x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Relaxdays poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Relaxdays poef met opbergruimte - opbergbox - opbergpoef - voetenbank - opbergkist - 38x38 grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161353878.jpg
      Relaxdays Relaxdays poef met opbergruimte - opbergbox - opbergpoef - voetenbank - opbergkist - 38x38 grijs poef met opbergruimte - opbergbox - opbergpoef - voetenbank - opbergkist - 38x38 grijs poef met opbergruimte - opbergbox - opbergpoef - voetenbank - opbergkist - 38x38 grijs De opvouwbare hocker biedt aan de ene kant opbergruimte, maar kan ook zelf snel opgeborgen worden. Met een capaciteit van ca. 40 liter is deze poef met opbergruimte ideaal om dekens, tijdschriften etc. in op te bergen. Doordat hij hoogwaardig is afgewerkt en de extra bodemplaat is de hocker heel erg stabiel. De gepolsterde zitting zorgt ervoor dat je comfortabel kunt zitten. De poef in kunstleer past door zijn elegante uitstraling perfect in de woonkamer, slaapkamer, gang of serre. Poef in de... (1)
      Relaxdays poef met opbergruimte - opbergbox - opbergpoef - voetenbank - opbergkist - 38x38 grijs
      • 04052025906658
      2
      32.90 EUR
    • Relaxdays poef met leuning L opvouwbaar, linnen, opbergruimte, 73 x 76 x 38 cm bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162827458.jpg
      Relaxdays Relaxdays poef met leuning L opvouwbaar, linnen, opbergruimte, 73 x 76 x 38 cm bruin poef met leuning L opvouwbaar, linnen, opbergruimte, 73 x 76 x 38 cm bruin poef met leuning L opvouwbaar, linnen, opbergruimte, 73 x 76 x 38 cm bruin In de opvouwbare poef kun je eenvoudig tijdschriften, speelgoed, kussens enz. opbergen. Bovendien heb je de mogelijkheid om de poef snel op te vouwen en ruimtebesparend op te bergen. Zo creëer je snel meer ruimte in de kinderkamer, woonkamer of in de keuken. De poef is gestoffeerd met linnen en geeft hem een moderne look. De poef is ook ideaal als voetenbankje of bijzet tafel voor je laptop te gebruiken. Desondanks dat de poef flexibel is, is hij heel erg stabiel en belastbaar. De leuning zor... (1)
      Relaxdays poef met leuning L opvouwbaar, linnen, opbergruimte, 73 x 76 x 38 cm bruin
      • 04052025993016
      1
      69.90 EUR
    • Relaxdays opvouwbare poef, 3 vakken, hocker, krukje, voetenbank, opbergbox 38 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160608998.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90690056.jpg
      Relaxdays Relaxdays opvouwbare poef, 3 vakken, hocker, krukje, voetenbank, opbergbox 38 cm opvouwbare poef, 3 vakken, hocker, krukje, voetenbank, opbergbox 38 cm opvouwbare poef, 3 vakken, hocker, krukje, voetenbank, opbergbox 38 cm Berg tijdschriften, speelgoed en andere voorwerpen op in deze poef. Als je ruimte nodig hebt in de kinderkamer, woonkamer of een andere kamer kun je de poef eenvoudig ruimtebesparend opvouwen en opbergen. Aan de zijkant van de poef heb je 3 vakjes waar je eenvoudig kleinere voorwerpen op kunt bergen. De duurzame hoes gemaakt van linnen geeft de poef een moderne charme. De poef is ideaal om op te zitten, maar ook als voetenbankje of bijzet tafel te gebruiken. Hij is zeer stabiel en zeer belast... (1)
      Relaxdays opvouwbare poef, 3 vakken, hocker, krukje, voetenbank, opbergbox 38 cm
      • 04052025993238
      1
      31.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Lifa Living DEFAULT
        • lifa_living
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Woood (woood)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Bolia (bolia)
      • By boo (by_boo)
      • Cinderella (cinderella)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eleonora (eleonora)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Interlink (interlink)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Kokoon (kokoon)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Lilliputiens (lilliputiens)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Menu (menu)
      • Miodormio (miodormio)
      • Nancy's (nancy_s)
      • No Label (no_label)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Raum.id (raum_id)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • SACKit (sackit)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit&More (sit_more)
      • Songmics (songmics)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Tenzo (tenzo)
      • Vdd (vdd)
      • Vetsak (vetsak)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Canvas (canvas)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • mdf (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Porselein (porselein)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Lengte (lengte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be