x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hoeslakens verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Homecare hoeslaken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hoeslaken categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Homecare White incontinentie hoeslaken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/102581131.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135226219.jpg
      Homecare Homecare White incontinentie hoeslaken White incontinentie hoeslaken White incontinentie hoeslaken Dit incontinentie hoeslaken is 100% waterdicht en beschermt je matras tegen bacteriën, urine, zweet en ander vocht. (1)
      Homecare White incontinentie hoeslaken
      • 08718924906187
      1
      48.90 EUR
    • Homecare Molton hoeslaken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105126865.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135225827.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146175349.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105751178.jpg
      Homecare Homecare Molton hoeslaken Molton hoeslaken Molton hoeslaken Molton van katoen en polyester Door een molton tussen uw hoeslaken en matras te plaatsen, zorgt u ervoor dat uw matras wordt beschermd tegen transpiratie en huisstofmijt. Uw matras heeft hierdoor een langere levensduur. Deze molton van Homecare is gemaakt van 80 procent katoen en twintig procent polyester en is wasbaar op 40 graden. Doordat de molton rondom is voorzien van een elastiekenband blijft de molton goed rondom uw matras liggen. Het Homecare Molton hoeslaken is uitgevoerd in een witt... (1)
      Homecare Molton hoeslaken
      • 08717703805512
      1
      deal
      18.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Beter Bed DEFAULT
        • beter_bed
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Romanette (romanette)
      • Damai (damai)
      • Beddinghouse (beddinghouse)
      • Able 2 (able_2)
      • ABZ (abz)
      • AC Milan (ac_milan)
      • Aeroplus (aeroplus)
      • Aerosleep (aerosleep)
      • Ambianzz (ambianzz)
      • Auping (auping)
      • Benton (benton)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Blaze (blaze)
      • Carese (carese)
      • Cevilit (cevilit)
      • Cinderella (cinderella)
      • Coco & Cici (coco_cici)
      • Curt Bauer (curt_bauer)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delorme (delorme)
      • Descanso (descanso)
      • Disney (disney)
      • Dixxius (dixxius)
      • Dreamhouse Bedding (dreamhouse_bedding)
      • Duimelot (duimelot)
      • Emma (emma)
      • Emotion (emotion)
      • Essenza (essenza)
      • Estella (estella)
      • Evolon (evolon)
      • Fireman Sam (fireman_sam)
      • Formesse (formesse)
      • Heckett & Lane (heckett_lane)
      • HEMA (hema)
      • Home Care (home_care)
      • Homecare (homecare)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Janine (janine)
      • Jollein (jollein)
      • JUVENTUS (juventus)
      • Kayori (kayori)
      • Kenzo (kenzo)
      • Kingsize Bedding (kingsize_bedding)
      • Lanaform (lanaform)
      • Libeco (libeco)
      • Lodger (lodger)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • MLINE (mline)
      • Nightlife (nightlife)
      • Orange Line (orange_line)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Polydaun (polydaun)
      • Presence (presence)
      • Protect a Bed (protect_a_bed)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Refined (refined)
      • Schlafgut (schlafgut)
      • Select by Beter Bed (select_by_beter_bed)
      • Sleeptime Elegance (sleeptime_elegance)
      • Snurk (snurk)
      • Soy Luna (soy_luna)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Tiseco (tiseco)
      • Trolls (trolls)
      • Unigro (unigro)
      • Vandyck (vandyck)
      • VANDYCK - BEDFASHION VANDIJCK (vandyck_bedfashion_vandijck)
      • Vida (vida)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Park (villa_park)
      • Vitality Pur (vitality_pur)
      • Yumeko (yumeko)
      • Zenzo (zenzo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €80 (medium)
      • > €80 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Flanel (flanel)
      • Fluweel (fluweel)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Percale katoen (percale_katoen)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Textiel (textiel)
      • Traagschuim (traagschuim)
      • Wol (wol)
      • Zilver (zilver)
    • Matras maat (matras_maat):
      • 60 x 120 cm (60_x_120_cm)
      • 70 x 200 cm (70_x_200_cm)
      • 80 x 200 cm (80_x_200_cm)
      • 80 x 210 cm (80_x_210_cm)
      • 80 x 220 cm (80_x_220_cm)
      • 90 x 200 cm (90_x_200_cm)
      • 90 x 210 cm (90_x_210_cm)
      • 90 x 220 cm (90_x_220_cm)
      • 100 x 200 cm (100_x_200_cm)
      • 100 x 210 cm (100_x_210_cm)
      • 100 x 220 cm (100_x_220_cm)
      • 120 x 200 cm (120_x_200_cm)
      • 130 x 220 cm (130_x_220_cm)
      • 140 x 200 cm (140_x_200_cm)
      • 140 x 210 cm (140_x_210_cm)
      • 140 x 220 cm (140_x_220_cm)
      • 150 x 220 cm (150_x_220_cm)
      • 160 x 200 cm (160_x_200_cm)
      • 160 x 210 cm (160_x_210_cm)
      • 160 x 220 cm (160_x_220_cm)
      • 180 x 200 cm (180_x_200_cm)
      • 180 x 210 cm (180_x_210_cm)
      • 200 x 200 cm (200_x_200_cm)
      • 200 x 210 cm (200_x_210_cm)
      • 200 x 220 cm (200_x_220_cm)
      • 220 x 180 cm (220_x_180_cm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be