x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Outdoor Living poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Outdoor Living hocker Espressi - snow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/76236816.jpg
      Outdoor Living Outdoor Living hocker Espressi - snow hocker Espressi - snow hocker Espressi - snow Met deze hocker maakt u uw Loungeset Espressi Snow wit helemaal af. De hocker is gemaakt in dezelfde stijl als de loungeset en is daarom de perfecte accessoire. Het olefin kussen op de hocker wordt meegeleverd en maakt de hocker uitermate geschikt als voetenbankje. Verder kan de hocker gebruikt worden als extra zitplaats of bijzettafeltje. De hocker heeft een hoogte van 34 centimeter en is daardoor eenvoudig op te bergen onder de tafel van de loungeset. Specificaties\\n Afmetingen: 65 x 65 x ... (1)
      Outdoor Living hocker Espressi - snow
      • 08714365417596
      2
      165.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Riverdale (riverdale)
      • Woood (woood)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Aquanova (aquanova)
      • Arditex (arditex)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bolia (bolia)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • En.casa (en_casa)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hartman tuinmeubelen (hartman_tuinmeubelen)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • Intex (intex)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Mars & More (mars_more)
      • Menu (menu)
      • Miodormio (miodormio)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • SACKit (sackit)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit & joy (sit_joy)
      • Sit&More (sit_more)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Supper club (supper_club)
      • TecTake (tectake)
      • Tenzo (tenzo)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Lengte (lengte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be