x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeslakens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Able 2 hoeslaken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoeslaken categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Able 2 Bedlaken Molton - 50 x 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142957314.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102465513.jpg
      Able 2 Able 2 Bedlaken Molton - 50 x 90 cm Bedlaken Molton - 50 x 90 cm Bedlaken Molton - 50 x 90 cm Waterdicht bedlaken Heeft u last van incontinentieproblemen of plast uw zoon of dochter in bed en wilt u het matras graag beschermen tegen urinevlekken? Dan is dit hypoallergene bedlaken van Benton een absolute must have. De molton voorkomt namelijk dat urine in het matras kan doordringen. Mocht er 's nachts in bed geplast worden dan kunt u heel eenvoudig de matrasbeschermer reinigen door deze te wassen op een temperatuur van maximaal 95 graden. Verkrijgbaar in 3 formaten Doordat deze matrasb... (1)
      Able 2 Bedlaken Molton - 50 x 90 cm
      • 04041314023190
      1
      19.25 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Romanette (romanette)
      • Damai (damai)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Able 2 (able_2)
      • ABZ (abz)
      • Aeroplus (aeroplus)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Auping (auping)
      • Benton (benton)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Carese (carese)
      • Cevilit (cevilit)
      • Cinderella (cinderella)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Dixxius (dixxius)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Duimelot (duimelot)
      • Emma (emma)
      • Emotion (emotion)
      • Essenza (essenza)
      • Estella (estella)
      • Evolon (evolon)
      • Formesse (formesse)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Home Care (home_care)
      • Homecare (homecare)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Janine (janine)
      • Jollein (jollein)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kingsize Bedding (kingsize_bedding)
      • Lanaform (lanaform)
      • Libeco (libeco)
      • Lodger (lodger)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MLINE (mline)
      • Nightlife (nightlife)
      • Orange Line (orange_line)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Protect a Bed (protect_a_bed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined (refined)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snurk (snurk)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Tiseco (tiseco)
      • Unigro (unigro)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Vida (vida)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Park (villa_park)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zenzo (zenzo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Percale katoen (percale_katoen)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Matras maat (matras_maat):
      • 60 x 120 cm (60_x_120_cm)
      • 70 x 200 cm (70_x_200_cm)
      • 80 x 200 cm (80_x_200_cm)
      • 80 x 210 cm (80_x_210_cm)
      • 80 x 220 cm (80_x_220_cm)
      • 90 x 200 cm (90_x_200_cm)
      • 90 x 210 cm (90_x_210_cm)
      • 90 x 220 cm (90_x_220_cm)
      • 100 x 200 cm (100_x_200_cm)
      • 100 x 210 cm (100_x_210_cm)
      • 100 x 220 cm (100_x_220_cm)
      • 120 x 200 cm (120_x_200_cm)
      • 130 x 220 cm (130_x_220_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 210 cm (140_x_210_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 150 x 220 cm (150_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 160 x 210 cm (160_x_210_cm)
      • 160 x 220 cm (160_x_220_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 180 x 210 cm (180_x_210_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 210 cm (200_x_210_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 180 cm (220_x_180_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be