_50.0)
    • Soort glas (type_glas):
      • Saffier glas (saffier_glas)
      • Hardlex (hardlex)
      • Kristal glas (kristal_glas)
      • Mineraal glas (mineraal_glas)
    • Datum weergave (datumindicator):
      • Ja (ja)
    • Stopwatch (stopwatch):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be