x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trixie hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trixie hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trixie hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trixie hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/221406639.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/214646665.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223801941.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215193780.jpg
Trixie Trixie hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM) hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM) hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM) Trixie Hondenriem Active Leer Zwart 100x1,8 cm Deze Trixie Hondenriem Active Leer in zwart van 100x1,8 cm is een ideale riem voor het uitlaten en wandelen met je hond. Deze hondenriem is ideaal als je op zoek bent naar een eenvoudige maar degelijke riem. De riem is gemaakt van leer, wat hem zowel sjiek als sterk maakt. De degelijke kwaliteit leer zorgt voor een robuuste lijn, die bovendien scheurvast is. De riem is aan de halsband te bevestigen met een fijne clipsluiting en door de stiksels h... (1)
  • 00660048002321
  • 04011905180229
  • 04011905180212
4
  • Design
    • Materiaal: Kunstleer, Kunststof, Rubber
    • Kleur: Zwart, Geel, Bruin, Wit, Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Soort dierenspeelgoed: Ballen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.13 kg
  • 12.99 20.44 EUR 4
    4
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Trixie hondenriem active leer zwart (100X1,8 CM)12.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Petshome Petshome
      Trixie Hondenriem Active Leer Zwart 100x1,8 cm Deze Trixie Hondenriem Active Leer in zwart van 100x1,8 cm is een ideale riem voor het uit...13.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Junai Junai
      De actieve riem gemaakt van echt leer en gestikt, waarmee u uw hond kunt uitlaten. Afmetingen: 1,00 m/18 mm Lengte: 1.00 m Merk Trixie ...15.60, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Leer is veerkrachtig en gaat mee zeer duurzaam en scheurbestendig en is gestikt Deze actieve lijn is hoogwaardig echt leer20.44, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Kerbl Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197163252.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180948567.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156994383.jpg
      Kerbl Kerbl Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm Trainingsband Maxi Coach - Opvoedingshulp- Niet meer ongecontroleerd trekkenDeze trainingsband Maxi Coach is een ideaal hulpmiddel voor het opvoeden van uw hond. Wanneer uw hond kracht bijzet tijdens het lopen wordt de band rond de snuit licht aangetrokken. Het aansluiten van de neusband wordt slechts ervaren als hinderlijk en is beslist niet pijnlijk. Door kleine correcties kunt u uw hond laten luisteren en leren wat de bedoeling is.Deze effectieve manier zorgt ervoor dat u, en niet de hond,... (1)
      Kerbl Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm
      • 04018653833148
      1
    • Adori Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126970860.jpg
      Adori Adori Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband Adori Halsband Leer - Rood (1)
      Adori Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband
      • 08712041023031
      1
    • Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160208497.jpg
      Adori Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm (1)
      Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm
      • 08711621943981
      1
    • Kerbl Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156618878.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127770630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127770629.jpg
      Kerbl Kerbl Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm Hondentuigje Miami Plus - extra zwaar uitgevoerd- zachte rand aan de binnenzijde Artikelnummer Borstomvang 83940 : 60-75 cm. 83941 : 65-85 cm. 83942 : 70-90 cm. 83943 : 80-100 cm. De gebruikte materialen zijn erg stevig wat dit hondentuigje erg geschikt maakt voor de sterke honden. Aan de binnenkant is een zachte rand aangebracht voor meer comfort.Het hondentuigje is eenvoudig verstelbaar waardoor u hem aan kunt passen op het formaat van uw hond. Kies hieronder de meeste geschikte afmeting vo... (1)
      Kerbl Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm
      • 04018653839409
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 14.58
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 14.58
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 14.58
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 14.58
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.58
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.58
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 14.58
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 13.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 13.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 13.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 14.50
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 13.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.94
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 13.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 12.69
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 12.69
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 12.69
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 15.60
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 15.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.60
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 13.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.94
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 12.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 12.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 12.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be