x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er damesonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Passionata Damesondergoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in damesonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Passionata White Nights slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156580807.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155010286.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/67497182.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265157.jpg
      Passionata Passionata White Nights slip White Nights slip White Nights slip tule en microvezel. (1)
      Passionata White Nights slip
      • 03340440999456
      2
      25.95 EUR
    • Passionata White Nights slip van kant met lurex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153066889.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155014556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/89402061.jpg
      Passionata Passionata White Nights slip van kant met lurex White Nights slip van kant met lurex White Nights slip van kant met lurex White Nights slip van kant met lurex (1)
      Passionata White Nights slip van kant met lurex
      • 03340442210597
      2
      21.30 EUR
    • Passionata White Nights slip van kant met lurex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153066889.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155014556.jpg
      Passionata Passionata White Nights slip van kant met lurex White Nights slip van kant met lurex White Nights slip van kant met lurex Tule en microvezel. (1)
      Passionata White Nights slip van kant met lurex
      • 03340442210603
      2
      21.30 EUR
    • Passionata String van mesh met borduring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175919296.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175946689.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181292248.jpg
      Passionata Passionata String van mesh met borduring String van mesh met borduring String van mesh met borduring String van mesh met borduring (1)
      Passionata String van mesh met borduring
      • 03340443193318
      2
      22.25 EUR
    • Passionata Shorty van mesh met borduring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178237026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171755303.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181284172.jpg
      Passionata Passionata Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring shorty in roze Volledig van transparant tule met Italiaans bloemenborduurwerk guipure-borduurdetails Achterkant met string-effect Inzetstuk van 100% katoen Type speciale grootte: standaard (1)
      Passionata Shorty van mesh met borduring
      • 03340443192243
      2
      29.71 EUR
    • Passionata Shorty van mesh met borduring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178237026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171755303.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181284172.jpg
      Passionata Passionata Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring (1)
      Passionata Shorty van mesh met borduring
      • 03340443192274
      2
      29.71 EUR
    • Passionata Shorty van mesh met borduring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178237026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171755303.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181284172.jpg
      Passionata Passionata Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring (1)
      Passionata Shorty van mesh met borduring
      • 03340443192267
      2
      29.71 EUR
    • Passionata Shorty van mesh met borduring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178237026.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171755303.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181284172.jpg
      Passionata Passionata Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring Shorty van mesh met borduring (1)
      Passionata Shorty van mesh met borduring
      • 03340443192281
      2
      29.71 EUR
    • Passionata Slip met mesh en kant
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178693865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165573777.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181277088.jpg
      Passionata Passionata Slip met mesh en kant Slip met mesh en kant Slip met mesh en kant Slip met mesh en kant (1)
      Passionata Slip met mesh en kant
      • 03340443210374
      1
      most_sold
      30.90 EUR
    • Passionata Slip met kant en mesh
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173759006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181285450.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172570688.jpg
      Passionata Passionata Slip met kant en mesh Slip met kant en mesh Slip met kant en mesh Slip met kant en mesh (1)
      Passionata Slip met kant en mesh
      • 03340443210473
      1
      30.90 EUR
    • Passionata Slip met borduring
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181936323.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178743147.jpg
      Passionata Passionata Slip met borduring Slip met borduring Slip met borduring Slip met borduring (1)
      Passionata Slip met borduring
      • 03340443286331
      1
      29.90 EUR
    • Passionata Slip 'WHITE NIGHTS'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131254542.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178603534.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265420.jpg
      Passionata Passionata Slip 'WHITE NIGHTS' Slip 'WHITE NIGHTS' Slip 'WHITE NIGHTS' White Nights hipster (1)
      Passionata Slip 'WHITE NIGHTS'
      • 03340440781082
      • 03340440999517
      1
      34.90 EUR
    • Passionata Broekje 'White Nights'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143775251.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178780669.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145809502.jpg
      Passionata Passionata Broekje 'White Nights' Broekje 'White Nights' Broekje 'White Nights' Broekje (1)
      Passionata Broekje 'White Nights'
      • 03340442993292
      1
      29.95 EUR
    • Passionata Broekje 'HOLALA'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131334618.jpg
      Passionata Passionata Broekje 'HOLALA' Broekje 'HOLALA' Broekje 'HOLALA' Samenstelling: 73% polyamide - 27% elastaan. (1)
      Passionata Broekje 'HOLALA'
      • 03340442884637
      1
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Schiesser DEFAULT
        • schiesser
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Dim DEFAULT
        • dim
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Schiesser (schiesser)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Dim (dim)
      • Sloggi (sloggi)
      • Mey (mey)
      • After Eden (after_eden)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anita maternity (anita_maternity)
      • Apollo (apollo)
      • Aubade (aubade)
      • Avet (avet)
      • Axami (axami)
      • Bamboo Basics (bamboo_basics)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Beachlife (beachlife)
      • Beeren (beeren)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluebella (bluebella)
      • Boru (boru)
      • Britney Spears (britney_spears)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Cache Coeur (cache_coeur)
      • Ceceba (ceceba)
      • Chantelle (chantelle)
      • Chicamala (chicamala)
      • Christine le Duc (christine_le_duc)
      • Compressport (compressport)
      • Conturelle (conturelle)
      • Cosabella (cosabella)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cristiano Ronaldo (cristiano_ronaldo)
      • Curve (curve)
      • Cybèle (cybe_le)
      • Diesel (diesel)
      • Doreanse (doreanse)
      • Elbrina (elbrina)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eva (eva)
      • Falke (falke)
      • Fantasie (fantasie)
      • Fantasy Lingerie (fantasy_lingerie)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freya (freya)
      • Fuel For Passion (fuel_for_passion)
      • Generique (generique)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Hanky Panky (hanky_panky)
      • Hanro (hanro)
      • Happy socks (happy_socks)
      • Head (head)
      • Hermko (hermko)
      • Hom (hom)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jako (jako)
      • Jette (jette)
      • LASCANA (lascana)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • Liz Claiborne (liz_claiborne)
      • Louisa Bracq (louisa_bracq)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Maaji (maaji)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Maison Lejaby (maison_lejaby)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mamsy (mamsy)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Mey ondergoed (mey_ondergoed)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Music Legs (music_legs)
      • Naturana (naturana)
      • Nina von c. (nina_von_c_)
      • Noppies (noppies)
      • Obsessive (obsessive)
      • OBSESSIVE Inspire your desire (obsessive_inspire_your_desire)
      • Odlo (odlo)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • Oroblu (oroblu)
      • Passionata (passionata)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • Pieces (pieces)
      • Playtex (playtex)
      • Primadonna (primadonna)
      • Prolimit (prolimit)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • Rimba (rimba)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Ronhill (ronhill)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sans complexe (sans_complexe)
      • Sapph (sapph)
      • Sassa (sassa)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • Set (set)
      • Set ondergoed (set_ondergoed)
      • Shock Absorber (shock_absorber)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Spanx (spanx)
      • Susa (susa)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Tweka (tweka)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Vibes (vibes)
      • Vingino (vingino)
      • Vixen (vixen)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • Zaccini (zaccini)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Type ondergoed (type_ondergoed):
      • Boxershort (boxershort)
      • Corrigerend ondergoed (corrigerend_ondergoed)
      • Hipster (hipster)
      • Slip (slip)
      • String (string)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
    • Aantal stuks (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Hout (hout)
      • Kasjmier (kasjmier)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gestipt (gestipt)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Vormen (vormen)
    • Taillehoogte (Taillehoogte):
      • High waist (high_waist)
      • Low waist (low_waist)
      • Mid waist (mid_waist)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be