x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er damesonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ulla Popken Damesondergoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in damesonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Ulla Popken Slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154974982.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Slip Slip Slip Basic sexy bikinibroek, super te combineren met bikini & tankini-kleding of met sportbadtops, hoogwaardige kwaliteit van ondoorzichtig materiaal. Comfortabele pasvorm met veel bewegingsvrijheid zonder te verschuiven. Basic bikini met zonwering van Upf20+ voor de perfecte pasvorm raadpleeg de maattabel. (1)
      Ulla Popken Slip
      • 04044903705200
      • UPO0594001000005
      2
      19.90 EUR
    • Ulla Popken Slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171773014.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152552551.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152194391.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Slip Slip Slip Jazz-broek in 2-delige verpakking met hoge beenuitsnijding voor grote maten. Gelieve te oriënteren op onze maattabel voor de optimale pasvorm. (1)
      Ulla Popken Slip
      • 04056089218566
      • UPO0948001000001
      2
      13.90 EUR
    • Ulla Popken Slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171773735.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152194658.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Slip Slip Slip Motief: Effen; Materiaal: Jersey; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden, Applicaties; Aantal: 2 Pack; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Ulla Popken Slip
      • 04056089365925
      • UPO0949001000004
      1
      13.90 EUR
    • Ulla Popken Slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147753573.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152194702.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Slip Slip Slip Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Aantal: 5 Pack; Extra's: Voelt zacht aan; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Ulla Popken Slip
      • 04056089171908
      • UPO0537001000002
      1
      29.90 EUR
    • Ulla Popken Broekje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147752660.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Broekje Broekje Broekje Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Aantal: 3 Pack; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Ulla Popken Broekje
      • 04056089672535
      • UPO0541001000004
      1
      deal
      29.90 EUR
    • Ulla Popken Broekje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171773302.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Broekje Broekje Broekje Motief: Effen; Materiaal: Viscose; Extra's: Voelt zacht aan, Op staal naden; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Ulla Popken Broekje
      • 04044904307939
      • UPO0932002000001
      1
      20.90 EUR
    • Ulla Popken Broekje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168090539.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Broekje Broekje Broekje Motief: Effen; Materiaal: Jersey; Extra's: Licht transparant, Applicaties, Op staal naden, Voelt zacht aan; Details: Kant; Taillehoogte: High waist (1)
      Ulla Popken Broekje
      • 04062478869721
      • UPO0913001000003
      1
      17.90 EUR
    • Ulla Popken Broekje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171773290.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Broekje Broekje Broekje Motief: Effen; Materiaal: Viscose; Extra's: Op staal naden, Voelt zacht aan, Gladde stof; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Ulla Popken Broekje
      • 04044904307915
      • UPO0932001000004
      1
      20.90 EUR
    • Ulla Popken Slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147753167.jpg
      Ulla Popken Ulla Popken Slip Slip Slip Kleuren per verpakking: Meerdere kleuren per verpakking; Materiaal: Jersey; Motief: Effen; Aantal: 5 Pack; Extra's: Applicaties, Voelt zacht aan; Taillehoogte: Mid waist (1)
      Ulla Popken Slip
      • 04056088281431
      • UPO0536001000003
      1
      29.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Sapph DEFAULT
        • sapph
      • After Eden DEFAULT
        • after_eden
      • Schiesser DEFAULT
        • schiesser
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Dim DEFAULT
        • dim
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Schiesser (schiesser)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Dim (dim)
      • Sloggi (sloggi)
      • Mey (mey)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • After Eden (after_eden)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Anita maternity (anita_maternity)
      • Anita Rosa Faia (anita_rosa_faia)
      • Athena (athena)
      • Aubade (aubade)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluebella (bluebella)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Boru (boru)
      • Bye Bra (bye_bra)
      • Calida (calida)
      • Champion (champion)
      • Chantelle (chantelle)
      • Cottelli collection (cottelli_collection)
      • Craft (craft)
      • Cristiano Ronaldo CR7 (cristiano_ronaldo_cr7)
      • Curve (curve)
      • Cybèle (cybe_le)
      • Devold (devold)
      • Diesel (diesel)
      • Dora Larsen (dora_larsen)
      • Eminence (eminence)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Erlich Textil (erlich_textil)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Eva (eva)
      • Falke (falke)
      • Felina (felina)
      • Femilet (femilet)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Free People (free_people)
      • Fuel For Passion (fuel_for_passion)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanro (hanro)
      • Hermko (hermko)
      • Hollister (hollister)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hydas (hydas)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • Jako (jako)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • Le Frivole (le_frivole)
      • Leg avenue (leg_avenue)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • Louisa Bracq (louisa_bracq)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • LOVJOI (lovjoi)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Music Legs (music_legs)
      • Naturana (naturana)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odlo (odlo)
      • Olaf Benz (olaf_benz)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Passionata (passionata)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • Pieces (pieces)
      • Playtex (playtex)
      • Primadonna (primadonna)
      • Puma (puma)
      • Rene rofe (rene_rofe)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Royal Lounge Intimates (royal_lounge_intimates)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sapph (sapph)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Seafolly (seafolly)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spanx (spanx)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Superdry (superdry)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vibes (vibes)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Vixen (vixen)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Type ondergoed (type_ondergoed):
      • Boxershort (boxershort)
      • Hipster (hipster)
      • Slip (slip)
      • String (string)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
    • Aantal stuks (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
      • 6 Stuks (aantal_delen_6.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Effen (effen)
      • Geruit (geruit)
      • Gestipt (gestipt)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Taillehoogte (Taillehoogte):
      • High waist (high_waist)
      • Low waist (low_waist)
      • Mid waist (mid_waist)
      • Super low waist (super_low_waist)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be