x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Allibert poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Allibert hocker California grafiet
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165525379.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147788960.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166223907.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133593716.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157101873.jpg
      Allibert Allibert hocker California grafiet hocker California grafiet hocker California grafiet Deze California hocker van Allibert is een fantastische toevoeging aan je tuin of terras. Hij heeft een vierkante vorm en is gemaakt van weer- en waterbestendige hars dat een luxe en gedefinieerde rattan-textuur is gegeven. Je hoeft je geen zorgen te maken over dit onderhoudsvrije materiaal. Het zal niet roesten, rotten of bladderen. Deze veelzijdige tuinmeubel kan ook gebruikt worden als tafel of als voetenbankje als je het meegeleverde, comfortabele zitkussen verwijdert. (1)
      Allibert hocker California grafiet
      • 08711245144290
      2
      deal
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Riverdale (riverdale)
      • Woood (woood)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Aquanova (aquanova)
      • Arditex (arditex)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Bolia (bolia)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • Intex (intex)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Menu (menu)
      • Miodormio (miodormio)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SACKit (sackit)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit & joy (sit_joy)
      • Sit&More (sit_more)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Supper club (supper_club)
      • TecTake (tectake)
      • Tenzo (tenzo)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Lengte (lengte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be