x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeslakens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    ABZ hoeslaken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoeslaken categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • ABZ Waterdicht Hoeslaken 60x120 cm - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132020971.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144624761.jpg
      ABZ ABZ Waterdicht Hoeslaken 60x120 cm - Wit Waterdicht Hoeslaken 60x120 cm - Wit Waterdicht Hoeslaken 60x120 cm - Wit Het ABZ Waterdicht Hoeslaken 60 x 120 centimeter is wit en gemaakt van een combinatie van badstof en pu. Hierdoor zorgt het hoeslaken ervoor dat vlekken niet doorlekken op het matras. Zo was je simpelweg het hoeslaken en is direct het volledige bed weer fris. (1)
      ABZ Waterdicht Hoeslaken 60x120 cm - Wit
      • 05420037820078
      1
      21.90 EUR
    • ABZ AirGoSafe Dry Fit Hoeslaken - 60x120 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/132021068.jpg
      ABZ ABZ AirGoSafe Dry Fit Hoeslaken - 60x120 cm AirGoSafe Dry Fit Hoeslaken - 60x120 cm AirGoSafe Dry Fit Hoeslaken - 60x120 cm Wanneer je het risico op verstikking wilt verkleinen bij je ledikantmatras, dan is het ABZ Airgosafe Hoeslaken ideaal. Het hoeslaken dient gebruikt te worden in combinatie met de Airgosafe topper, deze wordt op het bestaande matrasje bevestigd. Daar overheen gaat het hoeslaken. (1)
      ABZ AirGoSafe Dry Fit Hoeslaken - 60x120 cm
      • 05420037820016
      1
      18.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Romanette (romanette)
      • Damai (damai)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Able 2 (able_2)
      • ABZ (abz)
      • Aeroplus (aeroplus)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Auping (auping)
      • Benton (benton)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Carese (carese)
      • Cevilit (cevilit)
      • Cinderella (cinderella)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Dixxius (dixxius)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Duimelot (duimelot)
      • Emma (emma)
      • Emotion (emotion)
      • Essenza (essenza)
      • Estella (estella)
      • Evolon (evolon)
      • Formesse (formesse)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Home Care (home_care)
      • Homecare (homecare)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Janine (janine)
      • Jollein (jollein)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kingsize Bedding (kingsize_bedding)
      • Lanaform (lanaform)
      • Libeco (libeco)
      • Lodger (lodger)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • MLINE (mline)
      • Nightlife (nightlife)
      • Orange Line (orange_line)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Protect a Bed (protect_a_bed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refined (refined)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snurk (snurk)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Tiseco (tiseco)
      • Unigro (unigro)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Vida (vida)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Park (villa_park)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zenzo (zenzo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Percale katoen (percale_katoen)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Matras maat (matras_maat):
      • 60 x 120 cm (60_x_120_cm)
      • 70 x 200 cm (70_x_200_cm)
      • 80 x 200 cm (80_x_200_cm)
      • 80 x 210 cm (80_x_210_cm)
      • 80 x 220 cm (80_x_220_cm)
      • 90 x 200 cm (90_x_200_cm)
      • 90 x 210 cm (90_x_210_cm)
      • 90 x 220 cm (90_x_220_cm)
      • 100 x 200 cm (100_x_200_cm)
      • 100 x 210 cm (100_x_210_cm)
      • 100 x 220 cm (100_x_220_cm)
      • 120 x 200 cm (120_x_200_cm)
      • 130 x 220 cm (130_x_220_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 210 cm (140_x_210_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 150 x 220 cm (150_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 160 x 210 cm (160_x_210_cm)
      • 160 x 220 cm (160_x_220_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 180 x 210 cm (180_x_210_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 210 cm (200_x_210_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 180 cm (220_x_180_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be