x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Woood Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Woood Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Woood Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Woood Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231224593.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145607024.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231224591.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231224592.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/108246873.jpg?ts=1
Woood Woood Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46) Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46) Sara Poef Hoog Warm Groen 46xØ46 (Green, 46x46x46) Slank, subtiel en vriendelijk gevormd. De Sara-serie, uit de collectie van het Nederlandse interieurlabel WOOOD, bestaat uit diverse modellen en een groot assortiment basis- en trendkleuren. De zacht afgeronde hoeken in combinatie met de comfortabele bekleding zorgen ervoor dat Sara een ware blikvanger is in ieder interieur! Welke Sara verrijkt jouw woning binnenkort? Materiaal Sara is opgebouwd uit een combinatie van FSC-gecertificeerd hardhout en MDF. De zitting is gevuld met een VP30 schui... (1)
  • 08714713058693
3
deal
  • Design
    • Kleur: Groen
    • Materiaal: Polyester, Kunststof, Textiel, Fluweel
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 46 cm
    • Hoogte: 46 cm
  • 59.25 79.95 EUR 3
    3
    • vtwonen.be vtwonen.be
      Bestel Woood Sara Poef Ø 46 cm online bij vtwonen. Alle Woood Stoelen uit voorraad leverbaar. Voor 23:00 besteld, morgen in huis
      59.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fonq.be Fonq.be
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Woood Sara poef creëert warmte en sfeer in huis! Dit komt doordat hij volledig is bekleed met aaibare fluwelen stof. Gebruik hem als t...
      59.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Intenswonen Intenswonen
      Slank, subtiel en vriendelijk gevormd. De Sara-serie, uit de collectie van het Nederlandse interieurlabel WOOOD, bestaat uit diverse mode...
      71.10, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Kooko Home | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213477748.jpg?ts=1
      Kooko Home Kooko Home | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI Hoogwaardige materialen en elegante designs komen samen om de meubels van Kooko Home te creëren. Elk stuk is ontworpen met oog op luxe en comfort en zal een waardevolle toevoeging zijn aan uw interieur. Bent u op zoek naar een pronkstuk dat zowel klasse als warmte uitstraalt? Dan bent u bij Kooko aan het juiste adres. Over het merk: Comfortabele meubels hoeven niet saai te zijn! Kooko Home is een verademing en een instant upgrade voor elk interieur. Interessant patroonontwerp, een fantastisch... (1)
      Kooko Home | Hocker Poeme gold bouclé teddystof grijs 65x47x65 cm hockers | NADUVI
      • 05903614463849
      1
      deal
    • Hannah Home | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229542378.jpg?ts=1
      Hannah Home Hannah Home | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI De zitmeubelen van Hannah Home zijn een uitstekende toevoeging voor elk interieur. Elegante designs en hoogwaardige materialen zorgen niet alleen voor een mooie look, maar ook voor maximaal zitcomfort waardoor jij nooit meer op wilt staan. Over het merk: Hannah Home is gespecialiseerd in modieuze meubelen voor ieder wat wils met veel verschillende modellen en stijlen. Hannah Home is een unieke keuze voor wie op zoek is naar zowel elegantie als comfort in huis. Ons merk is toonaangevend op het... (1)
      Hannah Home | Poef Chocolate leer leder bruin 41x41x41 cm poefs | NADUVI
      • 08683342464543
      1
      deal
    • Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203659131.jpg?ts=1
      Milo Casa Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI Deze poef Elio is een echte diva. Met haar heldere kleur en elegant design houdt zij graag ieders voetjes omhoog. Daarnaast weet poef Elio zichzelf ook nog nuttig te maken bij het aantrekken van de schoenen in de hal of om lekker op te zitten tijdens een feestje. Zij is de ultime uitbreiding voor de complete woonkamer set. Over het merk: Het Italiaanse meubelmerk Milo Casa staat garant voor producten van hoge kwaliteit met een optimaal comfort. De meubels worden ontworpen en geproduceerd met ... (3)
      Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel beige 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • 05903614019930
      1
      deal
    • Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202781910.jpg?ts=1
      Milo Casa Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI Deze poef Elio is een echte diva. Met haar heldere kleur en elegant design houdt zij graag ieders voetjes omhoog. Daarnaast weet poef Elio zichzelf ook nog nuttig te maken bij het aantrekken van de schoenen in de hal of om lekker op te zitten tijdens een feestje. Zij is de ultime uitbreiding voor de complete woonkamer set. Over het merk: Het Italiaanse meubelmerk Milo Casa staat garant voor producten van hoge kwaliteit met een optimaal comfort. De meubels worden ontworpen en geproduceerd met ... (1)
      Milo Casa | Hocker Elio velvet fluweel blauw 100x80x45 cm hockers | NADUVI
      • 05903614019985
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 60.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 60.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 63.20
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 63.20
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 66.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 66.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.50
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 66.25
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 66.25
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 66.20
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 66.20
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 66.15
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 65.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.96
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 63.96
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 66.10
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 66.05
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 66.05
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 66.05
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 66.25
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 66.25
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 66.15
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 66.20
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 66.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 66.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 66.20
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 66.10
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.10
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 66.10
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 65.65
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 65.25
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.25
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 65.25
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 65.25
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.25
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 65.40
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 65.40
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 66.45
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 66.45
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 66.45
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 66.45
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 62.40
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 62.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 59.25
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.25
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.25
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.25
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.25
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.25
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.25
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 62.40
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 62.40
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 59.55
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 59.25
    • teamvergelijk@vergelijk.be