x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OYOY poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • OYOY Grid Poef Ø 70 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171225728.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171221140.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166226562.jpg
      OYOY OYOY Grid Poef Ø 70 cm Grid Poef Ø 70 cm Grid Poef Ø 70 cm Deze Grid poef van OYOY is een multifunctioneel en modern item voor in je woonkamer. Feestje? Dan kan je hem gebruiken voor extra zitplaatsen. Daarnaast is deze poef ook als decoratie een lust voor het oog door de strakke, Scandinavische look. (1)
      OYOY Grid Poef Ø 70 cm
      • 05712195021566
      1
      179.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Lifa Living DEFAULT
        • lifa_living
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Vetsak (vetsak)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Back-2-nature (back_2_nature)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Brulo (brulo)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • En.casa (en_casa)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • FMD (fmd)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kokoon (kokoon)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Linen&More (linen_more)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Lorena Canals (lorena_canals)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mascot (mascot)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Missoni (missoni)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Raum.id (raum_id)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Seletti (seletti)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • Unique living (unique_living)
      • VD (vd)
      • Vdd (vdd)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • Xmasdeco (xmasdeco)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 38 cm (lengte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 46 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 54 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 54 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be