x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Allibert poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Allibert hocker California grafiet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190092854.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157092002.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147788960.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175319569.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166223907.jpg
      Allibert Allibert hocker California grafiet hocker California grafiet hocker California grafiet Een hocker is een musthave bij uw loungeset als u écht lekker languit wilt genieten. Maar wat als meerdere gezinsleden deze plaats als favoriet hebben bestempeld? Dan schaft u gewoon nog een losse hocker aan! Met een losse hocker creëert u zoveel loungeplaatsen als gewenst; u kunt de California hocker aan de verschillende zitplaatsen op de bank schuiven, maar ook aan de losse loungestoel. De California hocker wordt uiteraard met kussen geleverd om uw relaxmoment zo comfortabel mogelijk te mak... (2)
      Allibert hocker California grafiet
      • 08711245144290
      4
      good_buy
      deal
      79.95 EUR
    • Allibert Cube multifunctionele hocker grafiet 213785
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184951545.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157042120.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183855938.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158912671.jpg
      Allibert Allibert Cube multifunctionele hocker grafiet 213785 Cube multifunctionele hocker grafiet 213785 Cube multifunctionele hocker grafiet 213785 Kruk in natuurgetrouwe en open rotanlook, incl; comfortabele kussens: grijs, ca. 6 cm dik, polyester Deksel van de kruk afneembaar, biedt veel opbergruimte Afmetingen (B x D x H): ca. 42 x 42 x 45 cm Gemaakt van uv- en weerbestendig, hoogwaardig polypropyleen (kunststof) Eenvoudige montage (1)
      Allibert Cube multifunctionele hocker grafiet 213785
      • 08711245128986
      3
      43.88 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vetsak DEFAULT
        • vetsak
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Vetsak (vetsak)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • B Living (b_living)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bomba (bomba)
      • Brulo (brulo)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • Curver (curver)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • Dejaroom (dejaroom)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • J-Line (j_line)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mica (mica)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Songmics (songmics)
      • Sophie (sophie)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Pearsons (the_pearsons)
      • Trend Living (trend_living)
      • Vdd (vdd)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • XLBoom (xlboom)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Ziczac (ziczac)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Alcantara (alcantara)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 38 cm (lengte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 46 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 59 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 59 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be