x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Happy house Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Happy house Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Happy house Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Happy house Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159868276.jpg
Happy house Happy house Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart (1)
  • 08713085109187
1
  • Design
    • Materiaal: Leer
    • Kleur: Zwart
  • 30.88 30.88 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Happy-House Halsband Fashion - Small - 33-39 cm - Zwart30.88, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Kerbl Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197163252.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180948567.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156994383.jpg
      Kerbl Kerbl Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm Trainingsband Maxi Coach - Opvoedingshulp- Niet meer ongecontroleerd trekkenDeze trainingsband Maxi Coach is een ideaal hulpmiddel voor het opvoeden van uw hond. Wanneer uw hond kracht bijzet tijdens het lopen wordt de band rond de snuit licht aangetrokken. Het aansluiten van de neusband wordt slechts ervaren als hinderlijk en is beslist niet pijnlijk. Door kleine correcties kunt u uw hond laten luisteren en leren wat de bedoeling is.Deze effectieve manier zorgt ervoor dat u, en niet de hond,... (1)
      Kerbl Maxi Coach 3 Cockers tot 32cm
      • 04018653833148
      1
    • Adori Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126970860.jpg
      Adori Adori Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband Adori Halsband Leer - Rood (1)
      Adori Halsband Leer Met Print Rood - Hondenhalsband
      • 08712041023031
      1
    • Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160208497.jpg
      Adori Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm (1)
      Adori Harnas Nylon Blauw a 36-56 b 44-72x1.5 cm
      • 08711621943981
      1
    • Kerbl Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156618878.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127770630.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127770629.jpg
      Kerbl Kerbl Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm Hondentuigje Miami Plus - extra zwaar uitgevoerd- zachte rand aan de binnenzijde Artikelnummer Borstomvang 83940 : 60-75 cm. 83941 : 65-85 cm. 83942 : 70-90 cm. 83943 : 80-100 cm. De gebruikte materialen zijn erg stevig wat dit hondentuigje erg geschikt maakt voor de sterke honden. Aan de binnenkant is een zachte rand aangebracht voor meer comfort.Het hondentuigje is eenvoudig verstelbaar waardoor u hem aan kunt passen op het formaat van uw hond. Kies hieronder de meeste geschikte afmeting vo... (1)
      Kerbl Hondentuig Miami Plus Zwart 60-75cm
      • 04018653839409
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 30.88
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 30.88
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.88
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.88
    • teamvergelijk@vergelijk.be