x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beter Bed poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Beter Bed hocker Basic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/170064464.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128163987.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161481012.jpg
      Beter Bed Beter Bed hocker Basic hocker Basic hocker Basic Maak je slaapkamer helemaal compleet met deze gave hocker. De hocker is rondom gestoffeerd en verkrijgbaar in dezelfde stoffen en kleuren als de boxspring Salerno. Ideaal naast je bed voor bijvoorbeeld je leesboek, telefoon, wekker of een mooie decoratie. De hocker heeft de afmetingen B35 x D35 x H45 cm en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. (1)
      Beter Bed hocker Basic
      • 05412618123982
      1
      114.95 EUR
    • Beter Bed Hocker Ambra/Cisano
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169983300.jpg
      Beter Bed Beter Bed Hocker Ambra/Cisano Hocker Ambra/Cisano Hocker Ambra/Cisano Maak je slaapkamer helemaal compleet met deze gave hocker Alaska/California/Illinois. De hocker is rondom gestoffeerd en verkrijgbaar in dezelfde stoffen en kleuren als de gelijknamige boxen. Ideaal naast je bed voor bijvoorbeeld je leesboek, telefoon, wekker of een mooie decoratie. Meer over deze hocker De hocker past perfect bij boxspring Alaska, California en Illinois en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Zo past de hocker perfect in iedere slaapkamer! Maak je slaapkamer helemaal af... (1)
      Beter Bed Hocker Ambra/Cisano
      • 05713376007379
      1
      108.95 EUR
    • Beter Bed Hocker Ambra/Cisano
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169991680.jpg
      Beter Bed Beter Bed Hocker Ambra/Cisano Hocker Ambra/Cisano Hocker Ambra/Cisano Maak je slaapkamer helemaal compleet met deze gave hocker Alaska/California/Illinois. De hocker is rondom gestoffeerd en verkrijgbaar in dezelfde stoffen en kleuren als de gelijknamige boxen. Ideaal naast je bed voor bijvoorbeeld je leesboek, telefoon, wekker of een mooie decoratie. Meer over deze hocker De hocker past perfect bij boxspring Alaska, California en Illinois en is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Zo past de hocker perfect in iedere slaapkamer! Maak je slaapkamer helemaal af... (1)
      Beter Bed Hocker Ambra/Cisano
      • 05713376007393
      1
      108.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Riverdale (riverdale)
      • Woood (woood)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Aquanova (aquanova)
      • Arditex (arditex)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bolia (bolia)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • Intex (intex)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Luzo (luzo)
      • Menu (menu)
      • Miodormio (miodormio)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SACKit (sackit)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit & joy (sit_joy)
      • Sit&More (sit_more)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Supper club (supper_club)
      • TecTake (tectake)
      • Tenzo (tenzo)
      • The zoo (the_zoo)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Lengte (lengte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be