x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

B-bag extreme lounging Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews B-bag extreme lounging Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties B-bag extreme lounging Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
B-bag extreme lounging Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/90583809.jpg?ts=1
B-bag extreme lounging B-bag extreme lounging Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin Extreme lounging B-Box Quilted Poef - Bruin b-box Brown - Quilted 'No Fade' (1)
  • 05060331722243
1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.5 kg
    • Lengte: 40 cm
    • Breedte (cm): 40 cm
    • Hoogte: 40 cm
  • Design
    • Kleur: Bruin
    • Materiaal: Kunststof
  • 69.00 69.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      b-box Brown - Quilted 'No Fade'69.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Ptmd Hocker Silent
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/230476389.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226685858.jpg?ts=1
      Ptmd Ptmd Hocker Silent Hocker Silent Hocker Silent Breid jouw Silent elementen uit met de PTMD Silent Hocker. Met de keuze uit verschillende elementen in diverse stofsoorten en -kleuren zijn de combinaties eindeloos. Een hocker komt altijd van pas als extra zitplaats of als heerlijk voetenbankje. (1)
      Ptmd Hocker Silent
      • 08720014385024
      1
    • Livingstone Design Hatuma Teddy Hocker (b) 50,5 X (d) 66 X (h) 36 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231432583.jpg?ts=1
      Livingstone Design Livingstone Design Hatuma Teddy Hocker (b) 50,5 X (d) 66 X (h) 36 Cm Hatuma Teddy Hocker (b) 50,5 X (d) 66 X (h) 36 Cm Hatuma Teddy Hocker (b) 50,5 X (d) 66 X (h) 36 Cm Hatuma Teddy Hocker (b) 50,5 X (d) 66 X (h) 36 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Hatuma teddy hocker van Livingstone Design heeft een breedte van 66 centimeter, een diepte van 50,5 centimeter en een hoogte van 36 centimeter. Deze hocker heeft een frame van zwart, gepoedercoat ijzer en is voorzien van een dennen multiplex kern. Het frame is voorzien van plastic vloerbeschermers. Het kussen is gemaakt van PU-schuim met een schuimdichtheid van 25 en is bekleed met polyester teddy stof. Deze s... (1)
      Livingstone Design Hatuma Teddy Hocker (b) 50,5 X (d) 66 X (h) 36 Cm
      1
    • Obsession Zithocker My poef royal Hocker, rond, met de hand gemaakt (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225943120.jpg?ts=1
      Obsession Obsession Zithocker My poef royal Hocker, rond, met de hand gemaakt (1 stuk) Zithocker My poef royal Hocker, rond, met de hand gemaakt (1 stuk) Zithocker My poef royal Hocker, rond, met de hand gemaakt (1 stuk) Maak een kamer nog gezelliger met dit vloerkleed van Obsession. Dit rustieke vloerkleed is met zorg en aandacht ontworpen, waardoor iedere kamer er een warme huiselijke sfeer van krijgt. Over het merk: Obsession is een Duits meubelmerk met een grote collectie vloerkleden. Bij Obsession worden prachtige en unieke vloerkleden ontworpen waarij de inspiratie gehaald wordt uit de laatste trends. Bij Obsession staat vakmanschap en traditie hoog in het vaandel, welke gecombineerd worden met innovati... (1)
      Obsession Zithocker My poef royal Hocker, rond, met de hand gemaakt (1 stuk)
      • 04054293099445
      1
      deal
    • Mioli Decor | Handgemaakte poef Molly acryl bruin 40x40x45 cm poefs | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232901519.jpg?ts=1
      Mioli Decor Mioli Decor | Handgemaakte poef Molly acryl bruin 40x40x45 cm poefs | NADUVI | Handgemaakte poef Molly acryl bruin 40x40x45 cm poefs | NADUVI | Handgemaakte poef Molly acryl bruin 40x40x45 cm poefs | NADUVI Geef sfeer aan je interieur met deze stijlvolle, zachte poef! De poef kan gebruikt worden voor het creëren van een extra zitruimte of om een dienblad op te zetten. Over het merk: Mioli Decor houdt van interieur en is altijd op zoek naar de nieuwste trends en mooiste producten. Altijd net wat anders dan de rest, maar dat maakt het nou zo leuk. Voor iedereen een uniek interieur binnen handbereik, dat wil Mioli Decor bereiken. Van wanddecoratie tot kaarsen, hier vind je alles om jouw huis te voo... (1)
      Mioli Decor | Handgemaakte poef Molly acryl bruin 40x40x45 cm poefs | NADUVI
      • 08683342532761
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 69.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be