x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er damesonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hom Damesondergoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in damesonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hom - Temptation Plumes String Navy Blauw - S
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120623408.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101778510.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120623407.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120623409.jpg
      Hom Hom - Temptation Plumes String Navy Blauw - S - Temptation Plumes String Navy Blauw - S - Temptation Plumes String Navy Blauw - S De mannen string genaamd PLUME van HOM is gemaakt van polyamide elastane: zo licht is als een veertje. Deze string voelt als een tweede huid, je ziet het niet door je kleren heen. De mannenstring is een werkelijke sensatie en zie je ook terug op de catwalks gedurende de fashionweeks. Deze uitvoering van de PLUME string is donkerblauw. (2)
      Hom - Temptation Plumes String Navy Blauw - S
      • 09009984086667
      1
      deal
      18.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Sloggi DEFAULT
        • sloggi
      • Mey DEFAULT
        • mey
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Sloggi (sloggi)
      • Mey (mey)
      • Odlo (odlo)
      • Schiesser (schiesser)
      • - CONTRAER - (_contraer_)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Aubade (aubade)
      • Bee Happy (bee_happy)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluebella (bluebella)
      • Calida (calida)
      • Chantelle (chantelle)
      • Conta (conta)
      • Craft (craft)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Doreanse (doreanse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eva (eva)
      • Falke (falke)
      • Felina (felina)
      • Free People (free_people)
      • Féraud (fe_raud)
      • GUESS (guess)
      • Hanro (hanro)
      • Hermko (hermko)
      • Hom (hom)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Intherm (intherm)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Medima (medima)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss mary (miss_mary)
      • Miss mary of sweden (miss_mary_of_sweden)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • Noppies (noppies)
      • Nubian Skin (nubian_skin)
      • Obsessive (obsessive)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • Ringella (ringella)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Rösch (ro_sch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Spanx (spanx)
      • Speidel (speidel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Susa (susa)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Underprotection (underprotection)
      • Vila (vila)
      • Vivance (vivance)
      • Wolford (wolford)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Zaccini (zaccini)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Type ondergoed (type_ondergoed):
      • Corrigerend ondergoed (corrigerend_ondergoed)
      • Hipster (hipster)
      • Slip (slip)
      • String (string)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aantal stuks (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Merino (merino)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Taillehoogte (Taillehoogte):
      • High waist (high_waist)
      • Low waist (low_waist)
      • Mid waist (mid_waist)
      • Super low waist (super_low_waist)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Gemêleerd (geme_leerd)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tekstpatroon (tekstpatroon)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be