x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er damesonderbroeken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Wolford Damesondergoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in damesonderbroek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Wolford Shapingslip 'Tulle Control'
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155014146.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153650951.jpg
      Wolford Wolford Shapingslip 'Tulle Control' Shapingslip 'Tulle Control' Shapingslip 'Tulle Control' Motief: Effen; Extra's: Bodyshaping; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Wolford Shapingslip 'Tulle Control'
      • 09009101545862
      • WOL0015001000001
      2
      deal
      89.90 EUR
    • Wolford Shapingslip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153651178.jpg
      Wolford Wolford Shapingslip Shapingslip Shapingslip Motief: Effen; Extra's: Licht transparant; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Wolford Shapingslip
      • 09009101546067
      • WOL0015002000001
      1
      most_sold
      89.90 EUR
    • Wolford Tulle Control corrigerende high waisted slip van mesh
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163382472.jpg
      Wolford Wolford Tulle Control corrigerende high waisted slip van mesh Tulle Control corrigerende high waisted slip van mesh Tulle Control corrigerende high waisted slip van mesh Deze Tulle Control Panty van Wolford is gemaakt van superfijn en zacht tule. De naadloze afwerking maakt het dat deze slip perfect is voor het dragen onder nauwsluitende jurken, broeken of rokken. Het exemplaar zorgt voor een prachtig silhouet en heeft een corrigerende werking rond de taille en buik. De fluwelen zoomlijnen zorgen voor een elegante twist en het katoenen kruisje voor optimaal draagcomfort. (1)
      Wolford Tulle Control corrigerende high waisted slip van mesh
      • 09009101559623
      1
      80.00 EUR
    • Wolford Sheer Touch Control shorty van mesh
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163265332.jpg
      Wolford Wolford Sheer Touch Control shorty van mesh Sheer Touch Control shorty van mesh Sheer Touch Control shorty van mesh Sheer Touch Control Shorts van Wolford is vervaardigd uit een semi-transparante elastische kwaliteit met een subtiele glans. Het broekje heeft een corrigerend effect op de taille, buik, heupen, dijen en billen en de brede elastische tailleband zorgt voor optimaal draagcomfort. (1)
      Wolford Sheer Touch Control shorty van mesh
      • 09009101760449
      1
      80.00 EUR
    • Wolford Broekje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153651174.jpg
      Wolford Wolford Broekje Broekje Broekje Motief: Effen; Extra's: Gladde stof, Voelt zacht aan; Taillehoogte: Mid waist; Pasvorm: Regular (1)
      Wolford Broekje
      • 09009752456029
      • WOL0016001000004
      1
      deal
      44.90 EUR
    • Wolford Sheer Touch Control corrigerende slip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160309891.jpg
      Wolford Wolford Sheer Touch Control corrigerende slip Sheer Touch Control corrigerende slip Sheer Touch Control corrigerende slip Sheer Touch Control Panty van Wolford is vervaardigd uit een semi-transparante elastische kwaliteit met een subtiele glans. Het zwarte broekje heeft een corrigerend effect op de taille, buik, heupen en billen en de brede elastische tailleband zorgt voor optimaal draagcomfort. (1)
      Wolford Sheer Touch Control corrigerende slip
      • 09009101936844
      1
      60.00 EUR
    • Wolford 3W hipster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155252581.jpg
      Wolford Wolford 3W hipster 3W hipster 3W hipster 3W hipster (1)
      Wolford 3W hipster
      • 09009752845502
      1
      60.00 EUR
    • Wolford Tulle tanga van mesh
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155671163.jpg
      Wolford Wolford Tulle tanga van mesh Tulle tanga van mesh Tulle tanga van mesh Tulle tanga van mesh (1)
      Wolford Tulle tanga van mesh
      • 09010352001564
      1
      70.00 EUR
    • Wolford Pure naadloze hipster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167983304.jpg
      Wolford Wolford Pure naadloze hipster Pure naadloze hipster Pure naadloze hipster Pure naadloze hipster (1)
      Wolford Pure naadloze hipster
      • 09009752945424
      1
      60.00 EUR
    • Wolford 3W string
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155005483.jpg
      Wolford Wolford 3W string 3W string 3W string 3W string (1)
      Wolford 3W string
      • 09009752845724
      1
      45.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Schiesser DEFAULT
        • schiesser
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Dim DEFAULT
        • dim
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Schiesser (schiesser)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Dim (dim)
      • Sloggi (sloggi)
      • Mey (mey)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Agent Provocateur (agent_provocateur)
      • Anita (anita)
      • Anita Active (anita_active)
      • Aubade (aubade)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Bluebella (bluebella)
      • Blush Lingerie (blush_lingerie)
      • Boob (boob)
      • Boru (boru)
      • Calida (calida)
      • Champion (champion)
      • Chantelle (chantelle)
      • Craft (craft)
      • Cristiano Ronaldo CR7 (cristiano_ronaldo_cr7)
      • Diesel (diesel)
      • Dora Larsen (dora_larsen)
      • Dorina (dorina)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Envie de Fraise (envie_de_fraise)
      • Esotiq (esotiq)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Femilet (femilet)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hanro (hanro)
      • Hermko (hermko)
      • Hom (hom)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Hydas (hydas)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Jako (jako)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jette (jette)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Lingadore (lingadore)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • LOVJOI (lovjoi)
      • Magic (magic)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maidenform (maidenform)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marie Claire (marie_claire)
      • Marie jo (marie_jo)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Muchachomalo (muchachomalo)
      • Music Legs (music_legs)
      • NA-KD (na_kd)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nuance (nuance)
      • Obsessive (obsessive)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Organic Basics (organic_basics)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Passionata (passionata)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pfeilring (pfeilring)
      • Playtex (playtex)
      • Primadonna (primadonna)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Lounge Intimates (royal_lounge_intimates)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Seafolly (seafolly)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Skiny (skiny)
      • Spanx (spanx)
      • Superdry (superdry)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The Latex Collection (the_latex_collection)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Under Armour (under_armour)
      • Underprotection (underprotection)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vivance (vivance)
      • Wolford (wolford)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €30 (medium)
      • > €30 (high)
    • Type ondergoed (type_ondergoed):
      • Boxershort (boxershort)
      • Hipster (hipster)
      • Slip (slip)
      • String (string)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
    • Aantal stuks (aantal_delen):
      • 1 Stuks (aantal_delen_1.0)
      • 2 Stuks (aantal_delen_2.0)
      • 3 Stuks (aantal_delen_3.0)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Effen (effen)
      • Gestipt (gestipt)
      • Ingrain (ingrain)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Sport (sport)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Taillehoogte (Taillehoogte):
      • High waist (high_waist)
      • Low waist (low_waist)
      • Mid waist (mid_waist)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be