x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeslakens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Benton hoeslaken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoeslaken categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Benton Bedlaken Molton - 70 x 100 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142957298.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148422242.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102465513.jpg
      Benton Benton Bedlaken Molton - 70 x 100 cm Bedlaken Molton - 70 x 100 cm Bedlaken Molton - 70 x 100 cm Waterdicht bedlaken Heeft u last van incontinentieproblemen of plast uw zoon of dochter in bed en wilt u het matras graag beschermen tegen urinevlekken? Dan is dit hypoallergene bedlaken van Benton een absolute must have. De molton voorkomt namelijk dat urine in het matras kan doordringen. Mocht er 's nachts in bed geplast worden dan kunt u heel eenvoudig de matrasbeschermer reinigen door deze te wassen op een temperatuur van maximaal 95 graden. Verkrijgbaar in 3 formaten Doordat deze matrasb... (1)
      Benton Bedlaken Molton - 70 x 100 cm
      • 04041314023206
      1
      23.90 EUR
    • Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 90 x 150 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142957039.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148423460.jpg
      Benton Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 90 x 150 cm Bed Incontinentie laken Frottee - 90 x 150 cm Bed Incontinentie laken Frottee - 90 x 150 cm Bescherming tegen vocht De Frottee matrasbeschermer van Benton is bij uitstek geschikt om te gebruiken op uw bed wanneer u last heeft van incontinentieproblemen. De matrasbeschermer zorgt er namelijk voor dat er geen vocht uw matras kan binnendringen waardoor uw matras heerlijk schoon en fris blijft. Het Benton Frottee incontinentiekaken is vervaardig van geruwd katoen en heeft een onderzijde van pvc. Verkrijgbaar in 3 formaten Deze waterdichte matrasbeschermer is wasbaar op 95 graden en is v... (1)
      Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 90 x 150 cm
      • 04041314023169
      1
      24.95 EUR
    • Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 50 x 90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142957022.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143550589.jpg
      Benton Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 50 x 90 cm Bed Incontinentie laken Frottee - 50 x 90 cm Bed Incontinentie laken Frottee - 50 x 90 cm Bescherming tegen vocht De Frottee matrasbeschermer van Benton is bij uitstek geschikt om te gebruiken op uw bed wanneer u last heeft van incontinentieproblemen. De matrasbeschermer zorgt er namelijk voor dat er geen vocht uw matras kan binnendringen waardoor uw matras heerlijk schoon en fris blijft. Het Benton Frottee incontinentiekaken is vervaardig van geruwd katoen en heeft een onderzijde van pvc. Verkrijgbaar in 3 formaten Deze waterdichte matrasbeschermer is wasbaar op 95 graden en is v... (1)
      Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 50 x 90 cm
      • 04041314023145
      1
      15.90 EUR
    • Benton Bedlaken Molton - 90 x 150 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142957034.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148422230.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102465513.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143558771.jpg
      Benton Benton Bedlaken Molton - 90 x 150 cm Bedlaken Molton - 90 x 150 cm Bedlaken Molton - 90 x 150 cm Waterdicht bedlaken Heeft u last van incontinentieproblemen of plast uw zoon of dochter in bed en wilt u het matras graag beschermen tegen urinevlekken? Dan is dit hypoallergene bedlaken van Benton een absolute must have. De molton voorkomt namelijk dat urine in het matras kan doordringen. Mocht er 's nachts in bed geplast worden dan kunt u heel eenvoudig de matrasbeschermer reinigen door deze te wassen op een temperatuur van maximaal 95 graden. Verkrijgbaar in 3 formaten Doordat deze matrasb... (1)
      Benton Bedlaken Molton - 90 x 150 cm
      • 04041314023213
      1
      32.99 EUR
    • Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 70 x 100 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142957592.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148423037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/109679030.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113992324.jpg
      Benton Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 70 x 100 cm Bed Incontinentie laken Frottee - 70 x 100 cm Bed Incontinentie laken Frottee - 70 x 100 cm Bescherming tegen vocht De Frottee matrasbeschermer van Benton is bij uitstek geschikt om te gebruiken op uw bed wanneer u last heeft van incontinentieproblemen. De matrasbeschermer zorgt er namelijk voor dat er geen vocht uw matras kan binnendringen waardoor uw matras heerlijk schoon en fris blijft. Het Benton Frottee incontinentiekaken is vervaardig van geruwd katoen en heeft een onderzijde van pvc. Verkrijgbaar in 3 formaten Deze waterdichte matrasbeschermer is wasbaar op 95 graden en is v... (1)
      Benton Bed Incontinentie laken Frottee - 70 x 100 cm
      • 04041314023152
      1
      16.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Romanette (romanette)
      • Damai (damai)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Able 2 (able_2)
      • ABZ (abz)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Aeroplus (aeroplus)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Auping (auping)
      • Benton (benton)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blaze (blaze)
      • Carese (carese)
      • Cevilit (cevilit)
      • Cinderella (cinderella)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Descanso (descanso)
      • Disney (disney)
      • Dixxius (dixxius)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Duimelot (duimelot)
      • Emma (emma)
      • Emotion (emotion)
      • Essenza (essenza)
      • Estella (estella)
      • Evolon (evolon)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Formesse (formesse)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Home Care (home_care)
      • Homecare (homecare)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Janine (janine)
      • Jollein (jollein)
      • JUVENTUS (juventus)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kingsize Bedding (kingsize_bedding)
      • Lanaform (lanaform)
      • Libeco (libeco)
      • Lodger (lodger)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • MLINE (mline)
      • Nightlife (nightlife)
      • Orange Line (orange_line)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Protect a Bed (protect_a_bed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Refined (refined)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snurk (snurk)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trolls (trolls)
      • Unigro (unigro)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Vida (vida)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Park (villa_park)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Wenko (wenko)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zenzo (zenzo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Percale katoen (percale_katoen)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Matras maat (matras_maat):
      • 60 x 120 cm (60_x_120_cm)
      • 70 x 200 cm (70_x_200_cm)
      • 80 x 200 cm (80_x_200_cm)
      • 80 x 210 cm (80_x_210_cm)
      • 80 x 220 cm (80_x_220_cm)
      • 90 x 200 cm (90_x_200_cm)
      • 90 x 210 cm (90_x_210_cm)
      • 90 x 220 cm (90_x_220_cm)
      • 100 x 200 cm (100_x_200_cm)
      • 100 x 210 cm (100_x_210_cm)
      • 100 x 220 cm (100_x_220_cm)
      • 120 x 200 cm (120_x_200_cm)
      • 130 x 220 cm (130_x_220_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 210 cm (140_x_210_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 150 x 220 cm (150_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 160 x 210 cm (160_x_210_cm)
      • 160 x 220 cm (160_x_220_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 180 x 210 cm (180_x_210_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 210 cm (200_x_210_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 180 cm (220_x_180_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be