x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er hondenspeelgoederen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Karlie hondenspeelgoed

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in hondenspeelgoed categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Karlie Hondentrap beige
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177382317.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/69305179.jpg
      Karlie Karlie Hondentrap beige Hondentrap beige Hondentrap beige Hondentrap beige (1)
      Karlie Hondentrap beige
      • 04016598345702
      2
      25.61 EUR
    • Karlie Verzorgende lotion - Trap Easy Step - Beige - 60x45x4
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166928525.jpg
      Karlie Karlie Verzorgende lotion - Trap Easy Step - Beige - 60x45x4 Verzorgende lotion - Trap Easy Step - Beige - 60x45x4 Verzorgende lotion - Trap Easy Step - Beige - 60x45x4 Karlie Verzorgende lotion - Trap Easy Step - Beige - 60x45x4 (1)
      Karlie Verzorgende lotion - Trap Easy Step - Beige - 60x45x4
      • 04016598600306
      2
      43.22 EUR
    • Karlie Voetbal - Hondenspeelgoed - 7 cm - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159426561.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108670544.jpg
      Karlie Karlie Voetbal - Hondenspeelgoed - 7 cm - Rood Voetbal - Hondenspeelgoed - 7 cm - Rood Voetbal - Hondenspeelgoed - 7 cm - Rood Flamingo Voetbal - Hondenspeelgoed - 7 cm - Rood (1)
      Karlie Voetbal - Hondenspeelgoed - 7 cm - Rood
      • 04016598458556
      1
      17.02 EUR
    • Karlie Shooter Softbal Verstelbaar - Hondenspeelgoed - 66 cm - Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108673222.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159885700.jpg
      Karlie Karlie Shooter Softbal Verstelbaar - Hondenspeelgoed - 66 cm - Blauw Shooter Softbal Verstelbaar - Hondenspeelgoed - 66 cm - Blauw Shooter Softbal Verstelbaar - Hondenspeelgoed - 66 cm - Blauw Flamingo Shooter Softbal Verstelbaar - Hondenspeelgoed - 66 cm - Blauw (1)
      Karlie Shooter Softbal Verstelbaar - Hondenspeelgoed - 66 cm - Blauw
      • 04016598480472
      1
      18.69 EUR
    • Karlie speelgoed Doggy Brain Train 32cm dubbelzijdig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105473737.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173058896.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167477176.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/75182708.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82122714.jpg
      Karlie Karlie speelgoed Doggy Brain Train 32cm dubbelzijdig speelgoed Doggy Brain Train 32cm dubbelzijdig speelgoed Doggy Brain Train 32cm dubbelzijdig Flamingo speelgoed Doggy Brain Train 32cm dubbelzijdig (1)
      Karlie speelgoed Doggy Brain Train 32cm dubbelzijdig
      • 05415245200408
      1
      34.99 EUR
    • Karlie Hondenspeelgoed Pluche Haai - wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159270115.jpg
      Karlie Karlie Hondenspeelgoed Pluche Haai - wit Hondenspeelgoed Pluche Haai - wit Hondenspeelgoed Pluche Haai - wit Flamingo Hondenspeelgoed Pluche Haai - wit (1)
      Karlie Hondenspeelgoed Pluche Haai - wit
      • 04016598481943
      1
      35.99 EUR
    • Karlie Flying ball diameter 12 cm with nylon rope
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159551803.jpg
      Karlie Karlie Flying ball diameter 12 cm with nylon rope Flying ball diameter 12 cm with nylon rope Flying ball diameter 12 cm with nylon rope Flying ball diameter 12 cm with nylon rope (1)
      Karlie Flying ball diameter 12 cm with nylon rope
      • 04016598455296
      1
      17.42 EUR
    • Karlie Doggy Brain Train Safe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163662879.jpg
      Karlie Karlie Doggy Brain Train Safe Doggy Brain Train Safe Doggy Brain Train Safe Een motivatie- en denkspel vor uw hond. Lekkernijen kunnen in een van de gaten onder de schuiven worden gelegd. Leg iets lekkers in de gaten onder de schuifkleppen, om zijn beloning te krijgen moet de hond met zijn neus of poot de schuifklep de goede kant opschuiven. Puzzels bevorderen de ontwikkeling van uw hond. Slim verpakte snoepjes vormen de juiste motivatie. Doggy Brain Train speelgoed is van hoge kwaliteit materialen. Kleur: lichtbruin Afmetingen: 28x25x4,5 cm Merk Karlie Samenvatten... (1)
