x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoederen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Coolpets hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Coolpets Cooling Ice Disc 4 x 22 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203042895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203043201.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164638862.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160658902.jpg
      Coolpets Coolpets Cooling Ice Disc 4 x 22 cm Cooling Ice Disc 4 x 22 cm Cooling Ice Disc 4 x 22 cm De hete zomers kunnen niet alleen voor ons mensen erg warm worden, ook uw hond, kat of konijn kan bij deze temperaturen wel wat verkoeling gebruiken. De Coolpets Cooling Ice Disc helpt je huisdier af te koelen. De schijf werkt gewoon, plaats hem in de vriezer en stop hem in de verblijfplaats van uw huisdier zodra deze is ingevroren. Zorg ervoor dat je de schijf afdekt met een theedoek of een andere doek, anders kan het te koud zijn om op te liggen. Je huisdier kan afkoelen door tegen de schij... (1)
      Coolpets Cooling Ice Disc 4 x 22 cm
      • 08716759578517
      5
      10.80 EUR
    • Coolpets Splash Water Fountain
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187890358.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187890461.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182318805.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202662178.jpg
      Coolpets Coolpets Splash Water Fountain Splash Water Fountain Splash Water Fountain In de zomerdagen verkoeling voor uw hond met deze Splash Water Fontein. De fontein is niet alleen verkoelend maar ook educatief. Het is namelijk alleen mogelijk voor uw hond om te drinken als deze met zijn of haar poot op de pedaal drukt. Er worden 2 verwisselbare sproeikoppen meegeleverd. Het pedaal en de onderkant zijn voorzien van een speciale anti-slip laag waardoor de waterfontein ook goed te gebruiken is als hij nat is. Deze fontein is eenvoudig aan te sluiten in uw tuin op een tuinslag... (1)
      Coolpets Splash Water Fountain
      • 08716759592858
      5
      13.50 EUR
    • Coolpets Ice Flower Sproeier
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164637656.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183188440.jpg
      Coolpets Coolpets Ice Flower Sproeier Ice Flower Sproeier Ice Flower Sproeier Coolpets Ice Flower Sproeier Deze decoratieve watersproeier biedt honden een aangename verfrissende verkoeling tijdens hete zomerdagen. Eenvoudig aansluiten op de tuinslang en het feest kan beginnen! * Sproeit in alle richtingen * Overal te plaatsen * Eenvoudig aansluiten op de tuinslang (1)
      Coolpets Ice Flower Sproeier
      • 08716759578494
      4
      deal
      23.75 EUR
    • Coolpets RelaxPets - Coolpets - Pool Sproeier - Spelenderwijs Afkoelen - Zwembad met Sproeier - Sprinkler - 100cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180652143.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189705395.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/202662459.jpg
      Coolpets Coolpets RelaxPets - Coolpets - Pool Sproeier - Spelenderwijs Afkoelen - Zwembad met Sproeier - Sprinkler - 100cm RelaxPets - Coolpets - Pool Sproeier - Spelenderwijs Afkoelen - Zwembad met Sproeier - Sprinkler - 100cm RelaxPets - Coolpets - Pool Sproeier - Spelenderwijs Afkoelen - Zwembad met Sproeier - Sprinkler - 100cm Dit product is niet langer leverbaar. Bekijk hier geschikte alternatieven. De CoolPets Splash Pool Sproeier is een leuk badje met sproeier voor uw hond! (1)
      Coolpets RelaxPets - Coolpets - Pool Sproeier - Spelenderwijs Afkoelen - Zwembad met Sproeier - Sprinkler - 100cm
      • 08716759578524
      2
      12.74 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Trixie (trixie)
      • Nerf (nerf)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bionic (bionic)
      • Boneguard (boneguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Bubble Dog (bubble_dog)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Excellent (excellent)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Good Boy (good_boy)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • I&I Pet Supplies (i_i_pet_supplies)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • K9 Connectables (k9_connectables)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Orange85 (orange85)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Overig (overig)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Ring (ring)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be