x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hockers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vtwonen poef

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hocker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Vtwonen Coffee Poef - Ecoleer - Cognac - 36x60x60
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143868316.jpg
      Vtwonen Vtwonen Coffee Poef - Ecoleer - Cognac - 36x60x60 Coffee Poef - Ecoleer - Cognac - 36x60x60 Coffee Poef - Ecoleer - Cognac - 36x60x60 Poef Coffee is van het Nederlandse merk VTwonen. De poef heeft een onderdoek van 100% leer en een bovendoek van 96%PES en 4%PU. Martindale 32000. Deze microvezel is gebreid van microscopische vezels, het is 100% synthetisch. Door deze producttechniek wordt een grote stevigheid van het materiaal bereikt en geeft het de stof een prettig en zacht gevoel. Om de kwaliteit nog extra volume te geven, wordt er een backing achter gezet, van echt leer! Het frame is opgebouwd uit spaanplaat, dennenhout ... (1)
      Vtwonen Coffee Poef - Ecoleer - Cognac - 36x60x60
      • 08714713097456
      2
      149.00 EUR
    • Vtwonen Pearl Poef
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151670386.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167522098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174385777.jpg
      Vtwonen Vtwonen Pearl Poef Pearl Poef Pearl Poef Wat een elegante poef van vt! De Pearl heeft een klassieke ronde zitting die wordt ondersteund door een iets smallere ring van zacht polyester. Klassiek, maar ook zeker hip door de velvet-look. Een fijn poefje om elke zithoek helemaal af te maken. (1)
      Vtwonen Pearl Poef
      • 08714713098439
      1
      159.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vierkant DEFAULT
        • vierkant
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Wicker DEFAULT
        • wicker
      • Fatboy DEFAULT
        • fatboy
      • Lifa Living DEFAULT
        • lifa_living
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Fatboy (fatboy)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Riverdale (riverdale)
      • Woood (woood)
      • VidaXL (vidaxl)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • Allibert (allibert)
      • B-bag extreme lounging (b_bag_extreme_lounging)
      • Baytex (baytex)
      • Beddenreus (beddenreus)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • By boo (by_boo)
      • Cinderella (cinderella)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Domo (domo)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Essenza (essenza)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Extreme Lounging (extreme_lounging)
      • Feliz (feliz)
      • Garden Impressions (garden_impressions)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Hartman (hartman)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Doctor (house_doctor)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • KidsDepot (kidsdepot)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Light & Living (light_living)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Madison (madison)
      • Menu (menu)
      • Miodormio (miodormio)
      • Nancy's (nancy_s)
      • No Label (no_label)
      • Nohrd (nohrd)
      • Nordal (nordal)
      • Nuuck (nuuck)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Raum.id (raum_id)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond (richmond)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • SACKit (sackit)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sit&More (sit_more)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Tenzo (tenzo)
      • Vdd (vdd)
      • Vetsak (vetsak)
      • Viking Choice (viking_choice)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wenko (wenko)
      • Xoft Living (xoft_living)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €150 (budget)
      • €150 - €275 (low)
      • €275 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Modern (modern)
      • Retro (retro)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Wicker (wicker)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • mdf (mdf)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Lengte (lengte_cm):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Lengte (lengte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 70 cm (70)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Breedte (breedte):
      • < 70 cm (70_cm)
      • 70 - 80 cm (70_80_cm)
      • 80 - 90 cm (80_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Hoogte (hoogte):
      • < 35 cm (35_cm)
      • 35 - 40 cm (35_40_cm)
      • 40 - 45 cm (40_45_cm)
      • > 45 cm (45_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be