x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kids Concept poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Kids Concept opbergbox/poef 27 liter hout/katoen oudroze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164750254.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167651243.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166284416.jpg
      Kids Concept Kids Concept opbergbox/poef 27 liter hout/katoen oudroze opbergbox/poef 27 liter hout/katoen oudroze opbergbox/poef 27 liter hout/katoen oudroze Kids Concept Poef + Opbergbox Lila (1)
      Kids Concept opbergbox/poef 27 liter hout/katoen oudroze
      • 07340028730798
      3
      deal
      24.83 EUR
    • Kids Concept Poef Egel Edvin Kids Concept - Kinderpoef - Kinderzitje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106074463.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116825787.jpg
      Kids Concept Kids Concept Poef Egel Edvin Kids Concept - Kinderpoef - Kinderzitje Poef Egel Edvin Kids Concept - Kinderpoef - Kinderzitje Poef Egel Edvin Kids Concept - Kinderpoef - Kinderzitje Poef Egel Edvin Kids Concept - Kinderpoef - Kinderzitje (1)
      Kids Concept Poef Egel Edvin Kids Concept - Kinderpoef - Kinderzitje
      • 07340028726562
      1
      52.95 EUR
    • Kids Concept opbergbox velvet 27 liter lichtblauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198099223.jpg
      Kids Concept Kids Concept opbergbox velvet 27 liter lichtblauw opbergbox velvet 27 liter lichtblauw opbergbox velvet 27 liter lichtblauw Kid's Concept opbergbox Deze praktische poef is uitgevoerd in een mooie, blauwe kleur. Gebruik hem om er lekker op te zitten maar ook om al jouw speelgoed in op te bergen. Zo blijft de kinderkamer opgeruimd. De poef is opvouwbaar en daardoor compact op te bergen. Let op, dit product is niet brandvertragend omdat de chemicaliën die bij de behandeling zijn inbegrepen niet zijn goedgekeurd volgens de REACH-wetgeving. Specificaties: Geslacht: junior Kleur: lichtblauw Materiaal buitenkant: 100% po... (1)
      Kids Concept opbergbox velvet 27 liter lichtblauw
      • 07340028728306
      1
      28.45 EUR
    • Kids Concept Poef Kids - Neo Mammoet Pluizig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96895074.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116822626.jpg
      Kids Concept Kids Concept Poef Kids - Neo Mammoet Pluizig Poef Kids - Neo Mammoet Pluizig Poef Kids - Neo Mammoet Pluizig Kids Concept Poef Kids - Neo Mammoet Pluizig (1)
      Kids Concept Poef Kids - Neo Mammoet Pluizig
      • 07340028725145
      1
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vetsak DEFAULT
        • vetsak
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Vetsak (vetsak)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • B Living (b_living)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bomba (bomba)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Brulo (brulo)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Curver (curver)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • Dejaroom (dejaroom)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • J-Line (j_line)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mica (mica)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Songmics (songmics)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Pearsons (the_pearsons)
      • Trend Living (trend_living)
      • Underbar (underbar)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • XLBoom (xlboom)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Ziczac (ziczac)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Alcantara (alcantara)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 35 cm (lengte_cm_1)
      • 35 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 50 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 50 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 59 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 59 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be