x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Viking Choice poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Viking Choice Poef - imperia - pluche - gebroken wit - 43cm x 53cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169501736.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169501737.jpg
      Viking Choice Viking Choice Poef - imperia - pluche - gebroken wit - 43cm x 53cm Poef - imperia - pluche - gebroken wit - 43cm x 53cm Poef - imperia - pluche - gebroken wit - 43cm x 53cm Deze elegante multifunctionele poef is gevuld met zacht schuim in combinatie met een stijlvolle en zachte pluche buitenkant. Deze poef is verkrijgbaar in verschillende ingetogen landelijke kleuren die u rust en ontspanning zullen bieden. Daarnaast voelt de pluche stof heerlijk zacht aan. De poef is geproduceerd in de Europese Unie en de gebruikte materialen en vulling zijn gegarandeerd veilig voor kinderen en volwassenen waardoor geen allergische reacties kunnen ontstaan. De poef is lichtgewi... (1)
      Viking Choice Poef - imperia - pluche - gebroken wit - 43cm x 53cm
      • 08720161086782
      1
      72.88 EUR
    • Viking Choice Poef Gino - vilt - grafiet - 75cm x 30cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167264275.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167264278.jpg
      Viking Choice Viking Choice Poef Gino - vilt - grafiet - 75cm x 30cm Poef Gino - vilt - grafiet - 75cm x 30cm Poef Gino - vilt - grafiet - 75cm x 30cm Deze klassieke grote ronde poef is een multifunctioneel meubel welke tevens erg in trek is bij kinderen. De poef is gemaakt van hoogwaardig vilt in combinatie met traagschuim. De grote poef kan gebruikt worden als stoel, voetsteun of zelfs als bijzettafel. Daarnaast kan de grote poef ook gebruikt worden als atribuut om bepaalde sportoefeningen uit te voeren. Deze poef is leverbaar in de kleuren grijs en grafiet. De klassieke grote poef is geproduceerd in de Europese Unie en de gebruikte mater... (1)
      Viking Choice Poef Gino - vilt - grafiet - 75cm x 30cm
      • 08720161090727
      1
      86.80 EUR
    • Viking Choice Poef - imperia - pluche - blauw - 43cm x 53cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168376569.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168376570.jpg
      Viking Choice Viking Choice Poef - imperia - pluche - blauw - 43cm x 53cm Poef - imperia - pluche - blauw - 43cm x 53cm Poef - imperia - pluche - blauw - 43cm x 53cm Deze elegante multifunctionele poef is gevuld met zacht schuim in combinatie met een stijlvolle en zachte pluche buitenkant. Deze poef is verkrijgbaar in verschillende ingetogen landelijke kleuren die u rust en ontspanning zullen bieden. Daarnaast voelt de pluche stof heerlijk zacht aan. De poef is geproduceerd in de Europese Unie en de gebruikte materialen en vulling zijn gegarandeerd veilig voor kinderen en volwassenen waardoor geen allergische reacties kunnen ontstaan. De poef is lichtgewi... (1)
      Viking Choice Poef - imperia - pluche - blauw - 43cm x 53cm
      • 08720161086836
      1
      72.88 EUR
    • Viking Choice Poef Luca - vilt - grafiet - 75cm c 30cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167263658.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167263657.jpg
      Viking Choice Viking Choice Poef Luca - vilt - grafiet - 75cm c 30cm Poef Luca - vilt - grafiet - 75cm c 30cm Poef Luca - vilt - grafiet - 75cm c 30cm Deze klassieke grote vierkante poef is een multifunctioneel meubel welke tevens erg in trek is bij kinderen. De poef is gemaakt van hoogwaardig vilt in combinatie met traagschuim. De grote vierkante poef kan gebruikt worden als stoel, voetsteun of zelfs als bijzettafel. Daarnaast kan de grote vierkante poef ook gebruikt worden als atribuut om bepaalde sportoefeningen uit te voeren. Deze poef is leverbaar in de kleuren grijs en grafiet. De klassieke grote vierkante poef is geproduceerd in de E... (1)
      Viking Choice Poef Luca - vilt - grafiet - 75cm c 30cm
      • 08720161090741
      1
      90.28 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Fluweel DEFAULT
        • fluweel
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Vetsak DEFAULT
        • vetsak
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • HAY (hay)
      • Vetsak (vetsak)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • B Living (b_living)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bomba (bomba)
      • Brulo (brulo)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casaria (casaria)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • Curver (curver)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • Dejaroom (dejaroom)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Dutch decor (dutch_decor)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eleonora (eleonora)
      • Essenza (essenza)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Fair & Fine (fair_fine)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Flycarpets (flycarpets)
      • Fyn (fyn)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Haba (haba)
      • Hartman (hartman)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House Nordic (house_nordic)
      • Howa (howa)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • J-Line (j_line)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • L&C Beanbags (l_c_beanbags)
      • La Chaise Longue (la_chaise_longue)
      • Label 51 (label_51)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mica (mica)
      • Miodormio (miodormio)
      • MISIOO (misioo)
      • Mister Habitat (mister_habitat)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuuck (nuuck)
      • Obsession (obsession)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • REMEMBER (remember)
      • Richmond (richmond)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rox Living (rox_living)
      • SACKit (sackit)
      • Safavieh Furniture (safavieh_furniture)
      • Schaffenburg (schaffenburg)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sense' Living (sense_living)
      • Senza (senza)
      • Shabbies (shabbies)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sitonit (sitonit)
      • Slaaploods.nl (slaaploods_nl)
      • Songmics (songmics)
      • Sophie (sophie)
      • Taste by 4 Seasons (taste_by_4_seasons)
      • Tenzo (tenzo)
      • The Pearsons (the_pearsons)
      • Trend Living (trend_living)
      • Vdd (vdd)
      • Veercarpets (veercarpets)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Wicotex (wicotex)
      • Woood (woood)
      • XLBoom (xlboom)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Yellow-B (yellow_b)
      • Ziczac (ziczac)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
      • Vintage (vintage)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Acetat (acetat)
      • Acryl (acryl)
      • Alcantara (alcantara)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Imitatiebont (imitatiebont)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 38 cm (lengte_cm_1)
      • 38 cm - 40 cm (lengte_cm_2)
      • 40 cm - 46 cm (lengte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (lengte_cm_4)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 40 cm (breedte_cm_1)
      • 40 cm - 45 cm (breedte_cm_2)
      • 45 cm - 60 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 60 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be