x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Dimehouse poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dimehouse Leren poef Pearson zand 70x70x40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163028893.jpg
      Dimehouse Dimehouse Leren poef Pearson zand 70x70x40 cm Leren poef Pearson zand 70x70x40 cm Leren poef Pearson zand 70x70x40 cm Haal nu deze prachtige leren poef in huis! Een poef is perfect om bij je bank neer te zetten en lekker je voeten op te leggen na een dag hard werken of als je gewoon lekker wilt relaxen. Ook kun je de poef gebruiken als zitting. Doordat de poef lekker zacht is geeft het een heerlijk zitcomfort. Ruimte Mocht je niet genoeg ruimte hebben op tafel dan kun je je dienblad heel makkelijk kwijt op de poef. De poef is ideaal om als tafeltje te gebruiken wanneer je er een dienblad op plaatst! Hoe mooi... (1)
      Dimehouse Leren poef Pearson zand 70x70x40 cm
      • 07106613404938
      1
      deal
      439.95 EUR
    • Dimehouse Leren poef Pearson cognac 70x70x40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163027860.jpg
      Dimehouse Dimehouse Leren poef Pearson cognac 70x70x40 cm Leren poef Pearson cognac 70x70x40 cm Leren poef Pearson cognac 70x70x40 cm Haal nu deze prachtige leren poef in huis! Een poef is perfect om bij je bank neer te zetten en lekker je voeten op te leggen na een dag hard werken of als je gewoon lekker wilt relaxen. Ook kun je de poef gebruiken als zitting. Doordat de poef lekker zacht is geeft het een heerlijk zitcomfort. Ruimte Mocht je niet genoeg ruimte hebben op tafel dan kun je je dienblad heel makkelijk kwijt op de poef. De poef is ideaal om als tafeltje te gebruiken wanneer je er een dienblad op plaatst! Hoe mooi... (1)
      Dimehouse Leren poef Pearson cognac 70x70x40 cm
      • 07106613404747
      1
      deal
      399.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vetsak DEFAULT
        • vetsak
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Vetsak (vetsak)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • B Living (b_living)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bomba (bomba)
      • Brulo (brulo)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • Curver (curver)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • Dejaroom (dejaroom)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • J-Line (j_line)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mica (mica)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Songmics (songmics)
      • Sophie (sophie)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Pearsons (the_pearsons)
      • Trend Living (trend_living)
      • Vdd (vdd)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • XLBoom (xlboom)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Ziczac (ziczac)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Alcantara (alcantara)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 38 cm (lengte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 46 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be