x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nancy's poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nancy's Hocker Zwart - Zitbank Met Opslag - Kunstleren Bank 76 x 38 x 38 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159604181.jpg
      Nancy's Nancy's Hocker Zwart - Zitbank Met Opslag - Kunstleren Bank 76 x 38 x 38 cm Hocker Zwart - Zitbank Met Opslag - Kunstleren Bank 76 x 38 x 38 cm Hocker Zwart - Zitbank Met Opslag - Kunstleren Bank 76 x 38 x 38 cm De Nancy's Bank Met Opslag is stijlvol ontworpen en we combineren functionaliteit en kwaliteit met plezier! Ben jij opzoek naar een bank met opslag die super bij je kamer past? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Opvouwbare bank met scharnierend deksel: De deksel kan van beide kanten worden geopend; handig en snel om de items te verwijderen of in te brengen zonder de hele deksel te verwijderen. Wanneer u ze niet gebruikt, kunt u ze opvouwen en zo wat ruimte besparen. Grote opslagruimte: ... (1)
      Nancy's Hocker Zwart - Zitbank Met Opslag - Kunstleren Bank 76 x 38 x 38 cm
      • 06013842655639
      1
      52.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Lifa Living DEFAULT
        • lifa_living
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Vetsak (vetsak)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Back-2-nature (back_2_nature)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Brulo (brulo)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • FMD (fmd)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kokoon (kokoon)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Linen&More (linen_more)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mascot (mascot)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Missoni (missoni)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Raum.id (raum_id)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Seletti (seletti)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • Unigro (unigro)
      • Unique living (unique_living)
      • VD (vd)
      • Vdd (vdd)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • Xmasdeco (xmasdeco)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 38 cm (lengte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 45 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 45 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 42 cm (breedte_cm_2)
      • 42 cm - 52 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 52 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be