      Karlie Doggy Brain Train Safe
      • 05415245201009
      1
      deal
      28.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ballen DEFAULT
        • ballen
      • Knuffels DEFAULT
        • hondenknuffels
      • Kong DEFAULT
        • kong
      • Flamingo DEFAULT
        • flamingo
      • Trixie DEFAULT
        • trixie
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Kong (kong)
      • Flamingo (flamingo)
      • Trixie (trixie)
      • Nerf (nerf)
      • Zogoflex (zogoflex)
      • Adori (adori)
      • Afp (afp)
      • All For Paws (all_for_paws)
      • Bal (bal)
      • BecoPets (becopets)
      • BecoThings (becothings)
      • Been (been)
      • Beeztees (beeztees)
      • Bionic (bionic)
      • Boneguard (boneguard)
      • Boon (boon)
      • Brekz (brekz)
      • Bubble Dog (bubble_dog)
      • Buster (buster)
      • Busy Buddy (busy_buddy)
      • Can Toy (can_toy)
      • Catit Design (catit_design)
      • CdVet (cdvet)
      • CeramicNature (ceramicnature)
      • Chuckit! (chuckit_)
      • Cloud7 (cloud7)
      • Company of animals (company_of_animals)
      • Competition (competition)
      • Coolpets (coolpets)
      • Country Dog (country_dog)
      • Curli (curli)
      • Designed By Lotte (designed_by_lotte)
      • Disney (disney)
      • Dog Comets (dog_comets)
      • Dogs Collection (dogs_collection)
      • Dogzilla (dogzilla)
      • Duvo (duvo)
      • Duvo+ (duvo_)
      • Ebi (ebi)
      • Eend (eend)
      • Ei (ei)
      • Excellent (excellent)
      • FabDog (fabdog)
      • Ferplast (ferplast)
      • Fuzzle (fuzzle)
      • Gebr. De Boon (gebr_de_boon)
      • Good Boy (good_boy)
      • Grumpy Cat (grumpy_cat)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Happy pet (happy_pet)
      • HOLT GAMES (holt_games)
      • Hunter (hunter)
      • HYPER PET (hyper_pet)
      • I&I Pet Supplies (i_i_pet_supplies)
      • IDog (idog)
      • Imac (imac)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jolly (jolly)
      • Jolly Pets (jolly_pets)
      • Julius-K9 (julius_k9)
      • JUNAI (junai)
      • Jw (jw)
      • JW Pet (jw_pet)
      • K9 Connectables (k9_connectables)
      • Karlie (karlie)
      • Karlie Flamingo (karlie_flamingo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kip (kip)
      • Kiwi (kiwi)
      • Kurgo (kurgo)
      • Kyjen (kyjen)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lief! (lief_)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • M PETS (m_pets)
      • Martin sellier (martin_sellier)
      • Monster (monster)
      • New Angle (new_angle)
      • Nina Ottoson (nina_ottoson)
      • Nina ottosson (nina_ottosson)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Nobby (nobby)
      • Nylabone (nylabone)
      • Orange85 (orange85)
      • Outward Hound (outward_hound)
      • Overig (overig)
      • P.L.A.Y. Pet (p_l_a_y_pet)
      • Pawise (pawise)
      • Pet Qwerks (pet_qwerks)
      • Petbrands (petbrands)
      • Petmate (petmate)
      • Petsafe (petsafe)
      • PetSport (petsport)
      • Petstages (petstages)
      • Planet Dog (planet_dog)
      • Premier (premier)
      • Resploot (resploot)
      • Ring (ring)
      • Rogz (rogz)
      • Rosewood (rosewood)
      • Ruffwear (ruffwear)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Skinneeez (skinneeez)
      • Smart Pet Love (smart_pet_love)
      • Starmark (starmark)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tasty Bone (tasty_bone)
      • Tom (tom)
      • Toyfastic (toyfastic)
      • Tuggo (tuggo)
      • Vadigran (vadigran)
      • Valetti (valetti)
      • Vdm (vdm)
      • West Paw (west_paw)
      • Whimzees (whimzees)
      • Wild Life Collection (wild_life_collection)
      • Wooly Luxury (wooly_luxury)
      • Yap (yap)
      • Zolux (zolux)
      • Zoobilee (zoobilee)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Soort dierenspeelgoed (soort_dierenspeelgoed):
      • Ballen (ballen)
      • Behendigheidsspeelgoed (behendigheidsspeelgoed)
      • Hondenknuffels (hondenknuffels)
      • Hondenpuzzel (hondenpuzzel)
      • Hondentouwen (hondentouwen)
      • Kauwspeelgoed (kauwspeelgoed)
      • Natuurlijk materiaal (natuurlijk_materiaal)
      • Piepspeelgoed (piepspeelgoed)
      • Waterspeelgoed (waterspeelgoed)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be