x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Relaxdays zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Relaxdays zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Relaxdays zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Relaxdays zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/206767189.jpg?ts=1
Relaxdays Relaxdays zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit zitbank met opslagruimte - linnen - 38 x 76 x 38 cm - opbergdoos - robuuste bank wit Modern: Witte zitbank van kernlinnen in eenvoudig design past in elk interieur - Voor woonkamer, kinderkamer, logeerkamer of hal - Kies uw favoriete kleur! Creëer orde: De zitkist biedt met ca. 85 liter inhoud veel opbergruimte voor tijdschriften, speelgoed, dekens, kussens, wol enz. - Verwijder het deksel en als opbergdoos te gebruiken Stabiel: Zitplaats voor kinderen en volwassenen - De zitkubus is robuust geïnstalleerd en beschikt over een extra MDF-plaat voor stabilisatie - Maximaal belas... (1)
  • 04052025993320
2
  • Design
    • Kleur: Wit
    • Materiaal: Linnen
  • 39.99 39.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Modern: Witte zitbank van kernlinnen in eenvoudig design past in elk interieur - Voor woonkamer, kinderkamer, logeerkamer of hal - Kies u...39.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Relaxdays opvouwbare zitbank - linnen - zitkist met opslagruimte - bank - 38 x 76 x 38 cm - wit39.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Kooko Home | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213477748.jpg?ts=1
      Kooko Home Kooko Home | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI Hoogwaardige materialen en elegante designs komen samen om de meubels van Kooko Home te creëren. Elk stuk is ontworpen met oog op luxe en comfort en zal een waardevolle toevoeging zijn aan uw interieur. Bent u op zoek naar een pronkstuk dat zowel klasse als warmte uitstraalt? Dan bent u bij Kooko aan het juiste adres. Over het merk: Comfortabele meubels hoeven niet saai te zijn! Kooko Home is een verademing en een instant upgrade voor elk interieur. Interessant patroonontwerp, een fantastisch... (1)
      Kooko Home | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI
      • 05903614463849
      1
      deal
    • Hannah Home | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229542378.jpg?ts=1
      Hannah Home Hannah Home | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI De zitmeubelen van Hannah Home zijn een uitstekende toevoeging voor elk interieur. Elegante designs en hoogwaardige materialen zorgen niet alleen voor een mooie look, maar ook voor maximaal zitcomfort waardoor jij nooit meer op wilt staan. Over het merk: Hannah Home is gespecialiseerd in modieuze meubelen voor ieder wat wils met veel verschillende modellen en stijlen. Hannah Home is een unieke keuze voor wie op zoek is naar zowel elegantie als comfort in huis. Ons merk is toonaangevend op het... (1)
      Hannah Home | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI
      • 08683342464543
      1
      deal
    • Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203659131.jpg?ts=1
      Milo Casa Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI Deze poef Elio is een echte diva. Met haar heldere kleur en elegant design houdt zij graag ieders voetjes omhoog. Daarnaast weet poef Elio zichzelf ook nog nuttig te maken bij het aantrekken van de schoenen in de hal of om lekker op te zitten tijdens een feestje. Zij is de ultime uitbreiding voor de complete woonkamer set. Over het merk: Het Italiaanse meubelmerk Milo Casa staat garant voor producten van hoge kwaliteit met een optimaal comfort. De meubels worden ontworpen en geproduceerd met ... (3)
      Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • 05903614019930
      1
      deal
    • Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202781910.jpg?ts=1
      Milo Casa Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI Deze poef Elio is een echte diva. Met haar heldere kleur en elegant design houdt zij graag ieders voetjes omhoog. Daarnaast weet poef Elio zichzelf ook nog nuttig te maken bij het aantrekken van de schoenen in de hal of om lekker op te zitten tijdens een feestje. Zij is de ultime uitbreiding voor de complete woonkamer set. Over het merk: Het Italiaanse meubelmerk Milo Casa staat garant voor producten van hoge kwaliteit met een optimaal comfort. De meubels worden ontworpen en geproduceerd met ... (1)
      Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • 05903614019985
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be