x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dimehouse poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dimehouse Leren poef Pearson zand 80x80x40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163028893.jpg
      Dimehouse Dimehouse Leren poef Pearson zand 80x80x40 cm Leren poef Pearson zand 80x80x40 cm Leren poef Pearson zand 80x80x40 cm Haal nu deze prachtige leren poef in huis! Een poef is perfect om bij je bank neer te zetten en lekker je voeten op te leggen na een dag hard werken of als je gewoon lekker wilt relaxen. Ook kun je de poef gebruiken als zitting. Doordat de poef lekker zacht is geeft het een heerlijk zitcomfort. Ruimte Mocht je niet genoeg ruimte hebben op tafel dan kun je je dienblad heel makkelijk kwijt op de poef. De poef is ideaal om als tafeltje te gebruiken wanneer je er een dienblad op plaatst! Hoe mooi... (1)
      Dimehouse Leren poef Pearson zand 80x80x40 cm
      • 07106613404938
      1
      deal
      399.95 EUR
    • Dimehouse Leren poef Pearson cognac 80x80x40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163027860.jpg
      Dimehouse Dimehouse Leren poef Pearson cognac 80x80x40 cm Leren poef Pearson cognac 80x80x40 cm Leren poef Pearson cognac 80x80x40 cm Haal nu deze prachtige leren poef in huis! Een poef is perfect om bij je bank neer te zetten en lekker je voeten op te leggen na een dag hard werken of als je gewoon lekker wilt relaxen. Ook kun je de poef gebruiken als zitting. Doordat de poef lekker zacht is geeft het een heerlijk zitcomfort. Ruimte Mocht je niet genoeg ruimte hebben op tafel dan kun je je dienblad heel makkelijk kwijt op de poef. De poef is ideaal om als tafeltje te gebruiken wanneer je er een dienblad op plaatst! Hoe mooi... (1)
      Dimehouse Leren poef Pearson cognac 80x80x40 cm
      • 07106613404747
      1
      deal
      399.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Riverdale (riverdale)
      • Woood (woood)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Aquanova (aquanova)
      • Arditex (arditex)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bolia (bolia)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • Intex (intex)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Luzo (luzo)
      • Menu (menu)
      • Miodormio (miodormio)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SACKit (sackit)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit & joy (sit_joy)
      • Sit&More (sit_more)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Supper club (supper_club)
      • TecTake (tectake)
      • Tenzo (tenzo)
      • The zoo (the_zoo)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Lengte (lengte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be