x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er damesonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Icebreaker Damesondergoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in damesonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Icebreaker Siren Hipkini Dames, black M 2021 Kort ondergoed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143985503.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174544852.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152391577.jpg
      Icebreaker Icebreaker Siren Hipkini Dames, black M 2021 Kort ondergoed Siren Hipkini Dames, black M 2021 Kort ondergoed Siren Hipkini Dames, black M 2021 Kort ondergoed Bestel Ondergoed Icebreaker Women Siren Hipkini Black-M online. Bekijk alle Gebit van het merk Icebreaker bij Etrias. (1)
      Icebreaker Siren Hipkini Dames, black M 2021 Kort ondergoed
      • 09420058575465
      5
      deal
      40.90 EUR
    • Icebreaker Sportondergoed 'Siren'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169652708.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161765394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87877031.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sportondergoed 'Siren' Sportondergoed 'Siren' Sportondergoed 'Siren' Bestel Ondergoed Icebreaker Women Siren Bikini Black-XL online. Bekijk alle Gebit van het merk Icebreaker bij Etrias. (1)
      Icebreaker Sportondergoed 'Siren'
      • 09420051429659
      • ICB0029001000005
      4
      deal
      39.90 EUR
    • Icebreaker Siren Hipkini Dames, metro heather S 2021 Kort ondergoed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151887644.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153591705.jpg
      Icebreaker Icebreaker Siren Hipkini Dames, metro heather S 2021 Kort ondergoed Siren Hipkini Dames, metro heather S 2021 Kort ondergoed Siren Hipkini Dames, metro heather S 2021 Kort ondergoed Dit fijne slipje is afkomstig van het merk Icebreaker. Het slipje is gemaakt van zacht merino wol. Dit materiaal zorgt voor een comfortabele warmte zonder a... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Icebreaker Siren Hipkini Dames, metro heather S 2021 Kort ondergoed
      • 09420062951668
      4
      deal
      41.90 EUR
    • Icebreaker Siren String Dames, black M 2021 Kort ondergoed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/179366068.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134778155.jpg
      Icebreaker Icebreaker Siren String Dames, black M 2021 Kort ondergoed Siren String Dames, black M 2021 Kort ondergoed Siren String Dames, black M 2021 Kort ondergoed Bestel Ondergoed Icebreaker Women Siren Thong Black-M online. Bekijk alle Gebit van het merk Icebreaker bij Etrias. (1)
      Icebreaker Siren String Dames, black M 2021 Kort ondergoed
      • 09420051418097
      4
      deal
      33.90 EUR
    • Icebreaker Sportondergoed 'Sprite'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169324350.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/54591089.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sportondergoed 'Sprite' Sportondergoed 'Sprite' Sportondergoed 'Sprite' Deze lichtgewicht Sprite hotpants van Icebreaker is ideaal voor dagelijks gebruik. De onderbroek is geschikt voor lange dagen of outdoor activiteiten. De on... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Icebreaker Sportondergoed 'Sprite'
      • 09420051417595
      • ICB0027001000003
      3
      deal
      43.90 EUR
    • Icebreaker Siren Bikini Slip Dames, fawn heather/fawn heather/fawn heather S 2021 Kort ondergoed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126842338.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137551029.jpg
      Icebreaker Icebreaker Siren Bikini Slip Dames, fawn heather/fawn heather/fawn heather S 2021 Kort ondergoed Siren Bikini Slip Dames, fawn heather/fawn heather/fawn heather S 2021 Kort ondergoed Siren Bikini Slip Dames, fawn heather/fawn heather/fawn heather S 2021 Kort ondergoed Type: korte onderbroek; Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Voering zitoppervlak: Nee; Bijzonderheden: Sneldrogend, Ademend, geurremmend; Type materiaal: merino wol, Kunstvezel; Materiaal: 83 % wol, 12 % nylon, 5 % elastaan; Hoe valt het?: Normal i størrelsen; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Aanvullende gegevens: natuurlijk geurafwerend, robuust en ademend, zeer elastische manchetten en zeer elastische manchetten en heupmanchetten, Comfortabel om te dragen en gemakkelijk te verplaatsen ... (1)
      Icebreaker Siren Bikini Slip Dames, fawn heather/fawn heather/fawn heather S 2021 Kort ondergoed
      • 09420051459625
      2
      42.94 EUR
    • Icebreaker Sprite Hotpants Dames, metro heather M 2021 Kort ondergoed
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173399865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156470857.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sprite Hotpants Dames, metro heather M 2021 Kort ondergoed Sprite Hotpants Dames, metro heather M 2021 Kort ondergoed Sprite Hotpants Dames, metro heather M 2021 Kort ondergoed Type: korte onderbroek; Compressie: Nee; Thermische functie: Nee; Voering zitoppervlak: Nee; Bijzonderheden: Ademend, Sneldrogend, Antibacterieel; Type materiaal: merino wol, Kunstvezel; Materiaal: 83 % wol, 12 % nylon, 5 % elastaan; Gewicht: 195 g; Hoe valt het?: Normal i størrelsen; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Aanvullende gegevens: uit een lichte en robuuste 150 g/m² Merinojersey, geurafwijzend en ademend, Mobilon elastische band in de zoom voorkomt het uitglijden en oprollen van de ban... (1)
      Icebreaker Sprite Hotpants Dames, metro heather M 2021 Kort ondergoed
      • 09420062944790
      2
      44.94 EUR
    • Icebreaker Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158498734.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101246170.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - L Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - L Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - L De Icebreaker Sprite Hot Pants voor dames is een lichtgewicht hotpants gemaakt van superzachte merinowol voor duurzaam comfort. Het heeft een flatterende slanke pasvorm en offset naden voor comfort gedurende de hele dag. Het materiaal is ultralicht, duurzaam, ademend en gaat geurtjes tegen. De Hot Pants is geschikt voor sporten als wandelen en klimmen, maar ook ideaal voor dagelijks gebruik. (1)
