x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoederen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Buster hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Buster Activity Mat Starter Set - 3 Activiteiten
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138207525.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138208413.jpg
      Buster Buster Activity Mat Starter Set - 3 Activiteiten Activity Mat Starter Set - 3 Activiteiten Activity Mat Starter Set - 3 Activiteiten De Buster Activity Mat levert veel speelplezier op voor u en uw hond. Aan het kleed kunt u diversen stoffen speelactiviteiten bevestigen. In de stoffen speelactiviteiten kunt u vervolgens de favoriete snoepjes van uw hond verstoppen. (1)
      Buster Activity Mat Starter Set - 3 Activiteiten
      • 05703188283412
      1
      73.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Trixie (trixie)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Beeztees (beeztees)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bubble Dog (bubble_dog)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Ebi (ebi)
      • Happy pet (happy_pet)
      • Huismerk (huismerk)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Jw (jw)
      • Karlie (karlie)
      • Kerbl (kerbl)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Mighty Mutts (mighty_mutts)
      • Nerf (nerf)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nylabone (nylabone)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Overig (overig)
      • Pet Sport (pet_sport)
      • Petsafe (petsafe)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Starmark (starmark)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tuggo (tuggo)
      • Yap (yap)
      • Zooplus Exclusive (zooplus_exclusive)
      • Zylkène (zylke_ne)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Levensfase dier (levensfase_dier):
      • Junior (junior)
      • Volwassen (volwassen)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 40 g (gewicht_product_40)
      • 40 g - 110 g (gewicht_product_40_110)
      • 110 g - 350 g (gewicht_product_110_350)
      • ≥ 350 g (gewicht_product_350)
    • Materiaal (materiaal):
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Rubber (rubber)
    • Kleur product (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be