x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Home & Styling poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Home & Styling Poef Gestreept 45 X 45 X 35 Cm Katoen Wit/blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/190538578.jpg
      Home & Styling Home & Styling Poef Gestreept 45 X 45 X 35 Cm Katoen Wit/blauw Poef Gestreept 45 X 45 X 35 Cm Katoen Wit/blauw Poef Gestreept 45 X 45 X 35 Cm Katoen Wit/blauw Home & Styling poef gestreept Deze poef is ideaal voor in jouw woonkamer. Gebruik hem als voetenbankje, krukje of zelfs om je bord of glas op te zetten. Specificaties: Kleur: wit, blauw Materiaal: katoen Afmetingen: 45 x 45 x 35 cm (L x B x H) (1)
      Home & Styling Poef Gestreept 45 X 45 X 35 Cm Katoen Wit/blauw
      • 08719987507137
      2
      deal
      93.95 EUR
    • Home & Styling Poef met tekst 38x38cm Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165646965.jpg
      Home & Styling Home & Styling Poef met tekst 38x38cm Grijs Poef met tekst 38x38cm Grijs Poef met tekst 38x38cm Grijs Poef met tekst 38x38cm Grijs (1)
      Home & Styling Poef met tekst 38x38cm Grijs
      • 08719987214530
      1
      67.99 EUR
    • Home & Styling Kruk Brussel kubu rattan zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156290737.jpg
      Home & Styling Home & Styling Kruk Brussel kubu rattan zwart Kruk Brussel kubu rattan zwart Kruk Brussel kubu rattan zwart Deze rattan kubu kruk Brussel van Home&Styling heeft een leuk, opvallend en origineel ontwerp. Hij geeft je huis een rustieke charme! De kruk is gemaakt van rattan en heeft een gebogen vorm, waardoor je er comfortabel op kunt zitten of je voeten op kunt laten rusten. Deze kubu kruk is niet alleen praktisch, maar is ook een blikvanger in elke kamer. (1)
      Home & Styling Kruk Brussel kubu rattan zwart
      • 08719202738117
      1
      68.20 EUR
    • Home & Styling Kruk Brussel kubu rattan natuurlijk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159279785.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158447982.jpg
      Home & Styling Home & Styling Kruk Brussel kubu rattan natuurlijk Kruk Brussel kubu rattan natuurlijk Kruk Brussel kubu rattan natuurlijk Deze rattan kubu kruk Brussel van Home&Styling heeft een leuk, opvallend en origineel ontwerp. Hij geeft je huis een rustieke charme! De kruk is gemaakt van rattan en heeft een gebogen vorm, waardoor je er comfortabel op kunt zitten of je voeten op kunt laten rusten. Deze kubu kruk is niet alleen praktisch, maar is ook een blikvanger in elke kamer. (1)
      Home & Styling Kruk Brussel kubu rattan natuurlijk
      • 08719202738100
      1
      58.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vetsak DEFAULT
        • vetsak
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Vetsak (vetsak)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • B Living (b_living)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bomba (bomba)
      • Brulo (brulo)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • Curver (curver)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • Dejaroom (dejaroom)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • J-Line (j_line)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mica (mica)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Songmics (songmics)
      • Sophie (sophie)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Pearsons (the_pearsons)
      • Trend Living (trend_living)
      • Vdd (vdd)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • XLBoom (xlboom)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Ziczac (ziczac)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Alcantara (alcantara)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 38 cm (lengte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 46 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 59 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 59 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be