      Icebreaker Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - L
      • 09420062914052
      1
      39.99 EUR
    • Icebreaker Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158510226.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101246170.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - XL Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - XL Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - XL De Icebreaker Sprite Hot Pants voor dames is een lichtgewicht hotpants gemaakt van superzachte merinowol voor duurzaam comfort. Het heeft een flatterende slanke pasvorm en offset naden voor comfort gedurende de hele dag. Het materiaal is ultralicht, duurzaam, ademend en gaat geurtjes tegen. De Hot Pants is geschikt voor sporten als wandelen en klimmen, maar ook ideaal voor dagelijks gebruik. (1)
      Icebreaker Sprite Hot Pants Dames Thermobroek - Gritstone - XL
      • 09420062914083
      1
      39.99 EUR
    • Icebreaker Sprite Hotpants Dames, gritstone hthr/black Maat XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103827875.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171399269.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101246170.jpg
      Icebreaker Icebreaker Sprite Hotpants Dames, gritstone hthr/black Maat XL Sprite Hotpants Dames, gritstone hthr/black Maat XL Sprite Hotpants Dames, gritstone hthr/black Maat XL Lichtgewicht merino wollen hot pants die zo comfortabel zijn dat ze snel je favoriete onderbroek worden - de Sprite Hot Pants hebben een vleiende, knuffelige pasvorm en offset naden voor maximaal comfort. De Hot Pants bestaan uit een superzachte Corespun Merino Jersey van Icebreakers, waarin merino vezels een nylon kern omhullen om de stof duurzamer te maken met behoud van het zachte gevoel op de huid en vorm. Een vleugje LYCRA zorgt voor elasticiteit en vormbehoud. Corespun Met de Corespun-t... (1)
      Icebreaker Sprite Hotpants Dames, gritstone hthr/black Maat XL
      • 09420051491069
      1
      39.99 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Dim DEFAULT
        • dim
      • Schiesser DEFAULT
        • schiesser
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Dim (dim)
      • Schiesser (schiesser)
      • Sloggi (sloggi)
      • Mey (mey)
      • After Eden (after_eden)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anita maternity (anita_maternity)
      • Apollo (apollo)
      • Athena (athena)
      • Aubade (aubade)
      • Avet (avet)
      • Axami (axami)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Beachlife (beachlife)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluebella (bluebella)
      • Boru (boru)
      • Britney Spears (britney_spears)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Cache Coeur (cache_coeur)
      • Ceceba (ceceba)
      • Chantelle (chantelle)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Clarysse (clarysse)
      • Compressport (compressport)
      • Cosabella (cosabella)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cristiano Ronaldo (cristiano_ronaldo)
      • Curve (curve)
      • Cybèle (cybe_le)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Doreanse (doreanse)
      • Elbrina (elbrina)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eva (eva)
      • Falke (falke)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fantasy Lingerie (fantasy_lingerie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fuel For Passion (fuel_for_passion)
      • Generique (generique)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Hanro (hanro)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Head (head)
      • Hermko (hermko)
      • Hom (hom)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jako (jako)
      • LASCANA (lascana)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • Liz Claiborne (liz_claiborne)
      • Louisa Bracq (louisa_bracq)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Maaji (maaji)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maison Lejaby (maison_lejaby)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mamsy (mamsy)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey ondergoed (mey_ondergoed)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Music Legs (music_legs)
      • Naturana (naturana)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • Noppies (noppies)
      • Obsessive (obsessive)
      • OBSESSIVE Inspire your desire (obsessive_inspire_your_desire)
      • Odlo (odlo)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Oroblu (oroblu)
      • Passionata (passionata)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • Pieces (pieces)
      • Playtex (playtex)
      • Primadonna (primadonna)
      • Prolimit (prolimit)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • Rimba (rimba)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Ronhill (ronhill)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Sapph (sapph)
      • Sassa (sassa)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • Set (set)
      • Set ondergoed (set_ondergoed)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Spanx (spanx)
      • Susa (susa)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Tweka (tweka)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Vibes (vibes)
      • Vingino (vingino)
      • Vixen (vixen)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zaccini (zaccini)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Type ondergoed (type_ondergoed):
      • Boxershort (boxershort)
      • Corrigerend ondergoed (corrigerend_ondergoed)
      • Hipster (hipster)
      • Slip (slip)
      • String (string)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
    • Aantal stuks (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestipt (gestipt)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
    • Taillehoogte (Taillehoogte):
      • High waist (high_waist)
      • Low waist (low_waist)
      • Mid waist (mid_waist)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be